Bieg Drogą Dobra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Śliwiński Grzegorz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
2 Czerwińska Maja Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci
3 Matczak Patryk Gdańsk Biegi dla dzieci
4 Lipiec Piotr Warszawa Bieg główny opłacono on-line
5 Nowomiejski Szymon Kolbudy Biegi dla dzieci
6 Biczkowski Jan Straszyn Biegi dla dzieci
7 Nowomiejska Aleksandra Kolbudy Biegi dla dzieci
8 Czajkowski Sebastian Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
9 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Bieg główny
10 Biczkowski Antoni Straszyn Biegi dla dzieci
11 Lehmann Dawid Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
12 Sułkowska Agnieszka Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
13 Wiśniewski Mariusz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
14 Bartosz Mirela Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
15 Szabłowicz Piotr Gdynia Bieg główny opłacono on-line
16 Stech Agnieszka Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
17 Pliszka Łukasz Gdańsk Bieg główny
18 Szewczyk Magdalena Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
19 Szewczyk Lena Gdańsk Biegi dla dzieci
20 Szwedowska Julia Kulice Biegi dla dzieci
21 Treder Jakub Gdynia Biegi dla dzieci
22 Bach Mirosława Kowale Bieg główny
23 Koza Karol Sopot Biegi dla dzieci
24 Stasinski Rafal Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
25 Teska Patrycja Gdynia Biegi dla dzieci
26 Orczykowski Marcin Kowale Bieg główny opłacono on-line
27 Teska Martyna Gdynia Biegi dla dzieci
28 Urbaniak Marek Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
29 Młyński Piotr Bąkowo Biegi dla dzieci
30 Sedlaczek Ewelina Gdańsk Biegi dla dzieci
31 Dębicki Artur Gdynia Bieg główny opłacono on-line
32 Kulis Katarzyna Borkowo Bieg główny opłacono on-line
33 Młyńska Marianna Bąkowo Biegi dla dzieci
34 Łukaszewski Krzystof Bystra Bieg główny opłacono on-line
35 Gruca Michał Gdańsk Biegi dla dzieci
36 Lehmann Monika Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
37 Gruca Szymon Gdańsk Biegi dla dzieci
38 Olejarczyk Zuzanna Łęgowo Biegi dla dzieci
39 Jaskólski Dariusz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
40 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny opłacono on-line
41 Labuda Maciej Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
42 Hebel Maria Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
43 Balicka Wioletta Rębiechowo Nordic Walking opłacono on-line
44 Benedyka Małgorzata Wejherowo Bieg główny opłacono on-line
45 Sieradzki Jan Kolbudy Biegi dla dzieci
46 Szwabe Mateusz Gdańsk Osoby z niepełnosprawnościami
47 Szwabe Amelia Gdańsk Biegi dla dzieci
48 Żywicka Roma Sarnowy Nordic Walking
49 Szwabe Dorota Gdańsk Biegi dla dzieci
50 Sitterlee Maja Zgorzałe Biegi dla dzieci
51 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg główny opłacono on-line
52 Szwabe Anna Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
53 Tokarska Laura Gdynia Biegi dla dzieci
54 Sztalka Katarzyna Tczew Nordic Walking
55 Tokarska Wiktoria Gdynia Biegi dla dzieci
56 Collinge Lukas Waćmierz Biegi dla dzieci
57 Żabik Artur Gdynia Bieg główny opłacono on-line
58 Belczewska Monika Gdańsk Osoby z niepełnosprawnościami
59 Brzozowski Paweł Bielkowo Bieg główny opłacono on-line
60 Skurtys Cezary REDA Bieg główny opłacono on-line
61 Miruszewska Magdalena Gdynia Bieg główny opłacono on-line
62 Skurtys Dagmara Reda Nordic Walking opłacono on-line
63 Skurtys Amelia REDA Biegi dla dzieci
64 Kasprowiak- Misiąg Anna Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
65 KWIATKOWSKA TATIANA GDAŃSK Biegi dla dzieci
66 Paczoska Weronika Wejherowo Biegi dla dzieci
67 Skurtys Kornelia REDA Biegi dla dzieci
68 Paczoska Maja Wejherowo Biegi dla dzieci
69 Miruszewski Tadeusz Gdynia Bieg główny opłacono on-line
70 Górecka Sylwia Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono on-line
71 Paczoska Filip Wejherowo Biegi dla dzieci
72 Barańska Danuta Rotmanka Nordic Walking opłacono on-line
73 Labuda Antoni Pruszcz Gdanski Biegi dla dzieci
74 Stachowiak Łukasz Straszyn Bieg główny opłacono on-line
75 Tkaczyk Marta Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
76 Kwiatkowska Natalia Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
77 Górecka Agata Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci
78 Jabłońska Ewa Krynica-Zdrój Bieg główny
79 Chrustowski Michal Chrustowski Kolbudy Bieg główny opłacono on-line
80 Thrun Radosław Pruszcz Gdanski Bieg główny opłacono on-line
81 Wąs Arkadiusz Gdynia Bieg główny opłacono on-line
82 Przyludzka Karolina Gdańsk Biegi dla dzieci
83 Zabielska Magdalena Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
84 Gabała Laura Gdańsk Biegi dla dzieci
85 Gawiuk Julia Gdynia Biegi dla dzieci
86 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg główny opłacono on-line
87 Antochewicz Łukasz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
88 Szwed Dominik Gdańsk Biegi dla dzieci
89 Głodowski Michał Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
90 SONDEJ RITA GDAŃSK Biegi dla dzieci
91 Błażejewicz Adam Gdańsk Biegi dla dzieci
92 Błażejewicz Agata Gdańsk Biegi dla dzieci
93 Lewna Maria Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
94 Poreda Dawid Kowale Biegi dla dzieci
95 Stolarski Mateusz Bielkowo Biegi dla dzieci
96 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg główny opłacono on-line
97 Werner Janusz Gdańsk Osoby z niepełnosprawnościami
98 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
99 Poreda Michał Kowale Biegi dla dzieci
100 Pęczak - Werner Dagmara Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 5314

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ