Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krawczyk Monika | Malbork | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |||||||||
2 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | 5.5km Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | opłacono | ||||
22 blt | |||||||||
3 | Groszkowski Marcin | Malbork | 5.5km Bieg | 22 blt | opłacono | ||||
22.BLT | |||||||||
4 | Puchalski Marcin | Malbork | 5.5km Bieg | 22.BLT | opłacono | ||||
AbsofuckinlutelyTeam | |||||||||
5 | Cicherska Paulina | Malbork | 5.5km Bieg | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono | ||||
6 | Kowalska Marta | Malbork | 5.5km Bieg | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono | ||||
7 | Kowalski Tomasz | Malbork | 5.5 km Nordic Walking | AbsofuckinlutelyTeam | opłacono | ||||
BBKTS | |||||||||
8 | Szewczyk Adam | Malbork | 5.5km Bieg | BBKTS | opłacono | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
9 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | 5.5 km Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
10 | Ostrowski Piotr | Tczew | 5.5km Bieg | Biegający Tczew | opłacono | ||||
Biegam W Sfetsze | |||||||||
11 | RADOMSKI Marcin | Płock | 5.5 km Nordic Walking | Biegam W Sfetsze | |||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
12 | Wądołowska Alicja | Braniewo | 5.5km Bieg | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
Buchalter Elbląg | |||||||||
13 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | 5.5km Bieg | Buchalter Elbląg | opłacono | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
14 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | 5.5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
15 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | 5.5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
16 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | 5.5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
17 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | 5.5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
18 | Więckowski Mikołaj | Dzierzgoń | 5.5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
Dovista Activ Team / Sowiński Team | |||||||||
19 | Dudziak Mateusz | Tczew | 5.5km Bieg | Dovista Activ Team / Sowiński Team | opłacono | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
20 | Znarowska Bożena | Elblag | 5.5km Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono | ||||
21 | Serocki Adam | Elblag | 5.5km Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono | ||||
22 | Stolarów Agnieszka | Malbork | 5.5km Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono | ||||
EL Aktywni | |||||||||
23 | Leśniewski Jan | Elbląg | 5.5km Bieg | EL Aktywni | opłacono | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
24 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 5.5km Bieg | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
Elite Team | |||||||||
25 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 5.5 km Nordic Walking | Elite Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
26 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | 5.5 km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
27 | Reseman Sylwia | Żukowo | 5.5 km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY | |||||||||
28 | STASZYŃSKA ANNA STASZYŃSKA | Starynia | 5.5 km Nordic Walking | II LO MALBORK,GOKiS LICHNOWY | opłacono | ||||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
29 | Sowa Renata | Elbląg | 5.5km Bieg | IKS ATAK ELBLĄG | |||||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
30 | Sowa Sylwester | Elbląg | 5.5km Bieg | IKS ATAK ELBLĄG | |||||
JBB | |||||||||
31 | Bałdyga Radosław | Elbląg | 5.5km Bieg | JBB | |||||
JRG Malbork | |||||||||
32 | Komasara Piotr | Malbork | 5.5km Bieg | JRG Malbork | opłacono | ||||
K.S.Elbląskie Włóczy-Kije | |||||||||
33 | Chudziński Andrzej | Elbląg | 5.5 km Nordic Walking | K.S.Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono | ||||
KIJOWY FOLK | |||||||||
34 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | malbork | 5.5km Bieg | KIJOWY FOLK | opłacono | ||||
K S Elbląskie Włóczkije | |||||||||
35 | Kulig Bożena | Elblag | 5.5 km Nordic Walking | K S Elbląskie Włóczkije | opłacono | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
36 | JANIK Roman | KWIDZYN | 5.5km Bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
37 | Waśniewski Edward | Pelplin | 5.5km Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono | ||||
38 | Rychłowski Andrzej | Pelplin | 5.5km Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono | ||||
39 | Mokwiński Czesław | Pelplin | 5.5km Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
40 | Kowalska Anna | Kwidzyn | 5.5km Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
41 | Dolinski Stanislaw | Lubieszewo | 5.5km Bieg | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
42 | Cebula Bogdan | Sztum | 5.5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | opłacono | ||||
43 | Tyburski Igor | Sztum | 5.5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | |||||
Mątownia | |||||||||
44 | Szewczyk Mariusz | Mątowy Małe | 5.5km Bieg | Mątownia | opłacono | ||||
NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
45 | Derlaga Kamil | Szymankowo | 5.5km Bieg | NOWY STAW BIEGA / PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono | ||||
Nowy Staw Biega /Golden team | |||||||||
46 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | 5.5km Bieg | Nowy Staw Biega /Golden team | opłacono | ||||
Oddam Obiad Elbląg | |||||||||
47 | Brzozowski Jacek | Elbląg | 5.5km Bieg | Oddam Obiad Elbląg | opłacono | ||||
PKP CARGO LOGISTICS | |||||||||
48 | Miotk Teresa | Prabuty | 5.5km Bieg | PKP CARGO LOGISTICS | |||||
PROKOPKI | |||||||||
49 | Prokop Anna | Elbląg | 5.5km Bieg | PROKOPKI | opłacono | ||||
50 | Prokop MARIUSZ | Elbląg | 5.5km Bieg | PROKOPKI | opłacono | ||||
SMS PLOCK | |||||||||
51 | Otlewska Natalia | Kwidzyn | 5.5km Bieg | SMS PLOCK | |||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
52 | Rokosz Robert | Głowno | 5.5 km Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||
53 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | 5.5 km Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
54 | Panek Aneta | Gdynia | 5.5 km Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
55 | Kusiak MARIA | GDAŃSK | 5.5 km Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
Samrun Stg | |||||||||
56 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | 5.5km Bieg | Samrun Stg | opłacono | ||||
57 | Maszka Ilona | Starogard Gdański | 5.5km Bieg | Samrun Stg | opłacono | ||||
58 | Maszka Magdalena | Starogard Gdański | 5.5km Bieg | Samrun Stg | opłacono | ||||
Sowiński Team | |||||||||
59 | Wróbel Michał | Sztum | 5.5km Bieg | Sowiński Team | |||||
60 | Czapiewska Martyna | Brzuśce | 5.5km Bieg | Sowiński Team | opłacono | ||||
Sp. 48 Gdańsk | |||||||||
61 | Heland Grzegorz | Gdańsk | 5.5km Bieg | Sp. 48 Gdańsk | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
62 | Zych Dawid | Elbląg | 5.5km Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
63 | Gomółka Maria | Gdynia | 5.5 km Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
64 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | 5.5 km Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
Sztum Biega | |||||||||
65 | Chabowski Tomasz | sztum | 5.5km Bieg | Sztum Biega | opłacono | ||||
66 | Chabowska Grażyna | sztum | 5.5 km Nordic Walking | Sztum Biega | opłacono | ||||
Taka RYBA / TUMBOteam | |||||||||
67 | Tarapata-Skwiot Edyta | Gdańsk | 5.5 km Nordic Walking | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono | ||||
68 | Skwiot Stanisław | Gdańsk | 5.5km Bieg | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono | ||||
69 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | 5.5km Bieg | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono | ||||
Team JK84 | |||||||||
70 | Janczynski Karol | Dąbrówka Tczewska | 5.5km Bieg | Team JK84 | opłacono | ||||
71 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | 5.5km Bieg | Team JK84 | opłacono | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
72 | Koralewska Irena | Sadlinki | 5.5km Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono | ||||
Traktor team gm kwidzyn | |||||||||
73 | Hapke Tomasz | Wilkowo | 5.5km Bieg | Traktor team gm kwidzyn | opłacono | ||||
WSG | |||||||||
74 | Wlazło Joanna | Malbork | 5.5km Bieg | WSG | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
75 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | 5.5km Bieg | ||||||
76 | Zimna Agnieszka | Tczew | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
77 | Zander Elżbieta | Tczew | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
78 | Markiewicz Paweł | Elbląg | 5.5km Bieg | ||||||
79 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
80 | Uciechowski Sławomir | Malbork | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
81 | Uciechowska Małgorzata | Malbork | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
82 | Pawęska Damian | Nowy Staw | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
83 | Kozłowski Dariusz | Malbork | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
84 | OCZKOWSKA ANNA | MALBORK | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
85 | Pękalska Monika | Elbląg | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
86 | Górska Katarzyna | Elbląg | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
87 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
88 | Owsianka Ryszard | Kończewice | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
89 | Owsianka Krzysztof | Kończewice | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
90 | Doliński Damian | Malbork | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
91 | Białk Roman | Gdańsk | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
92 | Skorek arkadiusz | Kończewice | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
93 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
94 | Witek Sylwia | Malbork | 5.5km Bieg | ||||||
95 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
96 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
97 | Rychłowska Bernadeta | Pelplin | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
98 | Przybyła Marta | Janówka | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
99 | Küchler Paweł | Gdynia | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
100 | Küchler Małgorzata | Gdynia | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
101 | Górniak Jarosław | Gdynia | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
102 | Ziębakowska Elżbieta | Tczew | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
103 | Markowicz Paulina | Malbork | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
104 | Rojewska Angelika | Malbork | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
105 | Rojewska Iwona | Malbork | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
106 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | 5.5km Bieg | ||||||
107 | Sadowska Monika | Mareza | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
108 | Kurkus Marcin | Mareza | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
109 | Ulatowska Weronika | Malbork | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
110 | Baran Ewelina | Boręty | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
111 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
112 | Mania Barbara | Boręty | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
113 | Prymak Anna | Mątowy Małe | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
114 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
115 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
116 | szelski krystian | Elbląg | 5.5km Bieg | ||||||
117 | Celiowska-Nietrzebka Anna | Miłoradz | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
118 | Nietrzebka Robert | Miłoradz | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
119 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
120 | Kownacka Marta | Mątowy Wielkie | 5.5km Bieg | ||||||
121 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
122 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | 5.5km Bieg | ||||||
123 | Kopycińska Katarzyna | Malbork | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
124 | Dulkiewicz Alicja | Kwidzyn | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
125 | Wieczorek Justyna | Miloradz | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
126 | Majewska Agnieszka | Elbląg | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
127 | Majewski Dawid | Elbląg | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
128 | SZEWCZUN MAŁGORZATA | DZIERZGOŃ | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
129 | Wierzbicka Hanna | Malbork | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
130 | Wierzbicki Jakub | Malbork | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
131 | Jaros Piotr | Lubieszewo | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
132 | Czapiewski Stefan | Pelplin | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
133 | Gryglewski Kacper | Miłoradz | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
134 | Łoś Tadeusz | Kwidzyn | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
135 | Pawlak Mariusz | Mątowy Wielkie | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
136 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
137 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
138 | Stańczak Edward | Malbork | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
139 | Stańczak Karolina | Malbork | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
140 | Chwesiuk PAWEŁ | Bruk | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
141 | Chwesiuk Kacper | Bruk | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
142 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
143 | Krawców Andrzej | Nowa Wieś Malborska | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
144 | Tyburska Aniela | Sztum | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
145 | Czapiewski Wojciech | Brzuśce | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
146 | Kulig Henryk | Elblag | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
147 | Jurewicz Ewelina | Elbląg | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
148 | Jurewicz Paweł | Elbląg | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
149 | Telega Małgorzata | Kwidzyn | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
150 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
151 | Brodzik Martyna | Lisewo Malborskie | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
152 | Hoog Grzegorz | Miłoradz | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
153 | Hoog Wioleta | Miłoradz | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
154 | Styk Edward | Gdynia | 5.5 km Nordic Walking | opłacono | |||||
155 | Lenkiewicz Aleksandra | Mątowy Wielkie | 5.5km Bieg | opłacono | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
156 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | 5.5km Bieg | drużyna szpiku | opłacono | ||||
ŻÓŁWIKERSI | |||||||||
157 | Modrzejewska Anna | Miłoradz | 5.5km Bieg | ŻÓŁWIKERSI | opłacono |
Wyświetleń: 10032