XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start Bydgoszcz opłacono on-line
2 Źołądkiewicz Elżbieta Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork
3 Zielnik Daniel Człuchów Start opłacono on-line
4 Zdrojewski Mirosław Łabiszyn Start opłacono on-line
5 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
6 Zabrocki Adam Bydgoszcz Start opłacono on-line
7 WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI Barcin Start #ślimaki opłacono on-line
8 Wysocki Piotr Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
9 Wyrobek Monika Więcbork Start opłacono
10 Wojtasik Sławomir Runowo Krajeńskie Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
11 Wojtas Marek Tuchola Start Tucholanka Tuchola opłacono on-line
12 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Start Florian Chojnice opłacono
13 Wiśniewski Artur Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
14 Wiśniewski Adam Chojnice Start opłacono on-line
15 Wirkus Łukasz Lipnica Start LKB im. Braci Petk Lębork opłacono on-line
16 Wirkus Antonina Szczecinek Start MKL Szczecinek opłacono on-line
17 Winiecka Paulina Sępólno Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
18 Wielgus Jacek Złotów Start opłacono on-line
19 Wielgus Grzegorz Złotów Start opłacono on-line
20 Wieczorek Marzanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
21 Wieczorek Krzysztof Sępólno Kraj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
22 Węgrzyn Paweł Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
23 Werner Krzysztof Chojnice Start Totalnie Biegnięci opłacono on-line
24 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
25 Twardy Adam Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
26 Trzósło Sylwester Więcbork Start MGLKS GROM Więcbork opłacono on-line
27 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Start OSP POGRODZIE
28 Szwankowski Hubert Chojnice Start FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
29 Szumotalska Małgorzata Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
30 Szmidt Artur Więcbork Start opłacono on-line
31 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
32 Stawicka Ewelina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
33 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Start Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
34 Sprenger Daniel Człuchów Start Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny opłacono on-line
35 Sobczak Damian Szubin Start opłacono on-line
36 Smolarz Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
37 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
38 Skiera Kazimierz Łobżenica Start opłacono on-line
39 Seydak Maciej Debrzno Start opłacono on-line
40 Seydak Jolanta Wielowicz Start opłacono on-line
41 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
42 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
43 Rychter Krystian Sępólno Krajeńskie Start opłacono on-line
44 Rudnik Jerzy Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
45 Roszak Zbigniew Gniewkowo Start Biegam dla Zdrowia
46 Przybysz Marcin Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie
47 Pobłocka-Głogowska Katarzyna Lębork Start UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork
48 Płatek Małgorzata Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
49 Piotrowski Patryk Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
50 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
51 Pilarska Karolina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
52 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
53 Pawłowska Marlena Człuchów Start opłacono on-line
54 Paradowski Bartosz Janikowo Start Szybkie Rysie Team opłacono on-line
55 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
56 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
57 Osuch Kamila Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
58 Ostrowski Marian Sępólno Krajeńskie Start
59 Osowski Michał Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
60 Nita Wiesław Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
61 Nita Katarzyna Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
62 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start Florian Chojnice opłacono on-line
63 Mól Rafał Mól Chojnice Start opłacono on-line
64 Mosiadz-Smigiel Mariola Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
65 Miraszewska Marta Mgoszcz Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
66 Melnyk Piotr Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
67 Mejgier Karol Mejgier Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
68 Mączyński Dominik Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
69 Maziarz Grzegorz Sępólno krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
70 Matczak Monika Stare Gronowo Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
71 Markowska Karolina Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
72 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Start JW 3775 opłacono on-line
73 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start Florian Chojnice opłacono on-line
74 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start opłacono on-line
75 Malek Andrzej Koscierzyna Start Atlas Running Team opłacono on-line
76 Maik Daria Maik Mrocza Start Luks START Nakło opłacono on-line
77 Magusiak-Lewandowska Agnieszka Bydgoszcza Start opłacono on-line
78 Łożyński Jacek Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
79 Łaszczyk Michał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
80 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
81 Kulesza Iwona Debrzno Start opłacono on-line
82 Krygowski Tomasz Tuchola Start opłacono on-line
83 Krassowski Sławomir Człuchów Start opłacono on-line
84 Kralski Krzysztof Piła Start Rozbiegany Dzik opłacono on-line
85 Kozłowska Dagmara Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
86 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
87 Kogut Mirosław Suchorączek Start opłacono on-line
88 Klatecki Adam Pruszcz Start opłacono on-line
89 Kannenberg Maciej Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
90 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
91 Kaczmarek Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
92 Kachniarz Barbara Chrusty Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
93 Kabat Joanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
94 Kabat Jakub Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
95 Jeszka Dariusz Powałki Start opłacono on-line
96 Jeszka Adrianna Chojnice Start opłacono on-line
97 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
98 Jakubowska Katarzyna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
99 Hoffman Aleksander Jastrowie Start PRECON POLSKA opłacono on-line
100 Hławniak Zbigniew Bydgoszccz Start opłacono on-line


Wyświetleń: 8198

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ