XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Borowski Radosław Borowski Sępólno Krajeńskie Start MLKS Krajna Sępólno opłacono on-line
2 Daniszewski Marcin Drzonowo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
3 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
4 Kachniarz Barbara Chrusty Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
5 Płatek Małgorzata Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
6 Osuch Kamila Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
7 Pilarska Karolina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
8 Werner Krzysztof Chojnice Start Totalnie Biegnięci opłacono on-line
9 Frąckowski Sławomir Mąkowarsko/Warszawa Start opłacono on-line
10 Rudnik Jerzy Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
11 Stawicka Ewelina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
12 Zielnik Daniel Człuchów Start opłacono on-line
13 Paradowski Bartosz Janikowo Start Szybkie Rysie Team opłacono on-line
14 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start Florian Chojnice opłacono on-line
15 Dudziak Michał BYDGOSZCZ Start CPR Bydgoszcz opłacono on-line
16 Kogut Mirosław Suchorączek Start opłacono on-line
17 Wojtasik Sławomir Runowo Krajeńskie Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
18 Klatecki Adam Pruszcz Start opłacono on-line
19 Nita Wiesław Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
20 Nita Katarzyna Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
21 Hławniak Zbigniew Bydgoszccz Start opłacono on-line
22 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
23 Czarnecki Mirosław Złotów Start opłacono on-line
24 Czarnecka Małgorzata Złotów Start opłacono on-line
25 Ankudowicz Damian Złotów Start opłacono on-line
26 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
27 Wojtas Marek Tuchola Start Tucholanka Tuchola opłacono on-line
28 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start Florian Chojnice opłacono on-line
29 Mejgier Karol Mejgier Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
30 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start Bydgoszcz opłacono on-line
31 Wielgus Jacek Złotów Start opłacono on-line
32 Wielgus Grzegorz Złotów Start opłacono on-line
33 Szwankowski Hubert Chojnice Start FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
34 Matczak Monika Stare Gronowo Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
35 Melnyk Piotr Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
36 Chlasta Rafał Chojnice Start Tri-Tur Chojnice opłacono on-line
37 Górnowicz Piotr WITUNIA Start opłacono on-line
38 Mól Rafał Mól Chojnice Start opłacono on-line
39 Zdrojewski Mirosław Łabiszyn Start opłacono on-line
40 Hinc Waldemar Przechlewo Start Zacisze Przechlewo opłacono on-line
41 Markowska Karolina Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
42 Danielak Marek Człuchów Start opłacono on-line
43 Zabrocki Adam Bydgoszcz Start opłacono on-line
44 Krygowski Tomasz Tuchola Start opłacono on-line
45 Osowski Michał Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
46 Łożyński Jacek Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
47 Krassowski Sławomir Człuchów Start opłacono on-line
48 Barton Krystyna Przechlewo Start Tripaka Przechlewo opłacono on-line
49 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
50 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
51 Magusiak-Lewandowska Agnieszka Bydgoszcza Start opłacono on-line
52 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
53 Wiśniewski Adam Chojnice Start opłacono on-line
54 Garsztka Marek Rogalin Start opłacono on-line
55 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
56 Chudzik Piotr Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
57 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
58 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Start opłacono on-line
59 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start opłacono on-line
60 WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI Barcin Start #ślimaki opłacono on-line
61 Skiera Kazimierz Łobżenica Start opłacono on-line
62 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Start Florian Chojnice opłacono
63 Seydak Jolanta Wielowicz Start opłacono on-line
64 Miraszewska Marta Mgoszcz Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
65 Trzósło Sylwester Więcbork Start MGLKS GROM Więcbork opłacono on-line
66 Mączyński Dominik Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
67 Kralski Krzysztof Piła Start Rozbiegany Dzik opłacono on-line
68 Pawłowska Marlena Człuchów Start opłacono on-line
69 Fąs Bartosz Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
70 Chabowski Piotr Piła Start Helloween opłacono on-line
71 Maik Daria Maik Mrocza Start Luks START Nakło opłacono on-line
72 Sobczak Damian Szubin Start opłacono on-line
73 Binger Mateusz Kamień Krajeński Start opłacono on-line
74 Dorosz Grzegorz Konstantowo Start opłacono on-line
75 Hass Anita Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
76 Hass Artur Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
77 Rychter Krystian Sępólno Krajeńskie Start opłacono on-line
78 Wirkus Łukasz Lipnica Start LKB im. Braci Petk Lębork opłacono on-line
79 Wirkus Antonina Szczecinek Start MKL Szczecinek opłacono on-line
80 Jeszka Adrianna Chojnice Start opłacono on-line
81 Jeszka Dariusz Powałki Start opłacono on-line
82 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Start JW 3775 opłacono on-line
83 Dąbek Barbara Gdańsk Start opłacono on-line
84 Wyrobek Monika Więcbork Start opłacono
85 Malek Andrzej Koscierzyna Start Atlas Running Team opłacono on-line
86 Sprenger Daniel Człuchów Start Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny opłacono on-line
87 Kulesza Iwona Debrzno Start opłacono on-line
88 Węgrzyn Paweł Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
89 Szmidt Artur Więcbork Start opłacono on-line
90 Brączyk Ewa Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
91 Brączyk Krzysztof Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
92 Hoffman Aleksander Jastrowie Start PRECON POLSKA opłacono on-line
93 Seydak Maciej Debrzno Start opłacono on-line
94 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Start Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
95 Chodera Piotr Sośno Start BBMLW opłacono on-line
96 Fojucik Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
97 Jakubowska Katarzyna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
98 Kannenberg Maciej Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
99 Czubkowski Sebastian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team opłacono on-line
100 Piotrowski Patryk Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line


Wyświetleń: 8195

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ