XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maziarz Grzegorz Sępólno krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
2 Górnowicz Piotr WITUNIA Start opłacono on-line
3 Kulesza Iwona Debrzno Start opłacono on-line
4 Dąbek Barbara Gdańsk Start opłacono on-line
5 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
6 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
7 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
8 Winiecka Paulina Sępólno Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
9 Twardy Adam Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
10 Mól Rafał Mól Chojnice Start opłacono on-line
11 Fojucik Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
12 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
13 Wyrobek Monika Więcbork Start opłacono
14 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
15 Szmidt Artur Więcbork Start opłacono on-line
16 Mosiadz-Smigiel Mariola Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
17 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
18 Czarnecki Mirosław Złotów Start opłacono on-line
19 Czarnecka Małgorzata Złotów Start opłacono on-line
20 Bratz Katarzyna Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
21 Wiśniewski Artur Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
22 Kogut Mirosław Suchorączek Start opłacono on-line
23 Baranowska Joanna Sępólno Karj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
24 Wiśniewski Adam Chojnice Start opłacono on-line
25 Gerth Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
26 Smolarz Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
27 Klatecki Adam Pruszcz Start opłacono on-line
28 Magusiak-Lewandowska Agnieszka Bydgoszcza Start opłacono on-line
29 Binkowska Ewelina Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
30 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Start opłacono on-line
31 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start opłacono on-line
32 Dorosz Grzegorz Konstantowo Start opłacono on-line
33 Kabat Joanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
34 Rychter Krystian Sępólno Krajeńskie Start opłacono on-line
35 Kozłowska Dagmara Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
36 Danielak Marek Człuchów Start opłacono on-line
37 Zielnik Daniel Człuchów Start opłacono on-line
38 Jakubowska Katarzyna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
39 Sobczak Damian Szubin Start opłacono on-line
40 Seydak Maciej Debrzno Start opłacono on-line
41 Seydak Jolanta Wielowicz Start opłacono on-line
42 Pawłowska Marlena Człuchów Start opłacono on-line
43 Łaszczyk Michał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
44 Szumotalska Małgorzata Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
45 Skiera Kazimierz Łobżenica Start opłacono on-line
46 Garsztka Marek Rogalin Start opłacono on-line
47 Frąckowski Sławomir Mąkowarsko/Warszawa Start opłacono on-line
48 Binger Mateusz Kamień Krajeński Start opłacono on-line
49 Zabrocki Adam Bydgoszcz Start opłacono on-line
50 Hławniak Zbigniew Bydgoszccz Start opłacono on-line
51 Wielgus Jacek Złotów Start opłacono on-line
52 Krassowski Sławomir Człuchów Start opłacono on-line
53 Kaczmarek Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
54 Wielgus Grzegorz Złotów Start opłacono on-line
55 Wieczorek Krzysztof Sępólno Kraj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
56 Wieczorek Marzanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
57 Krygowski Tomasz Tuchola Start opłacono on-line
58 Jeszka Adrianna Chojnice Start opłacono on-line
59 Ankudowicz Damian Złotów Start opłacono on-line
60 Jeszka Dariusz Powałki Start opłacono on-line
61 Zdrojewski Mirosław Łabiszyn Start opłacono on-line
62 WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI Barcin Start #ślimaki opłacono on-line
63 Miraszewska Marta Mgoszcz Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
64 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
65 Kachniarz Barbara Chrusty Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
66 Płatek Małgorzata Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
67 Osuch Kamila Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
68 Pilarska Karolina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
69 Daniszewski Marcin Drzonowo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
70 Stawicka Ewelina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
71 Malek Andrzej Koscierzyna Start Atlas Running Team opłacono on-line
72 Chodera Piotr Sośno Start BBMLW opłacono on-line
73 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
74 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start Bydgoszcz opłacono on-line
75 Dudziak Michał BYDGOSZCZ Start CPR Bydgoszcz opłacono on-line
76 Sprenger Daniel Człuchów Start Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny opłacono on-line
77 Hass Anita Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
78 Hass Artur Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
79 Mączyński Dominik Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
80 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
81 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start Florian Chojnice opłacono on-line
82 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start Florian Chojnice opłacono on-line
83 Szwankowski Hubert Chojnice Start FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
84 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Start Florian Chojnice opłacono
85 Łożyński Jacek Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
86 Rudnik Jerzy Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
87 Osowski Michał Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
88 Chabowski Piotr Piła Start Helloween opłacono on-line
89 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Start JW 3775 opłacono on-line
90 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Start Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
91 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
92 Wirkus Łukasz Lipnica Start LKB im. Braci Petk Lębork opłacono on-line
93 Maik Daria Maik Mrocza Start Luks START Nakło opłacono on-line
94 Fąs Bartosz Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
95 Chudzik Piotr Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
96 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
97 Trzósło Sylwester Więcbork Start MGLKS GROM Więcbork opłacono on-line
98 Wirkus Antonina Szczecinek Start MKL Szczecinek opłacono on-line
99 Borowski Radosław Borowski Sępólno Krajeńskie Start MLKS Krajna Sępólno opłacono on-line
100 Frąckowiak Marek Nakło nad Notecią Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie NKB opłacono on-line


Wyświetleń: 8569

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ