Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Świat Płytek u Kryspina | |
2 | ANDRZEJEWSKA Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Liceum Błeńskiej w Kowalach | |
3 | Antochewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
4 | Bach Mirosława | Kowale | Polska | Bieg główny | ||
5 | Balicka Wioletta | Rębiechowo | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
6 | Barańska Danuta | Rotmanka | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
7 | Bartosz Mirela | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
8 | Bazichowska Aurelia | Gdansk | Polska | Nordic Walking | Gumisie | opłacono on-line |
9 | Belczewska Monika | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | ||
10 | Belecka Katarzyna | Tczew | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
11 | BELECKI SŁAWOMIR | Tczew | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
12 | Belka Alicja | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
13 | Belka Gabriel | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
14 | Belka Radosław | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
15 | Benedyka Małgorzata | Wejherowo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
16 | Berndt Weronika | Kowale | Polska | Biegi dla dzieci | Liceum Lingwista w Gdańsku | |
17 | Biczkowski Antoni | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
18 | Biczkowski Jan | Straszyn | Polska | Biegi dla dzieci | ||
19 | Bocian Julia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | BOCIAN SPORT&REKREACJA | |
20 | Bocian Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | BOCIAN SPORT&REKREACJA / F3TEAM | opłacono on-line |
21 | Borchmann Sylwia | Gdynia | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
22 | Borchmann Wiktoria | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
23 | Borys Grzegorz | Bielkówko | Polska | Bieg główny | EX SIEDLCE GDAŃSK | opłacono on-line |
24 | Borys Izabela | Bielkówko | Polska | Bieg główny | EX SIEDLCE GDAŃSK | opłacono on-line |
25 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
26 | Boyke Dominik | Wejherowo | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
27 | Brovchenko Jurii | Bytów | Polska | Bieg główny | Świat Płytek u Kryspina | |
28 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | Bieg główny | Świat Płytek u Kryspina | |
29 | Brutel Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg główny | Amator z Oksywia | opłacono on-line |
30 | Brzozowska Agata | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Team Deaf | |
31 | Brzozowski Bartłomiej | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
32 | Brzozowski Michał | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 56 w Gdańsku | |
33 | Brzozowski Paweł | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
34 | Brzozowski Paweł | Bielkowo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
35 | Brzozowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny | Caritas Archidiecezji Gdańskiej | opłacono on-line |
36 | Brzozowski Piotr | Rokitki | Polska | Bieg główny | Biegający Tczew | opłacono on-line |
37 | Burdyn Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Divine Beauty/F3Team | opłacono on-line |
38 | Burdyn Kornelia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Divine Beauty/F3Team | |
39 | Burdyn Maciej | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Divine Beauty/F3Team | |
40 | Błażejewicz Adam | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
41 | Błażejewicz Agata | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
42 | Chalecka JOLANTA | Braniewo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
43 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
44 | CHOJNACKA BARBARA | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking | Parafia św. Franciszka z Asyżu | opłacono on-line |
45 | Chrustowski Michal Chrustowski | Kolbudy | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
46 | Collinge Jeremy | Waćmierz | Polska | Biegi dla dzieci | Przedszkole Bajkowe | |
47 | Collinge Lukas | Waćmierz | Polska | Biegi dla dzieci | ||
48 | Cudnowski Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Gdańsk Południe / biegambowarto.pl | opłacono on-line |
49 | Cybula Patryk | Gdynia | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Gdynia | |
50 | Czajka Karolina | Łęgowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
51 | Czajkowski Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
52 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg główny | ||
53 | Czerwińska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | ||
54 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Taka RYBA | opłacono on-line |
55 | Dąbkowska Zofia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Taka RYBA | |
56 | Dębicki Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
57 | Dettlaff Sławomir | Gowino | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
58 | Dołecki Aleksander | gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Kasztany | |
59 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | LKS Zorza Gdynia | |
60 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | LKS Zorza Gdynia | |
61 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Nordic Walking | niezrzeszony | |
62 | Fundowicz Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
63 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
64 | Gabała Kacper | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
65 | Gabała Laura | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
66 | Ganczarek Iga | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Kasztany | |
67 | Ganczarek Igor | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Kasztany | |
68 | Ganczarek Olgierd | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Kasztany | |
69 | Gardziński Daniel | Koźliny | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Krzywe Koło | |
70 | Garska Joanna | Bytów | Polska | Bieg główny | Świat Płytek u Kryspina | |
71 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg główny | Świat Płytek u Kryspina | |
72 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Biegi dla dzieci | Świat Płytek u Kryspina | |
73 | Gawarecka Aleksandra | Kleszczewko | Polska | Biegi dla dzieci | SP Wojanowo | |
74 | Gawarecki Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Lotos Running Team | opłacono on-line |
75 | Gawarecki Wiktor | Kleszczewko | Polska | Biegi dla dzieci | TKD AnDo | |
76 | Gawiuk Julia | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
77 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
78 | gibney magda | cieplewo | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
79 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | Polska | Nordic Walking | Świat Płytek u Kryspina | |
80 | Gmerek Piotr | Gdynia | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Gdynia | |
81 | Gmiąt Tobiasz | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
82 | Gniedzko Szymon | gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Kasztany | |
83 | Golec Bartosz | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci | Sasp | |
84 | Golec Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
85 | Golec Tomasz | GDAŃSK | Polska | Bieg główny | Biegnę,żeby Bartek mógł biegać | |
86 | Górecka Agata | Pruszcz Gdański | Polska | Biegi dla dzieci | ||
87 | Górecka Sylwia | Pruszcz Gdański | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
88 | Gorecki Mateusz | Grudziadz | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Liceum ogolnokszalcace Spinaker | |
89 | Gostomski Piotr | tczew | Polska | Nordic Walking | Team Tapflo | opłacono on-line |
90 | Grott Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | Ex Siedlce Gdańsk | opłacono on-line |
91 | Grott Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Ex Siedlce Gdańsk | opłacono on-line |
92 | Gruca Bogdan | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
93 | Gruca Michał | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
94 | Gruca Szymon | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
95 | Grucza Karolina | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
96 | Grzegorczyk Dorota | Kowale | Polska | Bieg główny | Taka RYBA / TUMBOteam | opłacono on-line |
97 | Grzystek Adam | Kowale | Polska | Bieg główny | Parkrun Gdańsk-Południe | opłacono on-line |
98 | Gumowska Izabella | Gdansk | Polska | Nordic Walking | Gumisie | opłacono on-line |
99 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | Nordic Walking | Gumisie | opłacono on-line |
100 | Gumowska Laura | Banino | Polska | Biegi dla dzieci | Gumisie |
Wyświetleń: 19929