XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ostrowski Marian Sępólno Krajeńskie Start
2 Maziarz Grzegorz Sępólno krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
3 Górnowicz Piotr WITUNIA Start opłacono on-line
4 Kulesza Iwona Debrzno Start opłacono on-line
5 Dąbek Barbara Gdańsk Start opłacono on-line
6 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
7 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
8 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
9 Winiecka Paulina Sępólno Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
10 Twardy Adam Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
11 Mól Rafał Mól Chojnice Start opłacono on-line
12 Fojucik Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
13 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
14 Wyrobek Monika Więcbork Start opłacono
15 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
16 Szmidt Artur Więcbork Start opłacono on-line
17 Mosiadz-Smigiel Mariola Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
18 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
19 Czarnecki Mirosław Złotów Start opłacono on-line
20 Czarnecka Małgorzata Złotów Start opłacono on-line
21 Bratz Katarzyna Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
22 Wiśniewski Artur Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
23 Kogut Mirosław Suchorączek Start opłacono on-line
24 Baranowska Joanna Sępólno Karj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
25 Wiśniewski Adam Chojnice Start opłacono on-line
26 Gerth Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
27 Smolarz Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
28 Klatecki Adam Pruszcz Start opłacono on-line
29 Magusiak-Lewandowska Agnieszka Bydgoszcza Start opłacono on-line
30 Binkowska Ewelina Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
31 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Start opłacono on-line
32 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start opłacono on-line
33 Dorosz Grzegorz Konstantowo Start opłacono on-line
34 Kabat Joanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
35 Rychter Krystian Sępólno Krajeńskie Start opłacono on-line
36 Kozłowska Dagmara Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
37 Danielak Marek Człuchów Start opłacono on-line
38 Zielnik Daniel Człuchów Start opłacono on-line
39 Jakubowska Katarzyna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
40 Sobczak Damian Szubin Start opłacono on-line
41 Seydak Maciej Debrzno Start opłacono on-line
42 Przybysz Marcin Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie
43 Seydak Jolanta Wielowicz Start opłacono on-line
44 Pawłowska Marlena Człuchów Start opłacono on-line
45 Łaszczyk Michał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
46 Szumotalska Małgorzata Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
47 Skiera Kazimierz Łobżenica Start opłacono on-line
48 Garsztka Marek Rogalin Start opłacono on-line
49 Frąckowski Sławomir Mąkowarsko/Warszawa Start opłacono on-line
50 Binger Mateusz Kamień Krajeński Start opłacono on-line
51 Zabrocki Adam Bydgoszcz Start opłacono on-line
52 Hławniak Zbigniew Bydgoszccz Start opłacono on-line
53 Wielgus Jacek Złotów Start opłacono on-line
54 Krassowski Sławomir Człuchów Start opłacono on-line
55 Kaczmarek Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
56 Wielgus Grzegorz Złotów Start opłacono on-line
57 Wieczorek Krzysztof Sępólno Kraj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
58 Wieczorek Marzanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
59 Krygowski Tomasz Tuchola Start opłacono on-line
60 Jeszka Adrianna Chojnice Start opłacono on-line
61 Ankudowicz Damian Złotów Start opłacono on-line
62 Jeszka Dariusz Powałki Start opłacono on-line
63 Zdrojewski Mirosław Łabiszyn Start opłacono on-line
64 WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI Barcin Start #ślimaki opłacono on-line
65 Miraszewska Marta Mgoszcz Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
66 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
67 Dądelska Beata Lisewo Start Aktywne Lisewo
68 Kachniarz Barbara Chrusty Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
69 Płatek Małgorzata Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
70 Osuch Kamila Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
71 Pilarska Karolina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
72 Daniszewski Marcin Drzonowo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
73 Stawicka Ewelina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
74 Malek Andrzej Koscierzyna Start Atlas Running Team opłacono on-line
75 Chodera Piotr Sośno Start BBMLW opłacono on-line
76 Frąckowski Patryk Tuchola Start Biegające Śliwice
77 Roszak Zbigniew Gniewkowo Start Biegam dla Zdrowia
78 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
79 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start Bydgoszcz opłacono on-line
80 Dudziak Michał BYDGOSZCZ Start CPR Bydgoszcz opłacono on-line
81 Sprenger Daniel Człuchów Start Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny opłacono on-line
82 Hass Anita Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
83 Hass Artur Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
84 Mączyński Dominik Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
85 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
86 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start Florian Chojnice opłacono on-line
87 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start Florian Chojnice opłacono on-line
88 Szwankowski Hubert Chojnice Start FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
89 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Start Florian Chojnice opłacono
90 Łożyński Jacek Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
91 Rudnik Jerzy Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
92 Osowski Michał Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
93 Chabowski Piotr Piła Start Helloween opłacono on-line
94 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Start JW 3775 opłacono on-line
95 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Start Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
96 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
97 Wirkus Łukasz Lipnica Start LKB im. Braci Petk Lębork opłacono on-line
98 Maik Daria Maik Mrocza Start Luks START Nakło opłacono on-line
99 Fąs Bartosz Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
100 Chudzik Piotr Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line


Wyświetleń: 8534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ