XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Fojucik Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
2 Jakubowska Katarzyna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
3 Przybysz Marcin Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie
4 Kannenberg Maciej Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
5 Czubkowski Sebastian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team opłacono on-line
6 Piotrowski Patryk Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
7 Twardy Adam Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
8 Groskop Grzegorz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
9 Mosiadz-Smigiel Mariola Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
10 Wieczorek Krzysztof Sępólno Kraj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
11 Wieczorek Marzanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
12 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
13 Gerth Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
14 Binkowska Ewelina Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
15 Kabat Jakub Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
16 Kabat Joanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
17 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
18 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
19 Frąckowiak Marek Nakło nad Notecią Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie NKB opłacono on-line
20 Wysocki Piotr Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
21 Baranowska Joanna Sępólno Karj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
22 Łaszczyk Michał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
23 Szumotalska Małgorzata Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
24 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
25 Kozłowska Dagmara Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
26 Bratz Katarzyna Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
27 Kaczmarek Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
28 Maziarz Grzegorz Sępólno krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
29 Smolarz Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
30 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
31 Winiecka Paulina Sępólno Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
32 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
33 Wiśniewski Artur Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
34 Roszak Zbigniew Gniewkowo Start Biegam dla Zdrowia
35 Dłoniak Edmund Gniewkowo Start T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
36 Borowski Radosław Borowski Sępólno Krajeńskie Start MLKS Krajna Sępólno opłacono on-line
37 Daniszewski Marcin Drzonowo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
38 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
39 Dądelska Beata Lisewo Start Aktywne Lisewo
40 Kachniarz Barbara Chrusty Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
41 Płatek Małgorzata Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
42 Osuch Kamila Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
43 Pilarska Karolina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
44 Werner Krzysztof Chojnice Start Totalnie Biegnięci opłacono on-line
45 Frąckowski Sławomir Mąkowarsko/Warszawa Start opłacono on-line
46 Rudnik Jerzy Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
47 Stawicka Ewelina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
48 Zielnik Daniel Człuchów Start opłacono on-line
49 Paradowski Bartosz Janikowo Start Szybkie Rysie Team opłacono on-line
50 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start Florian Chojnice opłacono on-line
51 Dudziak Michał BYDGOSZCZ Start CPR Bydgoszcz opłacono on-line
52 Kogut Mirosław Suchorączek Start opłacono on-line
53 Wojtasik Sławomir Runowo Krajeńskie Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
54 Klatecki Adam Pruszcz Start opłacono on-line
55 Nita Wiesław Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
56 Nita Katarzyna Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
57 Hławniak Zbigniew Bydgoszccz Start opłacono on-line
58 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
59 Czarnecki Mirosław Złotów Start opłacono on-line
60 Czarnecka Małgorzata Złotów Start opłacono on-line
61 Ankudowicz Damian Złotów Start opłacono on-line
62 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
63 Wojtas Marek Tuchola Start Tucholanka Tuchola opłacono on-line
64 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start Florian Chojnice opłacono on-line
65 Mejgier Karol Mejgier Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
66 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start Bydgoszcz opłacono on-line
67 Wielgus Jacek Złotów Start opłacono on-line
68 Wielgus Grzegorz Złotów Start opłacono on-line
69 Szwankowski Hubert Chojnice Start FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
70 Matczak Monika Stare Gronowo Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
71 Melnyk Piotr Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
72 Chlasta Rafał Chojnice Start Tri-Tur Chojnice opłacono on-line
73 Górnowicz Piotr WITUNIA Start opłacono on-line
74 Mól Rafał Mól Chojnice Start opłacono on-line
75 Zdrojewski Mirosław Łabiszyn Start opłacono on-line
76 Hinc Waldemar Przechlewo Start Zacisze Przechlewo opłacono on-line
77 Markowska Karolina Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
78 Danielak Marek Człuchów Start opłacono on-line
79 Zabrocki Adam Bydgoszcz Start opłacono on-line
80 Krygowski Tomasz Tuchola Start opłacono on-line
81 Osowski Michał Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
82 Łożyński Jacek Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
83 Krassowski Sławomir Człuchów Start opłacono on-line
84 Barton Krystyna Przechlewo Start Tripaka Przechlewo opłacono on-line
85 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
86 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
87 Magusiak-Lewandowska Agnieszka Bydgoszcza Start opłacono on-line
88 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
89 Wiśniewski Adam Chojnice Start opłacono on-line
90 Frąckowski Patryk Tuchola Start Biegające Śliwice
91 Garsztka Marek Rogalin Start opłacono on-line
92 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
93 Pobłocka-Głogowska Katarzyna Lębork Start UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork
94 Chudzik Piotr Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
95 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
96 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Start opłacono on-line
97 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start opłacono on-line
98 Źołądkiewicz Elżbieta Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork
99 WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI Barcin Start #ślimaki opłacono on-line
100 Skiera Kazimierz Łobżenica Start opłacono on-line


Wyświetleń: 8196

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ