XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Matczak Monika Stare Gronowo Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
2 Melnyk Piotr Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
3 Markowska Karolina Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
4 Hinc Waldemar Przechlewo Start Zacisze Przechlewo opłacono on-line
5 Nita Wiesław Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
6 Nita Katarzyna Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
7 Wojtas Marek Tuchola Start Tucholanka Tuchola opłacono on-line
8 Barton Krystyna Przechlewo Start Tripaka Przechlewo opłacono on-line
9 Chlasta Rafał Chojnice Start Tri-Tur Chojnice opłacono on-line
10 Werner Krzysztof Chojnice Start Totalnie Biegnięci opłacono on-line
11 Węgrzyn Paweł Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
12 Wojtasik Sławomir Runowo Krajeńskie Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
13 Brączyk Ewa Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
14 Brączyk Krzysztof Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
15 Mejgier Karol Mejgier Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
16 Paradowski Bartosz Janikowo Start Szybkie Rysie Team opłacono on-line
17 Piotrowski Patryk Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
18 Kannenberg Maciej Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
19 Wysocki Piotr Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
20 Kabat Jakub Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
21 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
22 Groskop Grzegorz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
23 Czubkowski Sebastian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team opłacono on-line
24 Kralski Krzysztof Piła Start Rozbiegany Dzik opłacono on-line
25 Hoffman Aleksander Jastrowie Start PRECON POLSKA opłacono on-line
26 Frąckowiak Marek Nakło nad Notecią Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie NKB opłacono on-line
27 Borowski Radosław Borowski Sępólno Krajeńskie Start MLKS Krajna Sępólno opłacono on-line
28 Wirkus Antonina Szczecinek Start MKL Szczecinek opłacono on-line
29 Trzósło Sylwester Więcbork Start MGLKS GROM Więcbork opłacono on-line
30 Fąs Bartosz Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
31 Chudzik Piotr Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
32 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
33 Maik Daria Maik Mrocza Start Luks START Nakło opłacono on-line
34 Wirkus Łukasz Lipnica Start LKB im. Braci Petk Lębork opłacono on-line
35 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
36 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Start Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
37 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Start JW 3775 opłacono on-line
38 Chabowski Piotr Piła Start Helloween opłacono on-line
39 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
40 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start Florian Chojnice opłacono on-line
41 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start Florian Chojnice opłacono on-line
42 Szwankowski Hubert Chojnice Start FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
43 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Start Florian Chojnice opłacono
44 Łożyński Jacek Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
45 Rudnik Jerzy Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
46 Osowski Michał Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
47 Hass Anita Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
48 Hass Artur Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
49 Mączyński Dominik Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
50 Sprenger Daniel Człuchów Start Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny opłacono on-line
51 Dudziak Michał BYDGOSZCZ Start CPR Bydgoszcz opłacono on-line
52 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start Bydgoszcz opłacono on-line
53 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
54 Chodera Piotr Sośno Start BBMLW opłacono on-line
55 Malek Andrzej Koscierzyna Start Atlas Running Team opłacono on-line
56 Miraszewska Marta Mgoszcz Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
57 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
58 Kachniarz Barbara Chrusty Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
59 Płatek Małgorzata Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
60 Osuch Kamila Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
61 Pilarska Karolina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
62 Daniszewski Marcin Drzonowo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
63 Stawicka Ewelina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
64 WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI Barcin Start #ślimaki opłacono on-line
65 Maziarz Grzegorz Sępólno krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
66 Górnowicz Piotr WITUNIA Start opłacono on-line
67 Kulesza Iwona Debrzno Start opłacono on-line
68 Dąbek Barbara Gdańsk Start opłacono on-line
69 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
70 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
71 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
72 Winiecka Paulina Sępólno Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
73 Twardy Adam Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
74 Mól Rafał Mól Chojnice Start opłacono on-line
75 Fojucik Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
76 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
77 Wyrobek Monika Więcbork Start opłacono
78 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
79 Szmidt Artur Więcbork Start opłacono on-line
80 Mosiadz-Smigiel Mariola Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
81 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
82 Czarnecki Mirosław Złotów Start opłacono on-line
83 Czarnecka Małgorzata Złotów Start opłacono on-line
84 Bratz Katarzyna Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
85 Wiśniewski Artur Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
86 Kogut Mirosław Suchorączek Start opłacono on-line
87 Baranowska Joanna Sępólno Karj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
88 Wiśniewski Adam Chojnice Start opłacono on-line
89 Gerth Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
90 Smolarz Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
91 Klatecki Adam Pruszcz Start opłacono on-line
92 Magusiak-Lewandowska Agnieszka Bydgoszcza Start opłacono on-line
93 Binkowska Ewelina Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
94 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Start opłacono on-line
95 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start opłacono on-line
96 Dorosz Grzegorz Konstantowo Start opłacono on-line
97 Kabat Joanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
98 Rychter Krystian Sępólno Krajeńskie Start opłacono on-line
99 Kozłowska Dagmara Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
100 Danielak Marek Człuchów Start opłacono on-line


Wyświetleń: 8528

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ