Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Gmina Bolków | Kategoria Samorządowców (tylko bieg 2km) | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrzejewski Krzysztof | Bolków | Polska | 2 km | UM Bolków | TAK | TAK | opłacono |
2 | Bącal Katarzyna | Pogwizdów | Polska | 2 km | KGW Pogwizdów | NIE | NIE | opłacono |
3 | Bącal Teresa | Pogwizdów | Polska | 2 km | KGW Pogwizdów | NIE | NIE | opłacono |
4 | Baranowska Marlena | Kaczorów | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
5 | Buczyński Tomasz | Lipa | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Cerajewski Mateusz | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
7 | Chyrzyński Marcin | Kąty Wrocławskie | Polska | 2 km | NIE | TAK | opłacono | |
8 | Ciołko Małgorzata | Bolków | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
9 | Cyrankowska Paulina Cyrankowska | Wołów | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
10 | Cyrankowski Damian | Wołów | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
11 | Czarnecki Michał | Jawor | Polska | 2 km | Rada Powiatu w Jaworze | NIE | TAK | opłacono |
12 | Czyżycki Sylwester | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
13 | Daszkiewicz Agnieszka | Bolków | Polska | 2 km | Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie | TAK | NIE | opłacono |
14 | Diduszko Anna | Pogwizdów | Polska | 2 km | KGW Pogwizdów | NIE | NIE | opłacono |
15 | Domaradzki Piotr | JAWOR | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
16 | Dołoszyńska Ewa | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
17 | Dołoszyński Tomasz | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Drewniak Wioletta | Bolków | Polska | 2 km | Rada Powiatu w Jaworze | TAK | TAK | opłacono |
19 | Drżał Daniel | Piotrowice | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
20 | Drzewiecka Sylwia | Wałbrzych | Polska | 2 km | Kat Cross Wałbrzych | NIE | NIE | opłacono |
21 | DRZEWIECKI MARCIN | WALBRZYCH | Polska | 10 km | Kat Cross Wałbrzych | NIE | NIE | opłacono |
22 | Durkalec Jagoda | Bolków | Polska | 10 km | Karkonosz Running Team | TAK | NIE | opłacono |
23 | Dłuska Katarzyna | Wojcieszów | Polska | 2 km | UM Wojcieszów | NIE | TAK | opłacono |
24 | Farnholtz Paweł | Roztoka | Polska | 10 km | Grupa Biegowa "Bez Granic " | NIE | NIE | opłacono |
25 | Filipiak Sebastian | Lipa | Polska | 10 km | LZS Lipa | TAK | NIE | opłacono |
26 | Gawlik Damian Gawlik | Strzegom | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
27 | Gawron Paweł Gawron | Jelenia Góra | Polska | 10 km | WEPA PIECHOWICE | NIE | NIE | opłacono |
28 | Gawron-ramadan Joanna | Dziwiszow | Polska | 10 km | WEPA PIECHOWICE | NIE | NIE | opłacono |
29 | gizinski stefan | wołów | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
30 | Gurgul Ryszard | Boguszów Gorce | Polska | 10 km | Świdnicka Grupa Biegowa | NIE | NIE | opłacono |
31 | Głód Grażyna | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
32 | Iwuć Łukasz | Msłów | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
33 | Jabłoński Andrzej | Męcinka | Polska | 10 km | Ks Active Uran | NIE | NIE | opłacono |
34 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 10 km | JKS Salamandra | NIE | NIE | opłacono |
35 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 2 km | Ks Active Uran | NIE | TAK | opłacono |
36 | Janusek Mariusz | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
37 | Jurkin Stanisław | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
38 | Kacprzyk Mariusz Kacprzyk | Jedlina-Zdrój | Polska | 10 km | Biegaj w Jedlinie | NIE | NIE | opłacono |
39 | Karbowiak Ilona | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Karpiński Łukasz | Wałbrzych | Polska | 10 km | Biegaj - Zapobiegaj | NIE | NIE | opłacono |
41 | Karwacki Maciej | Kamienna Góra | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
42 | Kasenberg Edmund | Wrocław | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
43 | Kiełbasa Sylwia | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
44 | Koń Aleksandra | Lipa | Polska | 10 km | Lzs Lipa | TAK | NIE | opłacono |
45 | Konopka Marta | Marciszów | Polska | 2 km | Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie | NIE | NIE | opłacono |
46 | Kowalska Anna | Świebodzice | Polska | 2 km | Szkoła Podstawowa im. II Armii WP , Bolków | NIE | NIE | opłacono |
47 | Kowalski Janusz | Bolków | Polska | 10 km | Bolków Team | TAK | NIE | opłacono |
48 | Krawczyk Katarzyna | Męcinka | Polska | 10 km | JKS Salamandra | NIE | TAK | opłacono |
49 | Kucab Grzegorz | Mysłów | Polska | 2 km | UM Bolków | TAK | TAK | opłacono |
50 | Kucab Justyna | Mysłów | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
51 | Kucharzyk Aneta | Jawor | Polska | 2 km | Starosta powiatu jaworskiego | NIE | TAK | opłacono |
52 | Kuchnia ELżbieta | MARCISZÓW | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
53 | Kuchnia Rafał Kuchnia | Marciszów | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
54 | Kurzeja Jaromir | Wojcieszów | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
55 | Lewaszkiewicz Remigiusz Lewaszkiewicz | Jelenia Góra | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
56 | Lisiewicz Urszula | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Machna Danuta | Pogwizdów | Polska | 2 km | KGW Pogwizdów | NIE | NIE | opłacono |
58 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
59 | Mączka Janina | Wałbrzych | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
60 | Mączka Małgorzata | Świętoszów | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
61 | Mączka Mateusz | Wałbrzych | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
62 | Madeła Maciej Madeła | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
63 | Madurska Edyta | Bolków | Polska | 2 km | Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego w Bolkowie | TAK | NIE | opłacono |
64 | Madurska Zuzanna | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
65 | Majewski Sebastian | Wałbrzych | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
66 | Majka Monika | Bolków | Polska | 2 km | Samorząd Mieszkańców | TAK | TAK | opłacono |
67 | Marzec Zbigniew | Ząbkowice Śląskie | Polska | 2 km | Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein | NIE | NIE | opłacono |
68 | Mielcarek Daniel | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
69 | Mosoczy Dawid | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
70 | Nastawska Bogumiła | Wałbrzych | Polska | 2 km | Poniatów biega!!! | NIE | NIE | opłacono |
71 | Natkaniec Grażyna | Lipa | Polska | 10 km | LZS Lipa | TAK | NIE | opłacono |
72 | Niemiec Konrad | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
73 | Oskulski Robert | Kowary | Polska | 10 km | Kowary biegają | NIE | NIE | opłacono |
74 | Otok Sylwia | Wałbrzych | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
75 | Partyka Justyna | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
76 | Perun Sławomir | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
77 | Pełka Grzegorz | Lipa | Polska | 2 km | Lzs Lipa | TAK | NIE | opłacono |
78 | Pleśniarski Zbigniew | Karpacz | Polska | 10 km | Klub Sportowy Grań w Karpaczu | NIE | NIE | opłacono |
79 | Plewka Joanna | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
80 | Podkówka Sławek | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
81 | Pomarańska Justyna | Karpacz | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
82 | Pypeć Dariusz | Wałbrzych | Polska | 10 km | Kat Cross Wałbrzych | NIE | NIE | opłacono |
83 | Rączka Grzegorz | Bolków | Polska | 2 km | Samorząd Mieszkańców | TAK | TAK | opłacono |
84 | Radwan Krzysztof | Świebodzice | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
85 | Rakoczy Justyna | Legnica | Polska | 2 km | NIE | NIE | opłacono | |
86 | Rink Jan | Bolków | Polska | 10 km | TAK | NIE | opłacono | |
87 | Róg Anna | Skała | Polska | 2 km | Rada Powiatu w Jaworze | NIE | TAK | opłacono |
88 | Sadowski Roman | Bolków | Polska | 10 km | Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego | TAK | NIE | opłacono |
89 | Sitek Anna | Lipa | Polska | 2 km | LZS LIPA | TAK | TAK | opłacono |
90 | Sitek Tadeusz | Marciszów | Polska | 10 km | NIE | NIE | opłacono | |
91 | Sitek Wojtek | Lipa | Polska | 2 km | Lzs Lipa | TAK | TAK | opłacono |
92 | Smużny Łukasz | Wałbrzych | Polska | 2 km | Predators Wałbrzych | NIE | NIE | opłacono |
93 | Stanek Michał | Wierzchosławice | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
94 | Stępień Justyna | Bolków | Polska | 2 km | NIE | TAK | opłacono | |
95 | Stuchlak Karolina | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
96 | Suchojad Alicja | Wolbromek | Polska | 2 km | Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego | TAK | NIE | opłacono |
97 | Swatowski Tomasz | Kąty Wrocławskie | Polska | 2 km | Klub Biegacza Kąty Wrocławskie | NIE | NIE | opłacono |
98 | Świderska Sławomira | Bolków | Polska | 2 km | TAK | NIE | opłacono | |
99 | Szemberska Agata | Gorzanowice | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono | |
100 | Szemberska Agnieszka | Bolków | Polska | 2 km | TAK | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 12023