Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krawczyk Monika Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA
2 Wądołowski Sławomir Braniewo 5.5km Bieg 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
22 blt
3 Groszkowski Marcin Malbork 5.5km Bieg 22 blt opłacono
22.BLT
4 Puchalski Marcin Malbork 5.5km Bieg 22.BLT opłacono
AbsofuckinlutelyTeam
5 Kowalski Tomasz Malbork 5.5 km Nordic Walking AbsofuckinlutelyTeam opłacono
6 Kowalska Marta Malbork 5.5km Bieg AbsofuckinlutelyTeam opłacono
7 Cicherska Paulina Malbork 5.5km Bieg AbsofuckinlutelyTeam opłacono
BBKTS
8 Szewczyk Adam Malbork 5.5km Bieg BBKTS opłacono
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
9 Borzyszkowska Jolanta Puck 5.5 km Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
Biegający Tczew
10 Ostrowski Piotr Tczew 5.5km Bieg Biegający Tczew opłacono
Biegam W Sfetsze
11 RADOMSKI Marcin Płock 5.5 km Nordic Walking Biegam W Sfetsze
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
12 Wądołowska Alicja Braniewo 5.5km Bieg Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
Buchalter Elbląg
13 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 5.5km Bieg Buchalter Elbląg opłacono
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
14 Więckowski Mikołaj Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 Kacperski Mateusz Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
16 Kacperski Bartosz Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
17 Mańka Eryk Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
18 Mańka Sandra Dzierzgoń 5.5km Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
Dovista Activ Team / Sowiński Team
19 Dudziak Mateusz Tczew 5.5km Bieg Dovista Activ Team / Sowiński Team opłacono
Drużyna Pierścienia
20 Stolarów Agnieszka Malbork 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
21 Serocki Adam Elblag 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
22 Znarowska Bożena Elblag 5.5km Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
EL Aktywni
23 Leśniewski Jan Elbląg 5.5km Bieg EL Aktywni opłacono
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
24 Rekowski Kazimierz Tczew 5.5km Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
Elite Team
25 Szpilman Katarzyna Gdynia 5.5 km Nordic Walking Elite Team opłacono
Face Nordic Walking Team
26 Reseman Sylwia Żukowo 5.5 km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
27 Świsłocka Ewa Mikoszewo 5.5 km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY
28 STASZYŃSKA ANNA STASZYŃSKA Starynia 5.5 km Nordic Walking II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY opłacono
IKS ATAK ELBLĄG
29 Sowa Renata Elbląg 5.5km Bieg IKS ATAK ELBLĄG
IKS ATAK ELBLĄG
30 Sowa Sylwester Elbląg 5.5km Bieg IKS ATAK ELBLĄG
JBB
31 Bałdyga Radosław Elbląg 5.5km Bieg JBB
JRG Malbork
32 Komasara Piotr Malbork 5.5km Bieg JRG Malbork opłacono
K.S.Elbląskie Włóczy-Kije
33 Chudziński Andrzej Elbląg 5.5 km Nordic Walking K.S.Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
KIJOWY FOLK
34 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork 5.5km Bieg KIJOWY FOLK opłacono
K S Elbląskie Włóczkije
35 Kulig Bożena Elblag 5.5 km Nordic Walking K S Elbląskie Włóczkije opłacono
KWIDZYN BIEGA
36 JANIK Roman KWIDZYN 5.5km Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono
Klub Aktywnego Pelpliniaka
37 Mokwiński Czesław Pelplin 5.5km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
38 Rychłowski Andrzej Pelplin 5.5km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
39 Waśniewski Edward Pelplin 5.5km Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
Kwidzyn Biega
40 Kowalska Anna Kwidzyn 5.5km Bieg Kwidzyn Biega opłacono
LKS ZANTYR SZTUM
41 Dolinski Stanislaw Lubieszewo 5.5km Bieg LKS ZANTYR SZTUM opłacono
LKS Zantyr Sztum
42 Tyburski Igor Sztum 5.5km Bieg LKS Zantyr Sztum
43 Cebula Bogdan Sztum 5.5km Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
Mątownia
44 Szewczyk Mariusz Mątowy Małe 5.5km Bieg Mątownia opłacono
NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
45 Derlaga Kamil Szymankowo 5.5km Bieg NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono
Nowy Staw Biega /Golden team
46 Suchomski Marcin Nowy Staw 5.5km Bieg Nowy Staw Biega /Golden team opłacono
Oddam Obiad Elbląg
47 Brzozowski Jacek Elbląg 5.5km Bieg Oddam Obiad Elbląg opłacono
PKP CARGO LOGISTICS
48 Miotk Teresa Prabuty 5.5km Bieg PKP CARGO LOGISTICS
PROKOPKI
49 Prokop MARIUSZ Elbląg 5.5km Bieg PROKOPKI opłacono
50 Prokop Anna Elbląg 5.5km Bieg PROKOPKI opłacono
SMS PLOCK
51 Otlewska Natalia Kwidzyn 5.5km Bieg SMS PLOCK
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
52 Kusiak MARIA GDAŃSK 5.5 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
53 Panek Aneta Gdynia 5.5 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
54 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5.5 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
55 Rokosz Robert Głowno 5.5 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO
Samrun Stg
56 Maszka Magdalena Starogard Gdański 5.5km Bieg Samrun Stg opłacono
57 Maszka Ilona Starogard Gdański 5.5km Bieg Samrun Stg opłacono
58 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański 5.5km Bieg Samrun Stg opłacono
Sowiński Team
59 Czapiewska Martyna Brzuśce 5.5km Bieg Sowiński Team opłacono
60 Wróbel Michał Sztum 5.5km Bieg Sowiński Team
Sp. 48 Gdańsk
61 Heland Grzegorz Gdańsk 5.5km Bieg Sp. 48 Gdańsk opłacono
Spartanie Dzieciom
62 Zych Dawid Elbląg 5.5km Bieg Spartanie Dzieciom opłacono
Step by Step Trójmiasto
63 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5.5 km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono
64 Gomółka Maria Gdynia 5.5 km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono
Sztum Biega
65 Chabowska Grażyna sztum 5.5 km Nordic Walking Sztum Biega opłacono
66 Chabowski Tomasz sztum 5.5km Bieg Sztum Biega opłacono
Taka RYBA / TUMBOteam
67 Grzegorczyk Dorota Kowale 5.5km Bieg Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
68 Skwiot Stanisław Gdańsk 5.5km Bieg Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
69 Tarapata-Skwiot Edyta Gdańsk 5.5 km Nordic Walking Taka RYBA / TUMBOteam opłacono
Team JK84
70 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska 5.5km Bieg Team JK84 opłacono
71 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska 5.5km Bieg Team JK84 opłacono
Traktor Team Gmina Kwidzyn
72 Koralewska Irena Sadlinki 5.5km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
Traktor team gm kwidzyn
73 Hapke Tomasz Wilkowo 5.5km Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
WSG
74 Wlazło Joanna Malbork 5.5km Bieg WSG opłacono
_BRAK NAZWY_
75 Lenkiewicz Aleksandra Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono
76 Styk Edward Gdynia 5.5 km Nordic Walking opłacono
77 Hoog Wioleta Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
78 Hoog Grzegorz Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
79 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie 5.5km Bieg opłacono
80 Błaszków Piotr Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
81 Telega Małgorzata Kwidzyn 5.5 km Nordic Walking opłacono
82 Jurewicz Paweł Elbląg 5.5km Bieg opłacono
83 Jurewicz Ewelina Elbląg 5.5km Bieg opłacono
84 Kulig Henryk Elblag 5.5 km Nordic Walking opłacono
85 Czapiewski Wojciech Brzuśce 5.5km Bieg opłacono
86 Tyburska Aniela Sztum 5.5km Bieg opłacono
87 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska 5.5km Bieg opłacono
88 Liszewski Krzysztof Elbląg 5.5 km Nordic Walking opłacono
89 Chwesiuk Kacper Bruk 5.5km Bieg opłacono
90 Chwesiuk PAWEŁ Bruk 5.5km Bieg opłacono
91 Stańczak Karolina Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
92 Stańczak Edward Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
93 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 5.5 km Nordic Walking opłacono
94 Czyszejuk Izabela Pasłęk 5.5km Bieg opłacono
95 Pawlak Mariusz Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono
96 Łoś Tadeusz Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
97 Gryglewski Kacper Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
98 Czapiewski Stefan Pelplin 5.5km Bieg opłacono
99 Jaros Piotr Lubieszewo 5.5km Bieg opłacono
100 Wierzbicki Jakub Malbork 5.5km Bieg opłacono
101 Wierzbicka Hanna Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
102 SZEWCZUN MAŁGORZATA DZIERZGOŃ 5.5km Bieg opłacono
103 Majewski Dawid Elbląg 5.5km Bieg opłacono
104 Majewska Agnieszka Elbląg 5.5km Bieg opłacono
105 Wieczorek Justyna Miloradz 5.5km Bieg opłacono
106 Dulkiewicz Alicja Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
107 Kopycińska Katarzyna Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
108 Otlewski Marcin Kwidzyn 5.5km Bieg
109 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
110 Kownacka Marta Mątowy Wielkie 5.5km Bieg
111 Kryszczuk Piotr Pasłęk 5.5km Bieg opłacono
112 Nietrzebka Robert Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
113 Celiowska-Nietrzebka Anna Miłoradz 5.5km Bieg opłacono
114 szelski krystian Elbląg 5.5km Bieg
115 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 5.5 km Nordic Walking opłacono
116 Lewandowski Roman Kwidzyn 5.5 km Nordic Walking opłacono
117 Prymak Anna Mątowy Małe 5.5 km Nordic Walking opłacono
118 Mania Barbara Boręty 5.5km Bieg opłacono
119 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie 5.5km Bieg opłacono
120 Baran Ewelina Boręty 5.5km Bieg opłacono
121 Ulatowska Weronika Malbork 5.5km Bieg opłacono
122 Kurkus Marcin Mareza 5.5km Bieg opłacono
123 Sadowska Monika Mareza 5.5km Bieg opłacono
124 Kucharczyk Adam Kmiecin 5.5km Bieg
125 Rojewska Iwona Malbork 5.5km Bieg opłacono
126 Rojewska Angelika Malbork 5.5km Bieg opłacono
127 Markowicz Paulina Malbork 5.5km Bieg opłacono
128 Ziębakowska Elżbieta Tczew 5.5 km Nordic Walking opłacono
129 Górniak Jarosław Gdynia 5.5km Bieg opłacono
130 Küchler Małgorzata Gdynia 5.5km Bieg opłacono
131 Küchler Paweł Gdynia 5.5km Bieg opłacono
132 Przybyła Marta Janówka 5.5km Bieg opłacono
133 Rychłowska Bernadeta Pelplin 5.5km Bieg opłacono
134 Dębski Tomasz Kwidzyn 5.5km Bieg opłacono
135 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5.5km Bieg opłacono
136 Witek Sylwia Malbork 5.5km Bieg
137 Kulczycki Jan GDAŃSK 5.5 km Nordic Walking opłacono
138 Skorek arkadiusz Kończewice 5.5km Bieg opłacono
139 Białk Roman Gdańsk 5.5 km Nordic Walking opłacono
140 Doliński Damian Malbork 5.5km Bieg opłacono
141 Owsianka Krzysztof Kończewice 5.5 km Nordic Walking opłacono
142 Owsianka Ryszard Kończewice 5.5 km Nordic Walking opłacono
143 Ruchlewicz Urszula Sztum 5.5km Bieg opłacono
144 Górska Katarzyna Elbląg 5.5 km Nordic Walking opłacono
145 Pękalska Monika Elbląg 5.5km Bieg opłacono
146 OCZKOWSKA ANNA MALBORK 5.5km Bieg opłacono
147 Kozłowski Dariusz Malbork 5.5km Bieg opłacono
148 Pawęska Damian Nowy Staw 5.5km Bieg opłacono
149 Uciechowska Małgorzata Malbork 5.5 km Nordic Walking opłacono
150 Uciechowski Sławomir Malbork 5.5km Bieg opłacono
151 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5.5 km Nordic Walking opłacono
152 Markiewicz Paweł Elbląg 5.5km Bieg
153 Zander Elżbieta Tczew 5.5 km Nordic Walking opłacono
154 Zimna Agnieszka Tczew 5.5km Bieg opłacono
155 SALEWSKI JAN GDYNIA 5.5km Bieg
drużyna szpiku
156 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn 5.5km Bieg drużyna szpiku opłacono
ŻÓŁWIKERSI
157 Modrzejewska Anna Miłoradz 5.5km Bieg ŻÓŁWIKERSI opłacono


Wyświetleń: 7607

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ