Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ostrowski Marian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start | ||
2 | Maziarz Grzegorz | Sępólno krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
3 | Górnowicz Piotr | WITUNIA | Polska | Start | opłacono on-line | |
4 | Kulesza Iwona | Debrzno | Polska | Start | opłacono on-line | |
5 | Dąbek Barbara | Gdańsk | Polska | Start | opłacono on-line | |
6 | zakościelny krzysztof | więcbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
7 | waszak ireneusz | więcbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
8 | Lida Robert | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
9 | Winiecka Paulina | Sępólno | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
10 | Twardy Adam | Lutówko | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
11 | Mól Rafał Mól | Chojnice | Polska | Start | opłacono on-line | |
12 | Fojucik Przemysław | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
13 | Kaleśników Ryszard | Wałdowo | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
14 | Wyrobek Monika | Więcbork | Polska | Start | opłacono | |
15 | Stryszyk Izabela | Ludwikowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
16 | Szmidt Artur | Więcbork | Polska | Start | opłacono on-line | |
17 | Mosiadz-Smigiel Mariola | Sepolno Krajenskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
18 | Kozioł Rafał | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
19 | Czarnecki Mirosław | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
20 | Czarnecka Małgorzata | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
21 | Bratz Katarzyna | Lutówko | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
22 | Wiśniewski Artur | Wałdowo | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
23 | Kogut Mirosław | Suchorączek | Polska | Start | opłacono on-line | |
24 | Baranowska Joanna | Sępólno Karj. | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
25 | Wiśniewski Adam | Chojnice | Polska | Start | opłacono on-line | |
26 | Gerth Przemysław | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
27 | Smolarz Tomasz | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
28 | Klatecki Adam | Pruszcz | Polska | Start | opłacono on-line | |
29 | Magusiak-Lewandowska Agnieszka | Bydgoszcza | Polska | Start | opłacono on-line | |
30 | Binkowska Ewelina | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
31 | BĄKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | Polska | Start | opłacono on-line | |
32 | Małkińska-Bięga Dorota | Bydgoszcz | Polska | Start | opłacono on-line | |
33 | Dorosz Grzegorz | Konstantowo | Polska | Start | opłacono on-line | |
34 | Kabat Joanna | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
35 | Rychter Krystian | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start | opłacono on-line | |
36 | Kozłowska Dagmara | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
37 | Danielak Marek | Człuchów | Polska | Start | opłacono on-line | |
38 | Zielnik Daniel | Człuchów | Polska | Start | opłacono on-line | |
39 | Jakubowska Katarzyna | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
40 | Sobczak Damian | Szubin | Polska | Start | opłacono on-line | |
41 | Seydak Maciej | Debrzno | Polska | Start | opłacono on-line | |
42 | Przybysz Marcin | Sepolno Krajenskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | ||
43 | Seydak Jolanta | Wielowicz | Polska | Start | opłacono on-line | |
44 | Pawłowska Marlena | Człuchów | Polska | Start | opłacono on-line | |
45 | Łaszczyk Michał | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
46 | Szumotalska Małgorzata | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
47 | Skiera Kazimierz | Łobżenica | Polska | Start | opłacono on-line | |
48 | Garsztka Marek | Rogalin | Polska | Start | opłacono on-line | |
49 | Frąckowski Sławomir | Mąkowarsko/Warszawa | Polska | Start | opłacono on-line | |
50 | Binger Mateusz | Kamień Krajeński | Polska | Start | opłacono on-line | |
51 | Zabrocki Adam | Bydgoszcz | Polska | Start | opłacono on-line | |
52 | Hławniak Zbigniew | Bydgoszccz | Polska | Start | opłacono on-line | |
53 | Wielgus Jacek | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
54 | Krassowski Sławomir | Człuchów | Polska | Start | opłacono on-line | |
55 | Kaczmarek Tomasz | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
56 | Wielgus Grzegorz | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
57 | Wieczorek Krzysztof | Sępólno Kraj. | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
58 | Wieczorek Marzanna | Sępólno Krajeńskie | Polska | Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line | |
59 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | Start | opłacono on-line | |
60 | Jeszka Adrianna | Chojnice | Polska | Start | opłacono on-line | |
61 | Ankudowicz Damian | Złotów | Polska | Start | opłacono on-line | |
62 | Jeszka Dariusz | Powałki | Polska | Start | opłacono on-line | |
63 | Zdrojewski Mirosław | Łabiszyn | Polska | Start | opłacono on-line | |
64 | WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI | Barcin | Polska | Start | #ślimaki | opłacono on-line |
65 | Miraszewska Marta | Mgoszcz | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
66 | Pilecka Katarzyna Pilecka | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
67 | Dądelska Beata | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | |
68 | Kachniarz Barbara | Chrusty | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
69 | Płatek Małgorzata | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
70 | Osuch Kamila | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
71 | Pilarska Karolina | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
72 | Daniszewski Marcin | Drzonowo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
73 | Stawicka Ewelina | Lisewo | Polska | Start | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
74 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Start | Atlas Running Team | opłacono on-line |
75 | Chodera Piotr | Sośno | Polska | Start | BBMLW | opłacono on-line |
76 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | Start | Biegające Śliwice | |
77 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Start | Biegam dla Zdrowia | |
78 | Sankiewicz Karolina | Wąbrzeźno | Polska | Start | BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM | opłacono on-line |
79 | Żmich Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Start | Bydgoszcz | opłacono on-line |
80 | Dudziak Michał | BYDGOSZCZ | Polska | Start | CPR Bydgoszcz | opłacono on-line |
81 | Sprenger Daniel | Człuchów | Polska | Start | Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny | opłacono on-line |
82 | Hass Anita | Piła | Polska | Start | E-FIZJO TEAM | opłacono on-line |
83 | Hass Artur | Piła | Polska | Start | E-FIZJO TEAM | opłacono on-line |
84 | Mączyński Dominik | Piła | Polska | Start | E-FIZJO TEAM | opłacono on-line |
85 | Skwierawski Wiesław | Ostrowite | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
86 | NARLOCH WOJCIECH | Pawłówko | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
87 | MANKIEWICZ Piotr | Chojniczki | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
88 | Szwankowski Hubert | Chojnice | Polska | Start | FLORIAN CHOJNICE | opłacono on-line |
89 | Wiśniewski Zbigniew | Chojnice | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono |
90 | Łożyński Jacek | Chojnice | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
91 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
92 | Osowski Michał | Chojnice | Polska | Start | Florian Chojnice | opłacono on-line |
93 | Chabowski Piotr | Piła | Polska | Start | Helloween | opłacono on-line |
94 | Marczewska Małgorzata | CZŁUCHÓW | Polska | Start | JW 3775 | opłacono on-line |
95 | Starszak Marcin | Osiek nad Notecią | Polska | Start | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono on-line |
96 | Sarnowski Janusz | złotów | Polska | Start | Lill-Sport | opłacono on-line |
97 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | Start | LKB im. Braci Petk Lębork | opłacono on-line |
98 | Maik Daria Maik | Mrocza | Polska | Start | Luks START Nakło | opłacono on-line |
99 | Fąs Bartosz | Łobżenica | Polska | Start | LZS Jedność Łobżenica | opłacono on-line |
100 | Chudzik Piotr | Łobżenica | Polska | Start | LZS Jedność Łobżenica | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11618