Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dębicki Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
2 | Treder Jakub | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
3 | Pliszka Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | ||
4 | Szczurowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
5 | Gmiąt Tobiasz | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
6 | Lisiecki Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
7 | Dąbkowska Zofia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Taka RYBA | |
8 | Wolska Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg główny | ||
9 | Śliwka Wioletta | Gdansk | Polska | Bieg główny | ||
10 | gibney magda | cieplewo | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
11 | Witczak ANNA | Kowale | Polska | Bieg główny | IronTeam3City | opłacono on-line |
12 | Rychter Maja | GDAŃSK | Biegi dla dzieci | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | ||
13 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Aktywny #GPnS | opłacono on-line |
14 | Pergoł Sylwia | Borkowo Łostowickie | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
15 | Pergoł Marek | Borkowo Łostowickie | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
16 | Witczak Arkadiusz | Kowale | Polska | Bieg główny | IronTeam3City | opłacono on-line |
17 | Brzozowska Agata | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Team Deaf | |
18 | Brzozowski Michał | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 56 w Gdańsku | |
19 | Kędzia Igor | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Szansa Start Gdańsk | |
20 | Bocian Julia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | BOCIAN SPORT&REKREACJA | |
21 | Antochewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
22 | Bocian Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | BOCIAN SPORT&REKREACJA / F3TEAM | opłacono on-line |
23 | Wąs Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
24 | Thrun Radosław | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
25 | Uberman Paulina | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Olimpijczyk | |
26 | Michalak Filip | Graniczna Wieś | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa w Czerniewie | |
27 | Brutel Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg główny | Amator z Oksywia | opłacono on-line |
28 | Żabik Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
29 | Hebel Maria | Gdynia | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
30 | Łukaszewski Krzystof | Bystra | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
31 | Bartosz Mirela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
32 | Nguyen Phuong | Chwaszczyno | Polska | Biegi dla dzieci | ||
33 | Borchmann Wiktoria | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
34 | Kowalewska Kalina | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | Edureda | |
35 | Kowalewska Zosia | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | Edureda | |
36 | Stańkowski Gabriel | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Szansa Start Gdańsk | |
37 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny | RBM Team | opłacono on-line |
38 | Żygenda Anna | Gdynia | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
39 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
40 | Sztalka Katarzyna | Tczew | Polska | Nordic Walking | ||
41 | Mogiłka Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg główny | Elite Team Gdynia | opłacono on-line |
42 | Golec Bartosz | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci | Sasp | |
43 | Golec Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
44 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
45 | WOLTER LENA | GDAŃSK | Polska | Biegi dla dzieci | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W GDAŃSKU | |
46 | TYSZKA JULIA | GDAŃSK | Polska | Biegi dla dzieci | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W GDAŃSKU | |
47 | Kaniewska Alicja | Kowale | Polska | Biegi dla dzieci | Liceum Błeńskiej w Kowalach | |
48 | Stefaniak Damian | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
49 | Zabielska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
50 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
51 | Burdyn Maciej | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Divine Beauty/F3Team | |
52 | Burdyn Kornelia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Divine Beauty/F3Team | |
53 | Burdyn Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Divine Beauty/F3Team | opłacono on-line |
54 | Stolarski Mateusz | Bielkowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
55 | Wangler Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg główny | MAMY TO | opłacono on-line |
56 | Lichocki Mateusz | gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Kasztany | |
57 | Stachowiak Łukasz | Straszyn | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
58 | Miruszewski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
59 | Miruszewska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
60 | Biczkowski Antoni | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
61 | Biczkowski Jan | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
62 | Rutka Marzena | Reda | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
63 | Borchmann Sylwia | Gdynia | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
64 | Boyke Dominik | Wejherowo | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
65 | Labuda Rafał | Rumia | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
66 | Szczeciński Miłosz | Reda | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
67 | Kiedrowska Edyta | Rumia | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
68 | Gwizdała Piotr | Rumia | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
69 | Niedojadło Kamil | Reda | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
70 | Kłos Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
71 | Kłos Alicja | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
72 | Kuich Aleksander | Rumia | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | WTZ CARITAS RUMIA | |
73 | Kłos Julia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
74 | Łaga Łukasz | Wejherowo | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | WTZ CARITAS RUMIA | |
75 | Krause Mirosław | Rumia | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | WTZ CARITAS RUMIA | |
76 | Wąsik Darek | Pruszczu gdański | Polska | Bieg główny | Iron Team,Pruszcz biega,49Blot | opłacono on-line |
77 | Owczarczak Grzegorz | Rumia | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | WTZ CARITAS RUMIA | |
78 | Szwed Dominik | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
79 | Tarulewicz Karolina | Kowale | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Metropolitalna w Kowalach | |
80 | Paczoska Filip | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
81 | Paczoska Maja | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
82 | Paczoska Weronika | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
83 | Wiśniewski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
84 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | LKS Zorza Gdynia | |
85 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | LKS Zorza Gdynia | |
86 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Nordic Walking | Skl Filippides | opłacono on-line |
87 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Biegi dla dzieci | Skl Filippides | |
88 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Biegi dla dzieci | Skl Filippides | |
89 | Ickowska Agata | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | LKS Zorza Gdynia | |
90 | Korduła Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Biegowy Świat | opłacono on-line |
91 | Korduła Edyta | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | SP 80 Gdańsk | |
92 | Komor Oliwia | Sopot | Polska | Biegi dla dzieci | sp 8 Sopot | |
93 | Twarogowska Magda | Gdynia | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
94 | Mackiewicz Nicole | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
95 | Pęczak - Werner Dagmara | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
96 | Werner Anna | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku | |
97 | Werner Janusz | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | ||
98 | Grucza Karolina | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
99 | Szwabe Anna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
100 | Szwabe Dorota | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci |
Wyświetleń: 19862