Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarnowski Janusz | złotów | Polska | Start | Lill-Sport | opłacono on-line |
2 | Czarnecki Mirosław | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
3 | Czarnecka Małgorzata | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
4 | Ankudowicz Damian | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
5 | Wielgus Jacek | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
6 | Wielgus Grzegorz | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
7 | Górnowicz Piotr | WITUNIA | Polska | Start | opłacono on-line | |
8 | Mejgier Karol Mejgier | Więcbork | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
9 | zakościelny krzysztof | więcbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
10 | waszak ireneusz | więcbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
11 | Źołądkiewicz Elżbieta | Więcbork | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | |
12 | Trzósło Sylwester | Więcbork | Polska | Start | MGLKS GROM Więcbork | opłacono on-line |
13 | Wyrobek Monika | Więcbork | Polska | Start | opłacono | |
14 | Węgrzyn Paweł | Więcbork | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
15 | Szmidt Artur | Więcbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
16 | Brączyk Ewa | Więcbork | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
17 | Brączyk Krzysztof | Więcbork | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
18 | Seydak Jolanta | Wielowicz | Polska | Start | opłacono on-line | |
19 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | Start | BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM | opłacono on-line |
20 | Kaleśników Ryszard | Wałdowo | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
21 | Wiśniewski Artur | Wałdowo | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
22 | Wojtas Marek | Tuchola | Polska | Start | Tucholanka Tuchola | opłacono on-line |
23 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | Start | opłacono on-line | |
24 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | Start | Biegające Śliwice | |
25 | Pikulik Jarosław | TRZEBOŃ | Polska | Start | LZS Jedność Łobżenica | opłacono on-line |
26 | Sobczak Damian | Szubin | Polska | Start | opłacono on-line | |
27 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | Start | MKL Szczecinek | opłacono on-line |
28 | Kogut Mirosław | Suchorączek | Polska | Start | opłacono on-line | |
29 | Matczak Monika | Stare Gronowo | Polska | Start | Żółwie Człuchów | opłacono on-line |
30 | Chodera Piotr | Sośno | Polska | Start | BBMLW | opłacono on-line |
31 | Fojucik Przemysław | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
32 | Borowski Radosław Borowski | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start | MLKS Krajna Sępólno | opłacono on-line |
33 | Jakubowska Katarzyna | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
34 | Kannenberg Maciej | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | Run Team Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line |
35 | Czubkowski Sebastian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | Run Team | opłacono on-line |
36 | Groskop Grzegorz | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | Run Team Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line |
37 | Wieczorek Marzanna | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
38 | Lida Robert | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
39 | Gerth Przemysław | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
40 | Binkowska Ewelina | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
41 | Kabat Jakub | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | opłacono on-line |
42 | Kabat Joanna | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
43 | Paliga Mateusz | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | Run Team Sępólno Krajeńskie | |
44 | Paliga Antoni | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | Run Team Sępólno Krajeńskie | |
45 | Wysocki Piotr | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | Run Team Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line |
46 | Łaszczyk Michał | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
47 | Szumotalska Małgorzata | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
48 | Kozłowska Dagmara | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
49 | Ostrowski Marian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start | ||
50 | Kaczmarek Tomasz | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
51 | Maziarz Grzegorz | Sępólno krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
52 | Smolarz Tomasz | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
53 | Rychter Krystian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start | opłacono on-line | |
54 | Janke Damian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | opłacono on-line |
55 | Kozioł Rafał | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
56 | Wieczorek Krzysztof | Sępólno Kraj. | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
57 | Baranowska Joanna | Sępólno Karj. | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
58 | Winiecka Paulina | Sępólno | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
59 | Przybysz Marcin | Sepolno Krajenskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | ||
60 | Piotrowski Patryk | Sepolno Krajenskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | Run Team Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line |
61 | Mosiadz-Smigiel Mariola | Sepolno Krajenskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
62 | Wojtasik Sławomir | Runowo Krajeńskie | Polska | Start | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono on-line |
63 | Garsztka Marek | Rogalin | Polska | Start | opłacono on-line | |
64 | Hinc Waldemar | Przechlewo | Polska | Start | Zacisze Przechlewo | opłacono on-line |
65 | Barton Krystyna | Przechlewo | Polska | Start | Tripaka Przechlewo | opłacono on-line |
66 | Klatecki Adam | Pruszcz | Polska | Start | opłacono on-line | |
67 | Jeszka Dariusz | Powałki | Polska | Start | opłacono on-line | |
68 | Mączyński Dominik | Piła | Polska | Start | E-FIZJO TEAM | opłacono on-line |
69 | Kralski Krzysztof | Piła | Polska | Start | Rozbiegany Dzik | opłacono on-line |
70 | Chabowski Piotr | Piła | Polska | Start | Helloween | opłacono on-line |
71 | Hass Anita | Piła | Polska | Start | E-FIZJO TEAM | opłacono on-line |
72 | Hass Artur | Piła | Polska | Start | E-FIZJO TEAM | opłacono on-line |
73 | Nita Wiesław | Piecewo | Polska | Start | Village punk run | opłacono on-line |
74 | Nita Katarzyna | Piecewo | Polska | Start | Village punk run | opłacono on-line |
75 | NARLOCH WOJCIECH | Pawłówko | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
76 | Skwierawski Wiesław | Ostrowite | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
77 | Starszak Marcin | Osiek nad Notecią | Polska | Start | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono on-line |
78 | Frąckowiak Marek | Nakło nad Notecią | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | NKB | opłacono on-line |
79 | Maik Daria Maik | Mrocza | Polska | Start | Luks START Nakło | opłacono on-line |
80 | Miraszewska Marta | Mgoszcz | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
81 | Frąckowski Sławomir | Mąkowarsko/Warszawa | Polska | Start | opłacono on-line | |
82 | Chudzik Piotr | Łobżenica | Polska | Start | LZS Jedność Łobżenica | opłacono on-line |
83 | Skiera Kazimierz | Łobżenica | Polska | Start | opłacono on-line | |
84 | Fąs Bartosz | Łobżenica | Polska | Start | LZS Jedność Łobżenica | opłacono on-line |
85 | Zdrojewski Mirosław | Łabiszyn | Polska | Start | opłacono on-line | |
86 | Twardy Adam | Lutówko | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
87 | Bratz Katarzyna | Lutówko | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
88 | Stryszyk Izabela | Ludwikowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
89 | Pilecka Katarzyna Pilecka | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
90 | Dądelska Beata | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | |
91 | Płatek Małgorzata | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
92 | Osuch Kamila | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
93 | Pilarska Karolina | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
94 | Stawicka Ewelina | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
95 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | Start | LKB im. Braci Petk Lębork | opłacono on-line |
96 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Lębork | Polska | Start | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | |
97 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Start | Atlas Running Team | opłacono on-line |
98 | Dorosz Grzegorz | Konstantowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
99 | Binger Mateusz | Kamień Krajeński | Polska | Start | opłacono on-line | |
100 | Hoffman Aleksander | Jastrowie | Polska | Start | PRECON POLSKA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11668