XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czarnecki Mirosław Złotów Start opłacono on-line
2 Czarnecka Małgorzata Złotów Start opłacono on-line
3 Wielgus Jacek Złotów Start opłacono on-line
4 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
5 Wielgus Grzegorz Złotów Start opłacono on-line
6 Ankudowicz Damian Złotów Start opłacono on-line
7 Górnowicz Piotr WITUNIA Start opłacono on-line
8 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
9 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
10 Wyrobek Monika Więcbork Start opłacono
11 Węgrzyn Paweł Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
12 Szmidt Artur Więcbork Start opłacono on-line
13 Trzósło Sylwester Więcbork Start MGLKS GROM Więcbork opłacono on-line
14 Brączyk Ewa Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
15 Brączyk Krzysztof Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
16 Mejgier Karol Mejgier Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
17 Seydak Jolanta Wielowicz Start opłacono on-line
18 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
19 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
20 Wiśniewski Artur Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
21 Wojtas Marek Tuchola Start Tucholanka Tuchola opłacono on-line
22 Krygowski Tomasz Tuchola Start opłacono on-line
23 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
24 Sobczak Damian Szubin Start opłacono on-line
25 Wirkus Antonina Szczecinek Start MKL Szczecinek opłacono on-line
26 Kogut Mirosław Suchorączek Start opłacono on-line
27 Matczak Monika Stare Gronowo Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
28 Chodera Piotr Sośno Start BBMLW opłacono on-line
29 Maziarz Grzegorz Sępólno krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
30 Borowski Radosław Borowski Sępólno Krajeńskie Start MLKS Krajna Sępólno opłacono on-line
31 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
32 Fojucik Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
33 Kannenberg Maciej Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
34 Czubkowski Sebastian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team opłacono on-line
35 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
36 Gerth Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
37 Wysocki Piotr Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
38 Smolarz Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
39 Binkowska Ewelina Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
40 Kabat Jakub Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
41 Kabat Joanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
42 Rychter Krystian Sępólno Krajeńskie Start opłacono on-line
43 Kozłowska Dagmara Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
44 Jakubowska Katarzyna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
45 Łaszczyk Michał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
46 Szumotalska Małgorzata Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
47 Kaczmarek Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
48 Wieczorek Marzanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
49 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
50 Groskop Grzegorz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
51 Wieczorek Krzysztof Sępólno Kraj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
52 Baranowska Joanna Sępólno Karj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
53 Winiecka Paulina Sępólno Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
54 Piotrowski Patryk Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
55 Mosiadz-Smigiel Mariola Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
56 Wojtasik Sławomir Runowo Krajeńskie Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
57 Garsztka Marek Rogalin Start opłacono on-line
58 Barton Krystyna Przechlewo Start Tripaka Przechlewo opłacono on-line
59 Hinc Waldemar Przechlewo Start Zacisze Przechlewo opłacono on-line
60 Klatecki Adam Pruszcz Start opłacono on-line
61 Jeszka Dariusz Powałki Start opłacono on-line
62 Hass Anita Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
63 Hass Artur Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
64 Chabowski Piotr Piła Start Helloween opłacono on-line
65 Mączyński Dominik Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
66 Kralski Krzysztof Piła Start Rozbiegany Dzik opłacono on-line
67 Nita Wiesław Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
68 Nita Katarzyna Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
69 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start Florian Chojnice opłacono on-line
70 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
71 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Start Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
72 Frąckowiak Marek Nakło nad Notecią Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie NKB opłacono on-line
73 Maik Daria Maik Mrocza Start Luks START Nakło opłacono on-line
74 Miraszewska Marta Mgoszcz Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
75 Frąckowski Sławomir Mąkowarsko/Warszawa Start opłacono on-line
76 Fąs Bartosz Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
77 Chudzik Piotr Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
78 Skiera Kazimierz Łobżenica Start opłacono on-line
79 Zdrojewski Mirosław Łabiszyn Start opłacono on-line
80 Twardy Adam Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
81 Bratz Katarzyna Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
82 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
83 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
84 Płatek Małgorzata Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
85 Osuch Kamila Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
86 Pilarska Karolina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
87 Stawicka Ewelina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
88 Wirkus Łukasz Lipnica Start LKB im. Braci Petk Lębork opłacono on-line
89 Malek Andrzej Koscierzyna Start Atlas Running Team opłacono on-line
90 Dorosz Grzegorz Konstantowo Start opłacono on-line
91 Binger Mateusz Kamień Krajeński Start opłacono on-line
92 Hoffman Aleksander Jastrowie Start PRECON POLSKA opłacono on-line
93 Paradowski Bartosz Janikowo Start Szybkie Rysie Team opłacono on-line
94 Dąbek Barbara Gdańsk Start opłacono on-line
95 Daniszewski Marcin Drzonowo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
96 Kulesza Iwona Debrzno Start opłacono on-line
97 Seydak Maciej Debrzno Start opłacono on-line
98 Melnyk Piotr Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
99 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Start JW 3775 opłacono on-line
100 Markowska Karolina Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line


Wyświetleń: 8572

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ