Bieg Drogą Dobra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gliszczyński Łukasz Bytów Osoby z niepełnosprawnościami Świat Płytek u Kryspina
2 ANDRZEJEWSKA Dorota Gdańsk Bieg główny Liceum Błeńskiej w Kowalach
3 Antochewicz Łukasz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
4 Bach Mirosława Kowale Bieg główny
5 Balicka Wioletta Rębiechowo Nordic Walking opłacono on-line
6 Barańska Danuta Rotmanka Nordic Walking opłacono on-line
7 Bartosz Mirela Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
8 Bazichowska Aurelia Gdansk Nordic Walking Gumisie opłacono on-line
9 Belczewska Monika Gdańsk Osoby z niepełnosprawnościami
10 Belecka Katarzyna Tczew Nordic Walking opłacono on-line
11 BELECKI SŁAWOMIR Tczew Nordic Walking opłacono on-line
12 Belka Alicja Gdynia Biegi dla dzieci
13 Belka Gabriel Gdynia Biegi dla dzieci
14 Belka Radosław Gdynia Bieg główny opłacono on-line
15 Benedyka Małgorzata Wejherowo Bieg główny opłacono on-line
16 Berndt Weronika Kowale Biegi dla dzieci Liceum Lingwista w Gdańsku
17 Biczkowski Antoni Straszyn Biegi dla dzieci
18 Biczkowski Jan Straszyn Biegi dla dzieci
19 Bocian Julia Gdańsk Biegi dla dzieci BOCIAN SPORT&REKREACJA
20 Bocian Łukasz Gdańsk Bieg główny BOCIAN SPORT&REKREACJA / F3TEAM opłacono on-line
21 Borchmann Sylwia Gdynia Nordic Walking WTZ CARITAS RUMIA
22 Borchmann Wiktoria Gdynia Biegi dla dzieci
23 Borys Grzegorz Bielkówko Bieg główny EX SIEDLCE GDAŃSK opłacono on-line
24 Borys Izabela Bielkówko Bieg główny EX SIEDLCE GDAŃSK opłacono on-line
25 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
26 Boyke Dominik Wejherowo Nordic Walking WTZ CARITAS RUMIA
27 Brovchenko Jurii Bytów Bieg główny Świat Płytek u Kryspina
28 Brovchenko Sylwia Bytów Bieg główny Świat Płytek u Kryspina
29 Brutel Wojciech Gdynia Bieg główny Amator z Oksywia opłacono on-line
30 Brzozowska Agata Gdańsk Osoby z niepełnosprawnościami Team Deaf
31 Brzozowski Bartłomiej Gdynia Biegi dla dzieci
32 Brzozowski Michał Gdańsk Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 56 w Gdańsku
33 Brzozowski Paweł Bielkowo Bieg główny opłacono on-line
34 Brzozowski Paweł Gdynia Bieg główny opłacono on-line
35 Brzozowski Piotr Gdynia Bieg główny Caritas Archidiecezji Gdańskiej opłacono on-line
36 Brzozowski Piotr Rokitki Bieg główny Biegający Tczew opłacono on-line
37 Burdyn Grzegorz Gdańsk Bieg główny Divine Beauty/F3Team opłacono on-line
38 Burdyn Kornelia Gdańsk Biegi dla dzieci Divine Beauty/F3Team
39 Burdyn Maciej Gdańsk Biegi dla dzieci Divine Beauty/F3Team
40 Błażejewicz Adam Gdańsk Biegi dla dzieci
41 Błażejewicz Agata Gdańsk Biegi dla dzieci
42 Chalecka JOLANTA Braniewo Bieg główny opłacono on-line
43 Charkiewicz Monika Straszyn Bieg główny opłacono on-line
44 CHOJNACKA BARBARA GDAŃSK Nordic Walking Parafia św. Franciszka z Asyżu opłacono on-line
45 Chrustowski Michal Chrustowski Kolbudy Bieg główny opłacono on-line
46 Collinge Jeremy Waćmierz Biegi dla dzieci Przedszkole Bajkowe
47 Collinge Lukas Waćmierz Biegi dla dzieci
48 Cudnowski Leszek Gdańsk Bieg główny Gdańsk Południe / biegambowarto.pl opłacono on-line
49 Cybula Patryk Gdynia Osoby z niepełnosprawnościami Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Gdynia
50 Czajka Karolina Łęgowo Biegi dla dzieci
51 Czajkowski Sebastian Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
52 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Bieg główny
53 Czerwińska Maja Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci
54 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Bieg główny Taka RYBA opłacono on-line
55 Dąbkowska Zofia Gdańsk Biegi dla dzieci Taka RYBA
56 Dębicki Artur Gdynia Bieg główny opłacono on-line
57 Dettlaff Sławomir Gowino Bieg główny opłacono on-line
58 Dołecki Aleksander gdańsk Biegi dla dzieci Kasztany
59 Fetta Dominika Gdynia Biegi dla dzieci LKS Zorza Gdynia
60 Fetta Maciej Gdynia Biegi dla dzieci LKS Zorza Gdynia
61 Filipów Tadeusz Lębork Nordic Walking niezrzeszony
62 Fundowicz Mateusz Pruszcz Gdański Bieg główny opłacono on-line
63 Gabała Jakub Gdańsk Biegi dla dzieci
64 Gabała Kacper Gdańsk Biegi dla dzieci
65 Gabała Laura Gdańsk Biegi dla dzieci
66 Ganczarek Iga Gdańsk Biegi dla dzieci Kasztany
67 Ganczarek Igor Gdańsk Biegi dla dzieci Kasztany
68 Ganczarek Olgierd Gdańsk Biegi dla dzieci Kasztany
69 Gardziński Daniel Koźliny Osoby z niepełnosprawnościami Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Krzywe Koło
70 Garska Joanna Bytów Bieg główny Świat Płytek u Kryspina
71 Garski Kryspin Bytów Bieg główny Świat Płytek u Kryspina
72 Garski Kryspin Bytów Biegi dla dzieci Świat Płytek u Kryspina
73 Gawarecka Aleksandra Kleszczewko Biegi dla dzieci SP Wojanowo
74 Gawarecki Kamil Pruszcz Gdański Bieg główny Lotos Running Team opłacono on-line
75 Gawarecki Wiktor Kleszczewko Biegi dla dzieci TKD AnDo
76 Gawiuk Julia Gdynia Biegi dla dzieci
77 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg główny opłacono on-line
78 gibney magda cieplewo Nordic Walking opłacono on-line
79 Gliszczyński Łukasz Bytów Nordic Walking Świat Płytek u Kryspina
80 Gmerek Piotr Gdynia Osoby z niepełnosprawnościami Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Gdynia
81 Gmiąt Tobiasz Gdańsk Biegi dla dzieci
82 Gniedzko Szymon gdańsk Biegi dla dzieci Kasztany
83 Golec Bartosz Gdansk Biegi dla dzieci Sasp
84 Golec Iwona Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
85 Golec Tomasz GDAŃSK Bieg główny Biegnę,żeby Bartek mógł biegać
86 Górecka Agata Pruszcz Gdański Biegi dla dzieci
87 Górecka Sylwia Pruszcz Gdański Nordic Walking opłacono on-line
88 Gorecki Mateusz Grudziadz Osoby z niepełnosprawnościami Liceum ogolnokszalcace Spinaker
89 Gostomski Piotr tczew Nordic Walking Team Tapflo opłacono on-line
90 Grott Dorota Gdańsk Nordic Walking Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
91 Grott Tomasz Gdańsk Bieg główny Ex Siedlce Gdańsk opłacono on-line
92 Gruca Bogdan Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
93 Gruca Michał Gdańsk Biegi dla dzieci
94 Gruca Szymon Gdańsk Biegi dla dzieci
95 Grucza Karolina Pruszcz Gdański Bieg główny Pruszcz Biega opłacono on-line
96 Grzegorczyk Dorota Kowale Bieg główny Taka RYBA / TUMBOteam opłacono on-line
97 Grzystek Adam Kowale Bieg główny Parkrun Gdańsk-Południe opłacono on-line
98 Gumowska Izabella Gdansk Nordic Walking Gumisie opłacono on-line
99 Gumowska Justyna Banino Nordic Walking Gumisie opłacono on-line
100 Gumowska Laura Banino Biegi dla dzieci Gumisie


Wyświetleń: 5315

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ