Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
302 | Skurtys Dagmara | Reda | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
303 | Skurtys Kornelia | REDA | Polska | Biegi dla dzieci | ||
304 | Skwirowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
305 | Śliwińska Ewelina | GDAŃSK | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
306 | Śliwiński Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
307 | Śliwka Wioletta | Gdansk | Polska | Bieg główny | ||
308 | Solak Halina | Bytów | Polska | Nordic Walking | Świat Płytek u Kryspina | |
309 | SONDEJ RITA | GDAŃSK | Polska | Biegi dla dzieci | ||
310 | Sosińska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
311 | Sosińska Helena | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
312 | Sosiński Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
313 | Stachowiak Łukasz | Straszyn | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
314 | Stańkowski Gabriel | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Szansa Start Gdańsk | |
315 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg główny | RBM Team | opłacono on-line |
316 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
317 | Stech Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
318 | Stefaniak Damian | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg główny | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
319 | Stepien Monika | Gdansk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
320 | Stolarski Mateusz | Bielkowo | Polska | Biegi dla dzieci | ||
321 | Strojnowski Sławomir | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
322 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | Bieg główny | Biegający Tczew | opłacono on-line |
323 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | Bieg główny | Biegający Tczew/Pamir team | opłacono on-line |
324 | Suchańska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
325 | Sulewski Gabriel Sulewski | Juszkowo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
326 | Sułkowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
327 | Szabłowicz Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
328 | Szczeciński Miłosz | Reda | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
329 | Szczurowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
330 | Szewczyk Lena | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
331 | Szewczyk Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
332 | Szkólnik Igor | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci | Sp12 Gdańsk | |
333 | Szkólnik Julia | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci | Sp12 Gdańsk | |
334 | Sztalka Katarzyna | Tczew | Polska | Nordic Walking | ||
335 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Bieg główny | Skl Filippides | |
336 | Szulc Dariusz | Gdynia | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Gdynia | |
337 | Szwabe Amelia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
338 | Szwabe Anna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
339 | Szwabe Dorota | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
340 | Szwabe Mateusz | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | ||
341 | Szwed Dominik | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
342 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci | ||
343 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci | ZKiW Kulice | |
344 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci | ZKiW Kulice | |
345 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Biegi dla dzieci | ZKiW Kulice | |
346 | Tarnówka Robert | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Liski | |
347 | Tarnówka Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Liski | opłacono on-line |
348 | Tarulewicz Karolina | Kowale | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Metropolitalna w Kowalach | |
349 | Tatarek Tomasz | Suchy Dąb | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Krzywe Koło | |
350 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
351 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
352 | Thrun Radosław | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
353 | Tkaczyk Marta | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
354 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
355 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
356 | Tołodziecka Beata | Kowale | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
357 | Treder Jakub | Gdynia | Polska | Biegi dla dzieci | ||
358 | Trendowicz Adrian | Grupa | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Liceum ogolnokszalcace Spinaker | |
359 | Twarogowska Magda | Gdynia | Polska | Nordic Walking | WTZ CARITAS RUMIA | |
360 | TYSZKA JULIA | GDAŃSK | Polska | Biegi dla dzieci | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W GDAŃSKU | |
361 | Uberman Paulina | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Olimpijczyk | |
362 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
363 | Wangler Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg główny | MAMY TO | opłacono on-line |
364 | Wapniarska Lena | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Postawowa nr 12 w Gdańsku | |
365 | Wapniarski Dawid | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Postawowa nr 12 w Gdańsku | |
366 | Warmowska Bernadetta | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
367 | Wąs Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
368 | Wąsik Darek | Pruszczu gdański | Polska | Bieg główny | Iron Team,Pruszcz biega,49Blot | opłacono on-line |
369 | Wenzel Sławomir | Koźliny | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | Warsztaty Terapii Zajęciowej Caritas Krzywe Koło | |
370 | Werner Anna | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 79 w Gdańsku | |
371 | Werner Janusz | Gdańsk | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | ||
372 | Wijatkowska Oliwia | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Taka RYBA | |
373 | Wiśniewski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
374 | Wiśniewski Sławomir | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | FLUGGER TEAM | opłacono on-line |
375 | Witczak ANNA | Kowale | Polska | Bieg główny | IronTeam3City | opłacono on-line |
376 | Witczak Arkadiusz | Kowale | Polska | Bieg główny | IronTeam3City | opłacono on-line |
377 | Witkowska Blank | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 2 w Gdańsku | |
378 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono on-line |
379 | Wolska Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg główny | ||
380 | WOLTER LENA | GDAŃSK | Polska | Biegi dla dzieci | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W GDAŃSKU | |
381 | WOŹNIAK jacek woźniak | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Porta Active Team | opłacono on-line |
382 | Wydarty Anna | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | UKS Neptun Gdańsk | |
383 | Wydarty Jan | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Belta Team | |
384 | Zabielska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
385 | Żabik Artur | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
386 | ZAREMBSKA KRYSTYNA | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking | Parafia św. Franciszka z Asyżu | opłacono on-line |
387 | ZAREMBSKA SYLWIA | GDAŃSK | Polska | Nordic Walking | Parafia św. Franciszka z Asyżu | opłacono on-line |
388 | Zawadzka Martyna | gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Kasztany | |
389 | Zawaluk Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg główny | (RT) Runholik Team | opłacono on-line |
390 | Ziembla Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
391 | Żygenda Anna | Gdynia | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
392 | Żywicka Kinga | Sarnowy | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | ||
393 | Żywicka Roma | Sarnowy | Polska | Nordic Walking | ||
394 | Żywicki Igor | Sarnowy | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa Wielki Podles | ||
395 | Łaga Łukasz | Wejherowo | Polska | Osoby z niepełnosprawnościami | WTZ CARITAS RUMIA | |
396 | Łudczak Bartosz | Gdańsk | Polska | Biegi dla dzieci | Parkrun Gdańsk-Południe | |
397 | Łudczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Parkrun Gdańsk-Południe | opłacono on-line |
398 | Łudczak Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg główny | Parkrun Gdańsk-Południe | opłacono on-line |
399 | Łukaszewski Filip | Rumia | Polska | Biegi dla dzieci | Szkoła podstawowa nr 9 w Rumi | |
400 | Łukaszewski Krzystof | Bystra | Polska | Bieg główny | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19928