XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Matczak Monika Stare Gronowo Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
2 Melnyk Piotr Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
3 Markowska Karolina Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
4 Hinc Waldemar Przechlewo Start Zacisze Przechlewo opłacono on-line
5 Nita Wiesław Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
6 Nita Katarzyna Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
7 Pobłocka-Głogowska Katarzyna Lębork Start UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork
8 Wojtas Marek Tuchola Start Tucholanka Tuchola opłacono on-line
9 Barton Krystyna Przechlewo Start Tripaka Przechlewo opłacono on-line
10 Chlasta Rafał Chojnice Start Tri-Tur Chojnice opłacono on-line
11 Werner Krzysztof Chojnice Start Totalnie Biegnięci opłacono on-line
12 Węgrzyn Paweł Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
13 Wojtasik Sławomir Runowo Krajeńskie Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
14 Źołądkiewicz Elżbieta Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork
15 Brączyk Ewa Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
16 Brączyk Krzysztof Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
17 Mejgier Karol Mejgier Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
18 Dłoniak Edmund Gniewkowo Start T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
19 Paradowski Bartosz Janikowo Start Szybkie Rysie Team opłacono on-line
20 Piotrowski Patryk Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
21 Kannenberg Maciej Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
22 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
23 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
24 Wysocki Piotr Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
25 Kabat Jakub Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
26 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
27 Groskop Grzegorz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
28 Czubkowski Sebastian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team opłacono on-line
29 Kralski Krzysztof Piła Start Rozbiegany Dzik opłacono on-line
30 Hoffman Aleksander Jastrowie Start PRECON POLSKA opłacono on-line
31 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Start OSP POGRODZIE
32 Frąckowiak Marek Nakło nad Notecią Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie NKB opłacono on-line
33 Borowski Radosław Borowski Sępólno Krajeńskie Start MLKS Krajna Sępólno opłacono on-line
34 Wirkus Antonina Szczecinek Start MKL Szczecinek opłacono on-line
35 Trzósło Sylwester Więcbork Start MGLKS GROM Więcbork opłacono on-line
36 Fąs Bartosz Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
37 Chudzik Piotr Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
38 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
39 Maik Daria Maik Mrocza Start Luks START Nakło opłacono on-line
40 Wirkus Łukasz Lipnica Start LKB im. Braci Petk Lębork opłacono on-line
41 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
42 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Start Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
43 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Start JW 3775 opłacono on-line
44 Chabowski Piotr Piła Start Helloween opłacono on-line
45 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
46 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start Florian Chojnice opłacono on-line
47 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start Florian Chojnice opłacono on-line
48 Szwankowski Hubert Chojnice Start FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
49 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Start Florian Chojnice opłacono
50 Łożyński Jacek Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
51 Rudnik Jerzy Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
52 Osowski Michał Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
53 Hass Anita Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
54 Hass Artur Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
55 Mączyński Dominik Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
56 Sprenger Daniel Człuchów Start Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny opłacono on-line
57 Dudziak Michał BYDGOSZCZ Start CPR Bydgoszcz opłacono on-line
58 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start Bydgoszcz opłacono on-line
59 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
60 Roszak Zbigniew Gniewkowo Start Biegam dla Zdrowia
61 Frąckowski Patryk Tuchola Start Biegające Śliwice
62 Chodera Piotr Sośno Start BBMLW opłacono on-line
63 Malek Andrzej Koscierzyna Start Atlas Running Team opłacono on-line
64 Miraszewska Marta Mgoszcz Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
65 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
66 Dądelska Beata Lisewo Start Aktywne Lisewo
67 Kachniarz Barbara Chrusty Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
68 Płatek Małgorzata Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
69 Osuch Kamila Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
70 Pilarska Karolina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
71 Daniszewski Marcin Drzonowo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
72 Stawicka Ewelina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
73 WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI Barcin Start #ślimaki opłacono on-line
74 Ostrowski Marian Sępólno Krajeńskie Start
75 Maziarz Grzegorz Sępólno krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
76 Górnowicz Piotr WITUNIA Start opłacono on-line
77 Kulesza Iwona Debrzno Start opłacono on-line
78 Dąbek Barbara Gdańsk Start opłacono on-line
79 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
80 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
81 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
82 Winiecka Paulina Sępólno Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
83 Twardy Adam Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
84 Mól Rafał Mól Chojnice Start opłacono on-line
85 Fojucik Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
86 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
87 Wyrobek Monika Więcbork Start opłacono
88 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
89 Szmidt Artur Więcbork Start opłacono on-line
90 Mosiadz-Smigiel Mariola Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
91 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
92 Czarnecki Mirosław Złotów Start opłacono on-line
93 Czarnecka Małgorzata Złotów Start opłacono on-line
94 Bratz Katarzyna Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
95 Wiśniewski Artur Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
96 Kogut Mirosław Suchorączek Start opłacono on-line
97 Baranowska Joanna Sępólno Karj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
98 Wiśniewski Adam Chojnice Start opłacono on-line
99 Gerth Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
100 Smolarz Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line


Wyświetleń: 8568

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ