XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#ślimaki
1 WYSOCKI ZBIGNIEW WYSOCKI Barcin Start #ślimaki opłacono on-line
Aktywne Lisewo
2 Miraszewska Marta Mgoszcz Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
3 Stawicka Ewelina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
4 Pilarska Karolina Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
5 Osuch Kamila Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
6 Płatek Małgorzata Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
7 Kachniarz Barbara Chrusty Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
8 Dądelska Beata Lisewo Start Aktywne Lisewo
9 Pilecka Katarzyna Pilecka Lisewo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
10 Daniszewski Marcin Drzonowo Start Aktywne Lisewo opłacono on-line
Atlas Running Team
11 Malek Andrzej Koscierzyna Start Atlas Running Team opłacono on-line
BBMLW
12 Chodera Piotr Sośno Start BBMLW opłacono on-line
BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM
13 Sankiewicz Karolina Wąbrzeźno Start BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM opłacono on-line
Biegające Śliwice
14 Frąckowski Patryk Tuchola Start Biegające Śliwice
Biegam dla Zdrowia
15 Roszak Zbigniew Gniewkowo Start Biegam dla Zdrowia
Bydgoszcz
16 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start Bydgoszcz opłacono on-line
CPR Bydgoszcz
17 Dudziak Michał BYDGOSZCZ Start CPR Bydgoszcz opłacono on-line
Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny
18 Sprenger Daniel Człuchów Start Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny opłacono on-line
E-FIZJO TEAM
19 Hass Artur Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
20 Hass Anita Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
21 Mączyński Dominik Piła Start E-FIZJO TEAM opłacono on-line
FLORIAN CHOJNICE
22 Szwankowski Hubert Chojnice Start FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
Florian Chojnice
23 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Start Florian Chojnice opłacono
24 Łożyński Jacek Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
25 Osowski Michał Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
26 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start Florian Chojnice opłacono on-line
27 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start Florian Chojnice opłacono on-line
28 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start Florian Chojnice opłacono on-line
29 Rudnik Jerzy Chojnice Start Florian Chojnice opłacono on-line
Helloween
30 Chabowski Piotr Piła Start Helloween opłacono on-line
JW 3775
31 Marczewska Małgorzata CZŁUCHÓW Start JW 3775 opłacono on-line
Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek
32 Starszak Marcin Osiek nad Notecią Start Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek opłacono on-line
LKB im. Braci Petk Lębork
33 Wirkus Łukasz Lipnica Start LKB im. Braci Petk Lębork opłacono on-line
LZS Jedność Łobżenica
34 Fąs Bartosz Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
35 Chudzik Piotr Łobżenica Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
36 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
Lill-Sport
37 Sarnowski Janusz złotów Start Lill-Sport opłacono on-line
Luks START Nakło
38 Maik Daria Maik Mrocza Start Luks START Nakło opłacono on-line
MGLKS GROM Więcbork
39 Trzósło Sylwester Więcbork Start MGLKS GROM Więcbork opłacono on-line
MKL Szczecinek
40 Wirkus Antonina Szczecinek Start MKL Szczecinek opłacono on-line
MLKS Krajna Sępólno
41 Borowski Radosław Borowski Sępólno Krajeńskie Start MLKS Krajna Sępólno opłacono on-line
NKB
42 Frąckowiak Marek Nakło nad Notecią Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie NKB opłacono on-line
OSP POGRODZIE
43 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Start OSP POGRODZIE
PRECON POLSKA
44 Hoffman Aleksander Jastrowie Start PRECON POLSKA opłacono on-line
RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
45 Janke Damian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
46 Kabat Jakub Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
Rozbiegany Dzik
47 Kralski Krzysztof Piła Start Rozbiegany Dzik opłacono on-line
Run Team
48 Czubkowski Sebastian Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team opłacono on-line
Run Team Sępólno Krajeńskie
49 Wysocki Piotr Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
50 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
51 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
52 Groskop Grzegorz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
53 Piotrowski Patryk Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
54 Kannenberg Maciej Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
Szybkie Rysie Team
55 Paradowski Bartosz Janikowo Start Szybkie Rysie Team opłacono on-line
T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
56 Dłoniak Edmund Gniewkowo Start T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO
TKKF Wodnik Więcbork
57 Brączyk Krzysztof Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
58 Brączyk Ewa Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
59 Węgrzyn Paweł Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
60 Źołądkiewicz Elżbieta Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork
61 Mejgier Karol Mejgier Więcbork Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
62 Wojtasik Sławomir Runowo Krajeńskie Start TKKF Wodnik Więcbork opłacono on-line
Totalnie Biegnięci
63 Werner Krzysztof Chojnice Start Totalnie Biegnięci opłacono on-line
Tri-Tur Chojnice
64 Chlasta Rafał Chojnice Start Tri-Tur Chojnice opłacono on-line
Tripaka Przechlewo
65 Barton Krystyna Przechlewo Start Tripaka Przechlewo opłacono on-line
Tucholanka Tuchola
66 Wojtas Marek Tuchola Start Tucholanka Tuchola opłacono on-line
UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork
67 Pobłocka-Głogowska Katarzyna Lębork Start UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork
Village punk run
68 Nita Katarzyna Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
69 Nita Wiesław Piecewo Start Village punk run opłacono on-line
Zacisze Przechlewo
70 Hinc Waldemar Przechlewo Start Zacisze Przechlewo opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
71 Seydak Maciej Debrzno Start opłacono on-line
72 Wiśniewski Artur Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
73 Szmidt Artur Więcbork Start opłacono on-line
74 Kulesza Iwona Debrzno Start opłacono on-line
75 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
76 Wyrobek Monika Więcbork Start opłacono
77 Dąbek Barbara Gdańsk Start opłacono on-line
78 Winiecka Paulina Sępólno Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
79 Jeszka Dariusz Powałki Start opłacono on-line
80 Jeszka Adrianna Chojnice Start opłacono on-line
81 Rychter Krystian Sępólno Krajeńskie Start opłacono on-line
82 Smolarz Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
83 Maziarz Grzegorz Sępólno krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
84 Dorosz Grzegorz Konstantowo Start opłacono on-line
85 Kaczmarek Tomasz Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
86 Binger Mateusz Kamień Krajeński Start opłacono on-line
87 Sobczak Damian Szubin Start opłacono on-line
88 Pawłowska Marlena Człuchów Start opłacono on-line
89 Ostrowski Marian Sępólno Krajeńskie Start
90 Seydak Jolanta Wielowicz Start opłacono on-line
91 Skiera Kazimierz Łobżenica Start opłacono on-line
92 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz Start opłacono on-line
93 BĄKOWSKI DAWID BYDGOSZCZ Start opłacono on-line
94 waszak ireneusz więcbork Start opłacono on-line
95 Garsztka Marek Rogalin Start opłacono on-line
96 Wiśniewski Adam Chojnice Start opłacono on-line
97 Bratz Katarzyna Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
98 Stryszyk Izabela Ludwikowo Start opłacono on-line
99 Magusiak-Lewandowska Agnieszka Bydgoszcza Start opłacono on-line
100 zakościelny krzysztof więcbork Start opłacono on-line
101 Krassowski Sławomir Człuchów Start opłacono on-line
102 Kozłowska Dagmara Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
103 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
104 Szumotalska Małgorzata Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
105 Łaszczyk Michał Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
106 Krygowski Tomasz Tuchola Start opłacono on-line
107 Baranowska Joanna Sępólno Karj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
108 Zabrocki Adam Bydgoszcz Start opłacono on-line
109 Danielak Marek Człuchów Start opłacono on-line
110 Zdrojewski Mirosław Łabiszyn Start opłacono on-line
111 Mól Rafał Mól Chojnice Start opłacono on-line
112 Górnowicz Piotr WITUNIA Start opłacono on-line
113 Kabat Joanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
114 Wielgus Grzegorz Złotów Start opłacono on-line
115 Wielgus Jacek Złotów Start opłacono on-line
116 Binkowska Ewelina Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
117 Gerth Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
118 Ankudowicz Damian Złotów Start opłacono on-line
119 Czarnecka Małgorzata Złotów Start opłacono on-line
120 Czarnecki Mirosław Złotów Start opłacono on-line
121 Hławniak Zbigniew Bydgoszccz Start opłacono on-line
122 Klatecki Adam Pruszcz Start opłacono on-line
123 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
124 Wieczorek Marzanna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
125 Wieczorek Krzysztof Sępólno Kraj. Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
126 Kogut Mirosław Suchorączek Start opłacono on-line
127 Mosiadz-Smigiel Mariola Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
128 Zielnik Daniel Człuchów Start opłacono on-line
129 Twardy Adam Lutówko Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
130 Frąckowski Sławomir Mąkowarsko/Warszawa Start opłacono on-line
131 Przybysz Marcin Sepolno Krajenskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie
132 Jakubowska Katarzyna Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
133 Fojucik Przemysław Sępólno Krajeńskie Start - mieszkańcy gminy Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
Żółwie Człuchów
134 Markowska Karolina Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
135 Melnyk Piotr Człuchów Start Żółwie Człuchów opłacono on-line
136 Matczak Monika Stare Gronowo Start Żółwie Człuchów opłacono on-line


Wyświetleń: 7948

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ