Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matczak Patryk | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
2 | Collinge Lukas | Waćmierz | Polska | Biegi dla dzieci | ||
3 | Czajka Karolina | Łęgowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
4 | Sedlaczek Ewelina | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
5 | Belczewska Monika | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | ||
6 | Skórska Zosia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
7 | Skórska Ewa | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
8 | Sosińska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
9 | Sosińska Helena | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
10 | Sosiński Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
11 | Labuda Antoni | Pruszcz Gdanski | Polska | Biegi dla dzieci | ||
12 | Dettlaff Sławomir | Gowino | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
13 | Nowak Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
14 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Biegi dla dzieci | ||
15 | Kacik Natalia | Banino | Polska | Biegi dla dzieci | ||
16 | Brzozowski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
17 | Brzozowski Bartłomiej | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
18 | Gruca Michał | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
19 | Gruca Szymon | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
20 | Błażejewicz Adam | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
21 | Błażejewicz Agata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
22 | Belka Alicja | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
23 | Belka Gabriel | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
24 | Belka Radosław | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
25 | Perec- Staśkiewicz Weronika | Banino | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
26 | Jóźwik Agnieszka | Straszyn | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
27 | Jóźwik Jakub | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
28 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
29 | Młyński Piotr | Bąkowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
30 | Młyńska Marianna | Bąkowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
31 | Jaskólski Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
32 | Labuda Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
33 | Belecka Katarzyna | Tczew | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
34 | BELECKI SŁAWOMIR | Tczew | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
35 | Roszkowski Zdzisław | Borkowo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
36 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Biegi dla dzieci | ||
37 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Biegi dla dzieci | ||
38 | Suchańska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
39 | Gawiuk Julia | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
40 | SONDEJ RITA | GDAŃSK | Polska | Biegi dla dzieci | ||
41 | Poreda Dawid | Kowale | Polska | Biegi dla dzieci | ||
42 | Poreda Michał | Kowale | Polska | Biegi dla dzieci | ||
43 | Sulewski Gabriel Sulewski | Juszkowo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
44 | Fundowicz Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
45 | Czerwińska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | ||
46 | Bach Mirosława | Kowale | Polska | Bieg główny | ||
47 | Koza Karol | Sopot | Polska | Biegi dla dzieci | ||
48 | Szwabe Mateusz | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | ||
49 | Szwabe Amelia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
50 | Szwabe Dorota | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
51 | Szwabe Anna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
52 | Werner Janusz | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | ||
53 | Pęczak - Werner Dagmara | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
54 | Mackiewicz Nicole | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
55 | Wiśniewski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
56 | Paczoska Weronika | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
57 | Paczoska Maja | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
58 | Paczoska Filip | Wejherowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
59 | Szwed Dominik | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
60 | Kłos Julia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
61 | Kłos Alicja | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
62 | Kłos Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
63 | Biczkowski Jan | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
64 | Biczkowski Antoni | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
65 | Miruszewska Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
66 | Miruszewski Tadeusz | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
67 | Stachowiak Łukasz | Straszyn | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
68 | Stolarski Mateusz | Bielkowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
69 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
70 | Zabielska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
71 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
72 | Golec Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
73 | Sztalka Katarzyna | Tczew | Polska | Nordic Walking | ||
74 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
75 | Żygenda Anna | Gdynia | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
76 | Borchmann Wiktoria | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
77 | Nguyen Phuong | Chwaszczyno | Polska | Biegi dla dzieci | ||
78 | Bartosz Mirela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
79 | Łukaszewski Krzystof | Bystra | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
80 | Hebel Maria | Gdynia | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
81 | Żabik Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
82 | Thrun Radosław | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
83 | Wąs Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
84 | Antochewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
85 | Pergoł Marek | Borkowo Łostowickie | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
86 | Pergoł Sylwia | Borkowo Łostowickie | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
87 | gibney magda | cieplewo | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
88 | Śliwka Wioletta | Gdansk | Polska | Bieg główny | ||
89 | Wolska Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg główny | ||
90 | Lisiecki Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
91 | Gmiąt Tobiasz | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
92 | Pliszka Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | ||
93 | Treder Jakub | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
94 | Dębicki Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
95 | Balicka Wioletta | Rębiechowo | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
96 | Jabłońska Ewa | Krynica-Zdrój | Polska | Bieg główny | ||
97 | Przyludzka Karolina | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
98 | Lewna Maria | Gdynia | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
99 | Strojnowski Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
100 | Lipiec Piotr | Warszawa | Polska | Bieg główny | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20143