Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | 5.5 km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono |
2 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5.5km Bieg | Traktor team gm kwidzyn | opłacono |
3 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
4 | Zander Elżbieta | Tczew | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
5 | Ziębakowska Elżbieta | Tczew | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
6 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | 5.5km Bieg | Dovista Activ Team / Sowiński Team | opłacono |
7 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 5.5km Bieg | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
8 | Ostrowski Piotr | Tczew | Polska | 5.5km Bieg | Biegający Tczew | opłacono |
9 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | 5.5km Bieg | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono |
10 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
11 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 5.5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
12 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 5.5km Bieg | Sztum Biega | opłacono |
13 | Chabowska Grażyna | sztum | Polska | 5.5 km Nordic Walking | Sztum Biega | opłacono |
14 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | 5.5km Bieg | Sowiński Team | |
15 | Tyburska Aniela | Sztum | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
16 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | 5.5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | |
17 | STASZYŃSKA ANNA STASZYŃSKA | Starynia | Polska | 5.5 km Nordic Walking | II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY | opłacono |
18 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 5.5km Bieg | Samrun Stg | opłacono |
19 | Maszka Ilona | Starogard Gdański | Polska | 5.5km Bieg | Samrun Stg | opłacono |
20 | Maszka Magdalena | Starogard Gdański | Polska | 5.5km Bieg | Samrun Stg | opłacono |
21 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | 5.5km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono |
22 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
23 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5.5 km Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono |
24 | Miotk Teresa | Prabuty | Polska | 5.5km Bieg | PKP CARGO LOGISTICS | |
25 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | 5.5 km Nordic Walking | Biegam W Sfetsze | |
26 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 5.5km Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
27 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
28 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | Polska | 5.5km Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
29 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | 5.5km Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono |
30 | Czapiewski Stefan | Pelplin | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
31 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
32 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
33 | Pawęska Damian | Nowy Staw | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
34 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | 5.5km Bieg | Nowy Staw Biega /Golden team | opłacono |
35 | Krawców Andrzej | Nowa Wieś Malborska | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
36 | Modrzejewska Anna | Miłoradz | Polska | 5.5km Bieg | ŻÓŁWIKERSI | opłacono |
37 | Celiowska-Nietrzebka Anna | Miłoradz | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
38 | Nietrzebka Robert | Miłoradz | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
39 | Gryglewski Kacper | Miłoradz | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
40 | Hoog Grzegorz | Miłoradz | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
41 | Hoog Wioleta | Miłoradz | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
42 | Wieczorek Justyna | Miloradz | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
43 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | 5.5 km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono |
44 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
45 | Kownacka Marta | Mątowy Wielkie | Polska | 5.5km Bieg | ||
46 | Pawlak Mariusz | Mątowy Wielkie | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
47 | Lenkiewicz Aleksandra | Mątowy Wielkie | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
48 | Prymak Anna | Mątowy Małe | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
49 | Szewczyk Mariusz | Mątowy Małe | Polska | 5.5km Bieg | Mątownia | opłacono |
50 | Sadowska Monika | Mareza | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
51 | Kurkus Marcin | Mareza | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
52 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
53 | Uciechowska Małgorzata | Malbork | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
54 | Kozłowski Dariusz | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
55 | OCZKOWSKA ANNA | MALBORK | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
56 | Komasara Piotr | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | JRG Malbork | opłacono |
57 | Doliński Damian | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
58 | Witek Sylwia | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | ||
59 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
60 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
61 | Rojewska Iwona | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
62 | Ulatowska Weronika | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
63 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | malbork | Polska | 5.5km Bieg | KIJOWY FOLK | opłacono |
64 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | 22 blt | opłacono |
65 | Kopycińska Katarzyna | Malbork | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
66 | Wierzbicka Hanna | Malbork | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
67 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
68 | Krawczyk Monika | Malbork | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
69 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | BBKTS | opłacono |
70 | Puchalski Marcin | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | 22.BLT | opłacono |
71 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
72 | Stańczak Karolina | Malbork | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
73 | Cicherska Paulina | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono |
74 | Kowalska Marta | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono |
75 | Kowalski Tomasz | Malbork | Polska | 5.5 km Nordic Walking | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono |
76 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
77 | Wlazło Joanna | Malbork | Polska | 5.5km Bieg | WSG | opłacono |
78 | Dolinski Stanislaw | Lubieszewo | Polska | 5.5km Bieg | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
79 | Jaros Piotr | Lubieszewo | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
80 | Brodzik Martyna | Lisewo Malborskie | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
81 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
82 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | 5.5km Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
83 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | 5.5km Bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
84 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
85 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
86 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
87 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
88 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | Polska | 5.5km Bieg | ||
89 | Otlewska Natalia | Kwidzyn | Polska | 5.5km Bieg | SMS PLOCK | |
90 | Dulkiewicz Alicja | Kwidzyn | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
91 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | 5.5km Bieg | drużyna szpiku | opłacono |
92 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
93 | Telega Małgorzata | Kwidzyn | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
94 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
95 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | 5.5km Bieg | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono |
96 | Owsianka Ryszard | Kończewice | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
97 | Owsianka Krzysztof | Kończewice | Polska | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |
98 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | 5.5km Bieg | opłacono | |
99 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | 5.5km Bieg | ||
100 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | 5.5km Bieg | opłacono |
Wyświetleń: 10024