Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sambale Markus Berlin 5km opłacono on-line
2 Kowalski Waldemar Borkowo 5km Leasing Polski Team opłacono on-line
3 Wawrzyniak Adrian Borkowo 5km Aplitt
4 Pergoł Marek Borkowo Łostowickie 5km opłacono on-line
5 Chalecka JOLA Braniewo 5km opłacono on-line
6 wyszomierska aneta bytom 5km opłacono on-line
7 Pionk Krzysztof Chwaszczyno 5km opłacono on-line
8 Niewiadomski Patryk Czarlin 5km Sowiński Team / Biegający Tczew opłacono on-line
9 Rokita Emilia Czarne 5km Czarne Biega
10 Wegner Filip Człuchów 5km opłacono on-line
11 Filip Krzysztof Dębogórze 5km noClub opłacono on-line
12 Trębacz Michał Elbląg 5km opłacono on-line
13 Abraham Kasia Gdansk 5km
14 Kubiak Krzysztof Gdansk 5km
15 Kopczyńska Monika Gdansk 5km opłacono on-line
16 Gumowski Marcin Gdansk 5km GUMA TEAM opłacono on-line
17 Staniszewski Krzysztof Gdansk 5km Sportevo
18 sołtys urszula gdansk 5km opłacono on-line
19 Wisniewski Piotr Gdansk 5km
20 Saldana Cristian Gdansk 5km opłacono on-line
21 Kaszczyk Weronika Gdansk 5km Ramona opłacono on-line
22 Budkowska Agnieszka Gdansk 5km opłacono on-line
23 Śliwka Wioletta Gdansk 5km opłacono on-line
24 Skowyrska Jolanta Gdansk 5km opłacono on-line
25 Choinski Michal Gdansk 5km opłacono on-line
26 Rublewski Jacek Gdansk 5km FedEx Logistics Running Team opłacono on-line
27 Kozawski Paweł Gdańks 5km
28 Kłosowski Mateusz Gdańsk 5km opłacono on-line
29 Chodubska Sylwia Chodubska Gdańsk 5km opłacono on-line
30 Zieliński Mariusz Gdańsk 5km opłacono on-line
31 Cieśliński Michał Gdańsk 5km opłacono on-line
32 Zatorska-Radlińska Katarzyna Gdańsk 5km RPD opłacono on-line
33 Walczak Jędrzej Gdańsk 5km opłacono on-line
34 Dalkowska Joanna Gdańsk 5km szkola 47 opłacono on-line
35 Kamiński Adrian Gdańsk 5km FedEx Logistics Running Team opłacono on-line
36 Rykowska Natalia Gdańsk 5km SP 6 GDAŃSK opłacono on-line
37 Trusińska Ewa Gdańsk 5km opłacono on-line
38 Dalkowski Marek Gdańsk 5km szkola 47 opłacono on-line
39 Karwel Ewelina Gdańsk 5km Kontener Formy
40 Żółkiewicz Joanna Gdańsk 5km
41 Kukuć-Rachwalska Monika Gdańsk 5km opłacono on-line
42 Czerwińska Agnieszka Gdańsk 5km opłacono on-line
43 Oleszczuk Paweł Gdańsk 5km opłacono on-line
44 Zakaszewski Kamil Gdańsk 5km TREC TEAM opłacono on-line
45 Dalkowski Jan Gdańsk 5km szkola 47 opłacono on-line
46 Kordek Rafał Gdańsk 5km opłacono on-line
47 Szewczyk Magdalena Gdańsk 5km opłacono on-line
48 Wierzejska Agnieszka Gdańsk 5km opłacono on-line
49 Szofer Bartosz Gdańsk 5km Szkoła Podstawowa nr 6 opłacono on-line
50 Lisiecki Jakub Gdańsk 5km Wkurw_team opłacono on-line
51 Grajżul Katarzyna Gdańsk 5km opłacono on-line
52 Mechowska Aleksandra Mechowska Gdańsk 5km opłacono on-line
53 Zduńczyk Szymon Zduńczyk Gdańsk 5km opłacono on-line
54 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 5km ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
55 Specht Michał Gdańsk 5km opłacono on-line
56 LESZCZYŃSKI CEZARY GDAŃSK 5km 3Szóstki opłacono on-line
57 Siedlecka Agnieszka Gdańsk 5km opłacono on-line
58 Rybarczyk-Kapturska Karolina Gdańsk 5km opłacono on-line
59 Perzanowska Klaudia Gdańsk 5km opłacono on-line
60 Żurek Aleksandra Gdańsk 5km opłacono on-line
61 Kocoł Karolina Gdańsk 5km opłacono on-line
62 Pretwic-Krajewska Agnieszka Gdańsk 5km opłacono on-line
63 Niechoćko Agata Gdańsk 5km opłacono on-line
64 Wisniewski Krzysztof Gdańsk 5km SP 6 GDAŃSK opłacono on-line
65 Brokos Tomasz Gdańsk 5km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
66 Ladziński Zbigniew Gdańsk 5km L - RUN opłacono on-line
67 Meyer Izabela Gdańsk 5km opłacono on-line
68 Strojnowski Sławomir Gdańsk 5km opłacono on-line
69 Fobke Piotr Gdańsk 5km Wiktoria Running Team opłacono on-line
70 panek andrzej Gdańsk 5km
71 KORNATA WOJCIECH GDAŃSK 5km opłacono on-line
72 Woch Krystyna Gdańsk 5km opłacono on-line
73 Jenczyk Marek Gdańsk 5km Gdański Klub Okinawa Shorin Ryu Karate opłacono on-line
74 Koprowska Hanna Koprowska Gdańsk 5km Gang Morsiaków opłacono on-line
75 Dańczyszyn Monika Gdańsk 5km opłacono on-line
76 Strojnowski Konrad Gdańsk 5km opłacono on-line
77 Zieliński Jarosław Gdańsk 5km opłacono on-line
78 Kosiński Marcin Gdańsk 5km opłacono on-line
79 Lehmann Dawid Gdańsk 5km opłacono on-line
80 Gruchała Iwona Gdańsk 5km opłacono on-line
81 Błaszczyk Kamila Gdańsk 5km opłacono on-line
82 Baruffi Sandra Gdańsk 5km opłacono on-line
83 Ellert Rafał Gdańsk 5km SekcjaSport.pl opłacono on-line
84 Kaszkur Tomasz Gdańsk 5km Z mety i startu widać balkon Pana Adama. W takich okolicznościach to będzie musiał być bardzo ładny bieg. opłacono on-line
85 Wraga Rafał Gdańsk 5km SP 6 GDAŃSK opłacono on-line
86 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK 5km opłacono on-line
87 Jakrzewska Izabela Gdańsk 5km SP 6 GDAŃSK opłacono on-line
88 Świtała Katarzyna Gdańsk 5km Fit Klub . opłacono on-line
89 Pasierbska Ewa Gdańsk 5km opłacono on-line
90 Kopeć Zdzisław Gdańsk 5km opłacono on-line
91 Pełszyński Marek Gdańsk 5km Zośka Running Team opłacono on-line
92 Borzyszkowska Katarzyna Gdańsk 5km opłacono on-line
93 Wołosiuk Oliwia Gdańsk 5km Zakład Utylizacyjny opłacono on-line
94 Karpińska Paulina Gdańsk 5km Aktywne Wybory opłacono on-line
95 Żebrowska Kinga Gdańsk 5km opłacono on-line
96 Paciorek Angelika Gdańsk 5km SP 6 GDAŃSK opłacono on-line
97 Zawadziński Łukasz Gdańsk 5km opłacono on-line
98 Kuncewicz Monika Gdańsk 5km opłacono on-line
99 Cimiński Szymon Gdańsk 5km opłacono on-line
100 Łokucijewski Patryk Gdańsk 5km Babillonia Babieniec opłacono on-line


Wyświetleń: 6541

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ