Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Orcholski Witold Toruń 5km T.S. Opatrunki Toruń opłacono on-line
102 Rzepka Jakob Gdańsk 5km opłacono on-line
103 Rzepka Katarzyna Gdańsk 5km opłacono on-line
104 Klajna Jakub Gdańsk 5km PPU NAVA opłacono on-line
105 Pisarek Renata Gdańsk 5km opłacono on-line
106 Kowalski Waldemar Borkowo 5km Leasing Polski Team opłacono on-line
107 Łokucijewski Patryk Gdańsk 5km Babillonia Babieniec opłacono on-line
108 Chodubska Sylwia Chodubska Gdańsk 5km opłacono on-line
109 Dalkowski Jan Gdańsk 5km szkola 47 opłacono on-line
110 Dalkowski Marek Gdańsk 5km szkola 47 opłacono on-line
111 Dalkowska Joanna Gdańsk 5km szkola 47 opłacono on-line
112 Tłoczkowski Tomasz Tłoczkowski Gdańsk 5km Biegam bo lubię opłacono on-line
113 Kolendo Jagoda Gdańsk 5km opłacono on-line
114 Jersak Jakub Jersak Skowarcz 5km opłacono on-line
115 Rachwalski Wojciech Gdańsk 5km opłacono on-line
116 Ossowski Michał Gdańsk 5km 49BLot/Pruszcz Biega opłacono on-line
117 Kwiatkowski Marcin Gdynia 5km opłacono on-line
118 Fobke Piotr Gdańsk 5km Wiktoria Running Team opłacono on-line
119 Chalecka JOLA Braniewo 5km opłacono on-line
120 Wegner Filip Człuchów 5km opłacono on-line
121 Kowalczyk Jarosław Gdańsk 5km opłacono on-line
122 Narkiewicz Damian Gdańsk 5km Team Aquacleaning24 opłacono on-line
123 Jabłońska Karolina Szprudowo 5km opłacono on-line
124 Jakrzewska Izabela Gdańsk 5km SP 6 GDAŃSK opłacono on-line
125 Wraga Rafał Gdańsk 5km SP 6 GDAŃSK opłacono on-line
126 Dąbrowska Patrycja Tczew 5km
127 Bryła Aleksandra Koleczkowo 5km opłacono on-line
128 Wołoszyk Anita Różyny 5km opłacono on-line
129 Zelmańska Anna Wysokie 5km opłacono on-line
130 Specht Michał Gdańsk 5km opłacono on-line
131 Pionk Krzysztof Chwaszczyno 5km opłacono on-line
132 Kazyaka Katarzyna Gdynia 5km biegamyrazem.pl Gdynia opłacono on-line
133 Łoś Karolina Gdańsk 5km Panny z Wilka opłacono on-line
134 Wegner Dawid Gdynia 5km Bmw team opłacono on-line
135 Dąbrowska Magdalena Gdańsk 5km Panny z Wilka opłacono on-line
136 Rum Klaudia Gdańsk 5km opłacono on-line
137 Dziwisz Marek Gdańsk 5km opłacono on-line
138 Syrewicz Małgorzata GDAŃSK 5km SP 47 GDAŃSK opłacono on-line
139 Hinc Stanisław Kowale 5km SHOW MUST GO ON - Pruszcz Biega opłacono on-line
140 Padias Paweł Gdynia 5km MKSL opłacono on-line
141 Baginski Sławomir Kowole 5km szkola 47 opłacono on-line
142 Kukuć-Rachwalska Monika Gdańsk 5km opłacono on-line
143 Shevchyshyn Andrii Nahirianka 5km DCT Drużyna biegowa
144 Schwan Agnieszka Rumia 5km opłacono on-line
145 Bisko Karolina Gdynia 5km opłacono on-line
146 Czerwińska Agnieszka Gdańsk 5km opłacono on-line
147 Bogdanowicz Kamil Gdańsk 5km opłacono on-line
148 Witkiewicz Rafał Gdańsk 5km opłacono on-line
149 Rokita Emilia Czarne 5km Czarne Biega
150 Kozłowski Paweł Gdańsk 5km PG Smoki Północy opłacono on-line
151 Bulińska Kinga Gdańsk 5km SP 6 GDAŃSK opłacono on-line
152 Karpińska Paulina Gdańsk 5km Aktywne Wybory opłacono on-line
153 Pełszyński Marek Gdańsk 5km Zośka Running Team opłacono on-line
154 Ból Michał Gdańsk 5km opłacono on-line
155 Kamiński Jarek Gdańsk 5km Guderskiego team opłacono on-line
156 Kamińska Ewa Gdańsk 5km Guderskiego team opłacono on-line
157 Kaszczyk Weronika Gdansk 5km Ramona opłacono on-line
158 Saldana Cristian Gdansk 5km opłacono on-line
159 Kosiński Marcin Gdańsk 5km opłacono on-line
160 Dańczyszyn Monika Gdańsk 5km opłacono on-line
161 Ługowski Marcin Gdańsk 5km opłacono on-line
162 Oleszczuk Paweł Gdańsk 5km opłacono on-line
163 Shtonda Viktoriia Gdańsk 5km opłacono on-line
164 Milczarek Kornelia Gdańsk 5km opłacono on-line
165 Meyer Izabela Gdańsk 5km opłacono on-line
166 LESZCZYŃSKI CEZARY GDAŃSK 5km 3Szóstki opłacono on-line
167 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny 5km opłacono on-line
168 Rajkowski Walter Gdańsk 5km
169 Rublewski Jacek Gdansk 5km FedEx Logistics Running Team opłacono on-line
170 Cimiński Szymon Gdańsk 5km opłacono on-line
171 Koprowska Hanna Koprowska Gdańsk 5km Gang Morsiaków opłacono on-line
172 Kamiński Adrian Gdańsk 5km FedEx Logistics Running Team opłacono on-line
173 Gajdus Wiktor Gdańsk 5km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
174 Makarski Tomasz Gdańsk 5km opłacono on-line
175 Baruffi Sandra Gdańsk 5km opłacono on-line
176 Rychlińska Joanna Sopot 5km opłacono on-line
177 Niechoćko Agata Gdańsk 5km opłacono on-line
178 Gąska Maciej Gdynia 5km Pędzące Ślimaki opłacono on-line
179 Szymala Katarzyna Gdańsk 5km opłacono on-line
180 Pałkowski Jan Gdańsk 5km Alior Running Team opłacono on-line
181 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia 5km MIŚ Biega opłacono on-line
182 Żurek Aleksandra Gdańsk 5km opłacono on-line
183 Rybarczyk-Kapturska Karolina Gdańsk 5km opłacono on-line
184 Wcisel Judyta Malbork 5km opłacono on-line
185 Kozawski Paweł Gdańks 5km
186 Pitak Piotr Pruszcz Gdański 5km 49BLot/Pruszcz Biega opłacono on-line
187 kitowski krzysztof pruszcz gdański 5km WŚLiiiZG Team Pruszcz Gdański opłacono on-line
188 Kłos Janina Gdańsk 5km opłacono on-line
189 Maksymiuk Piotr Gdańsk 5km opłacono on-line
190 WŁADYMIRUK DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI 5km Pruszcz Biega opłacono on-line
191 Basałygo Magdalena Gdańsk 5km opłacono on-line
192 Borkowska Kamila Gdańsk 5km
193 Wisniewska Renata Gdańsk 5km
194 Wisniewski Piotr Gdansk 5km
195 Lila Patrycja Łapalice 5km
196 Mechowska Aleksandra Mechowska Gdańsk 5km opłacono on-line
197 Zieliński Kamil Gdańsk 5km opłacono on-line
198 Wawrzynowicz Janusz Wawrzynowicz Gdańsk 5km opłacono on-line
199 Ellert Rafał Gdańsk 5km SekcjaSport.pl opłacono on-line
200 KORNATA WOJCIECH GDAŃSK 5km opłacono on-line


Wyświetleń: 5500

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ