Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - 5km

Czyste Miasto Gdańsk - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Pracownicy ZU DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 46 FOBKE PIOTR M 1 M 0-19 GDAŃSK WIKTORIA RUNNING TEAM 5km 0:17:52 16.79 [km/h] 0:03:34 [min/km]
2 13 BIERNACKI SEBASTIAN M 2 M 30-39 GDAŃSK 5km 0:18:07 16.56 [km/h] 0:03:37 [min/km]
3 63 JARZYŃSKI DARIUSZ M 3 M 40-49 STAROGARD GDAŃSKI ORACZ Z KOCIEWIA 5km 0:18:09 16.53 [km/h] 0:03:38 [min/km]
4 136 ORCHOLSKI WITOLD M 4 M 40-49 1 TORUŃ T.S. OPATRUNKI TORUŃ 5km 0:18:10 16.51 [km/h] 0:03:38 [min/km]
5 120 MAKARSKI TOMASZ M 5 M 40-49 2 GDAŃSK 5km 0:18:22 16.33 [km/h] 0:03:40 [min/km]
6 113 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 6 M 20-29 1 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:18:45 16.00 [km/h] 0:03:45 [min/km]
7 117 ŁUGOWSKI MARCIN M 7 M 30-39 1 GDAŃSK 5km 0:19:21 15.50 [km/h] 0:03:52 [min/km]
8 255 JAROCKI BARTOSZ M 8 M 20-29 2 SZCZECIN 5km 0:19:23 15.48 [km/h] 0:03:53 [min/km]
9 211 WALCZAK JĘDRZEJ M 9 M 30-39 2 GDAŃSK 5km 0:19:34 15.33 [km/h] 0:03:55 [min/km]
10 164 ROMSKI ORZECH ROMEK M 10 M 40-49 3 SZCZECIN 5km 0:19:40 15.25 [km/h] 0:03:56 [min/km]
11 250 KURKOWSKI MAREK M 11 M 50-59 1 STAROGARD GDAŃSKI 5km 0:19:40 15.25 [km/h] 0:03:56 [min/km]
12 70 KARNOWSKI PAWEŁ M 12 M 30-39 3 OCYPEL 5km 0:19:45 15.19 [km/h] 0:03:57 [min/km]
13 121 MAKSYMIUK PIOTR M 13 M 30-39 4 GDAŃSK 5km 0:19:50 15.13 [km/h] 0:03:58 [min/km]
14 95 KOWALSKI WALDEMAR M 14 M 30-39 5 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 5km 0:19:59 15.01 [km/h] 0:04:00 [min/km]
15 197 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M 15 M 30-39 6 GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA / GDAŃSKI BIEGACZ 5km 0:20:08 14.90 [km/h] 0:04:02 [min/km]
16 131 NIEMYJSKA BEATA K 1 K 0-19 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 5km 0:20:10 14.88 [km/h] 0:04:02 [min/km]
17 75 KASZKUR TOMASZ M 16 M 40-49 4 GDAŃSK Z METY I STARTU WIDAĆ BALKON PANA ADAMA. W TAKICH OKOLICZNOŚCIACH TO BĘDZIE MUSIAŁ BYĆ BARDZO ŁADNY BIEG. 5km 0:20:12 14.85 [km/h] 0:04:02 [min/km]
18 31 CIEŚLIŃSKI MICHAŁ M 17 M 30-39 7 GDAŃSK 5km 0:20:12 14.85 [km/h] 0:04:02 [min/km]
19 208 TOWIAŃSKI NORBERT M 18 M 20-29 3 GDAŃSK 5km 0:20:15 14.81 [km/h] 0:04:03 [min/km]
20 229 WRAGA RAFAŁ M 19 M 30-39 8 GDAŃSK SP 6 GDAŃSK 5km 0:20:25 14.69 [km/h] 0:04:05 [min/km]
21 80 KLAJNA JAKUB M 20 M 20-29 4 GDAŃSK PPU NAVA 5km 0:20:37 14.55 [km/h] 0:04:07 [min/km]
22 16 BŁOŃSKI ROMAN M 21 M 20-29 5 GDYNIA 5km 0:20:53 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
23 163 ROKITA MARIUSZ M 22 M 40-49 5 GDYNIA ROCKYRUN 5km 0:20:58 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km]
24 213 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 23 M 30-39 9 LIPNO 5km 0:21:14 14.13 [km/h] 0:04:15 [min/km]
25 165 ROSIŃSKI PIOTR M 24 M 50-59 2 WEJHEROWO PRO-CARS 5km 0:21:18 14.08 [km/h] 0:04:16 [min/km]
26 248 TOBIASZ ERYK M 25 M 20-29 6 GDAŃSK 5km 0:21:25 14.01 [km/h] 0:04:17 [min/km]
27 76 KAZYAKA KATARZYNA K 2 K 30-39 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA 5km 0:21:28 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km]
28 222 WISNIEWSKI KRZYSZTOF M 26 M 50-59 3 GDAŃSK SP 6 GDAŃSK 5km 0:21:31 13.94 [km/h] 0:04:18 [min/km]
29 73 KASPRZYCKI MICHAŁ M 27 M 40-49 6 GDAŃSK DAMEN ENGINEERING GDAŃSK/SP 86 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km]
30 152 PERGOŁ MAREK M 28 M 40-49 7 BORKOWO ŁOSTOWICKIE 5km 0:21:49 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km]
31 175 SALDANA CRISTIAN M 29 M 20-29 7 GDANSK 5km 0:21:52 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
32 115 ŁUDCZAK KRZYSZTOF M 30 M 40-49 8 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE 5km 0:21:53 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
33 66 KAŁASKA RADOSŁAW M 31 M 40-49 9 REWA WKB REWA ŚLEDZIOWE WZGÓRZE 5km 0:22:07 13.56 [km/h] 0:04:25 [min/km]
34 233 ZATORSKA-RADLIŃSKA KATARZYNA K 3 K 30-39 GDAŃSK RPD 5km 0:22:08 13.55 [km/h] 0:04:26 [min/km]
35 232 ZAKASZEWSKI KAMIL M 32 M 30-39 10 GDAŃSK TREC TEAM 5km 0:22:09 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
36 12 BEDNAREK KRZYSZTOF M 33 M 50-59 4 GDYNIA SPORTEVO 5km 0:22:15 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
37 157 PIÓRKOWSKI MARIUSZ M 34 M 30-39 11 GDAŃSK TAKA RYBA 5km 0:22:17 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km]
38 32 CIMIŃSKI SZYMON M 35 M 0-19 1 GDAŃSK 5km 0:22:26 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
39 1 DZIOBA MICHAŁ M 36 M 40-49 10 SOPOT ZUT 5km 0:22:26 13.37 [km/h] 0:04:29 [min/km]
40 87 KOPEĆ BARTOSZ M 37 M 20-29 8 GDAŃSK UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI 5km 0:22:28 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
41 65 JERSAK JAKUB JERSAK M 38 M 30-39 12 SKOWARCZ 5km 0:22:29 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km]
42 194 STROJNOWSKI SŁAWOMIR M 39 M 50-59 5 GDAŃSK 5km 0:22:34 13.29 [km/h] 0:04:31 [min/km]
43 100 KUNCEWICZ SŁAWOMIR M 40 M 40-49 11 GDAŃSK 5km 0:22:38 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
44 245 KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW M 41 M 30-39 13 GDAŃSK 5km 0:22:38 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
45 251 WILCZEK MARCIN M 42 M 30-39 14 GDAŃSK 5km 0:22:42 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
46 103 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 4 K 30-39 1 RUMIA WIEWIÓR TEAM 5km 0:22:42 13.22 [km/h] 0:04:32 [min/km]
47 240 ZIELIŃSKI MARIUSZ M 43 M 30-39 15 GDAŃSK 5km 0:22:46 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
48 180 SAWOSTIANIK ANNA K 5 K 20-29 1 GDAŃSK 5km 0:22:48 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
49 132 NIEWIADOMSKI PATRYK M 44 M 20-29 9 CZARLIN SOWIŃSKI TEAM / BIEGAJĄCY TCZEW 5km 0:22:52 13.12 [km/h] 0:04:34 [min/km]
50 78 KITOWSKI KRZYSZTOF M 45 M 30-39 16 PRUSZCZ GDAŃSKI WŚLIIIZG TEAM PRUSZCZ GDAŃSKI 5km 0:23:01 13.03 [km/h] 0:04:36 [min/km]
51 159 PITAK PIOTR M 46 M 40-49 12 PRUSZCZ GDAŃSKI 49BLOT/PRUSZCZ BIEGA 5km 0:23:03 13.02 [km/h] 0:04:37 [min/km]
52 41 DĘBICKI ARTUR M 47 M 50-59 6 GDYNIA 5km 0:23:10 12.95 [km/h] 0:04:38 [min/km]
53 55 GUMOWSKI MARCIN M 48 M 40-49 13 GDANSK GUMA TEAM 5km 0:23:21 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
54 3 BACHÓRZ AGATA K 6 K 40-49 1 GDAŃSK 5km 0:23:27 12.79 [km/h] 0:04:41 [min/km]
55 79 KLAHS ARTUR M 49 M 20-29 10 POŁCZYNO BIS 5km 0:23:27 12.79 [km/h] 0:04:41 [min/km]
56 198 SZEWCZYK MAGDALENA K 7 K 40-49 2 GDAŃSK 5km 0:23:28 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
57 122 MARCINKIEWICZ ROBERT M 50 M 40-49 14 GDAŃSK KAT 5km 0:23:29 12.78 [km/h] 0:04:42 [min/km]
58 23 BRZÓSKA SZYMON M 51 M 30-39 17 GDAŃSK HELL SQUAD 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
59 127 MUZA JOANNA K 8 K 30-39 2 GDAŃSK 5km 0:23:40 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
60 105 LADZIŃSKI ZBIGNIEW M 52 M 40-49 15 GDAŃSK L - RUN 5km 0:23:40 12.68 [km/h] 0:04:44 [min/km]
61 112 LULIS ZBIGNIEW M 53 M 50-59 7 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 5km 0:23:41 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
62 147 PASIERBSKA EWA K 9 K 20-29 2 GDAŃSK 5km 0:23:41 12.67 [km/h] 0:04:44 [min/km]
63 58 HOFFMAN SŁAWOMIR M 54 M 40-49 16 GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 5km 0:23:49 12.60 [km/h] 0:04:46 [min/km]
64 161 PRZYPEK MARCIN M 55 M 30-39 18 SZTUM 5km 0:23:52 12.57 [km/h] 0:04:46 [min/km]
65 140 PACEK MARCIN M 56 M 40-49 17 GDYNIA EURO STYL 5km 0:23:53 12.56 [km/h] 0:04:47 [min/km]
66 84 KOCOŁ KAROLINA K 10 K 30-39 3 GDAŃSK 5km 0:23:55 12.54 [km/h] 0:04:47 [min/km]
67 191 STEFANIAK DAMIAN M 57 M 30-39 19 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:23:59 12.51 [km/h] 0:04:48 [min/km]
68 71 KARPIŃSKA PAULINA K 11 K 20-29 3 GDAŃSK AKTYWNE WYBORY 5km 0:24:01 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
69 39 DARGACZ ARKADIUSZ M 58 M 40-49 18 NIESTĘPOWO ZAKŁAD UTYLIZACYJNY ZUT 5km 0:24:09 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
70 47 FORMELA WIESŁAW M 59 M 50-59 8 PSZCZÓŁKI 5km 0:24:19 12.34 [km/h] 0:04:52 [min/km]
71 146 PARFIANOWICZ KATARZYNA K 12 K 20-29 4 WARSZAWA 5km 0:24:24 12.30 [km/h] 0:04:53 [min/km]
72 155 PIONK KRZYSZTOF M 60 M 40-49 19 CHWASZCZYNO 5km 0:24:25 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
73 97 KUCHARSKA ANNA K 13 K 30-39 4 GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 5km 0:24:26 12.28 [km/h] 0:04:53 [min/km]
74 7 BARANOWSKI PIOTR M 61 M 30-39 20 GDAŃSK 5km 0:24:32 12.23 [km/h] 0:04:54 [min/km]
75 144 PAŁKOWSKI JAN M 62 M 30-39 21 GDAŃSK ALIOR RUNNING TEAM 5km 0:24:34 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
76 110 LESZCZYŃSKI CEZARY M 63 M 40-49 20 GDAŃSK 3SZÓSTKI 5km 0:24:37 12.19 [km/h] 0:04:55 [min/km]
77 252 DZIOBA MATEUSZ M 64 M 0-19 2 SOPOT IX LO 5km 0:24:38 12.18 [km/h] 0:04:56 [min/km]
78 86 KOPCZYŃSKA MONIKA K 14 K 30-39 5 GDANSK 5km 0:24:39 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
79 167 RUDNICKA MARIOLA K 15 K 30-39 6 GDAŃSK SKLEP BIEGACZA 5km 0:24:45 12.12 [km/h] 0:04:57 [min/km]
80 217 WEGNER FILIP M 65 M 0-19 3 CZŁUCHÓW 5km 0:24:49 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
81 212 WALIGÓRA BOŻENA K 16 K 40-49 3 SOPOT 5km 0:24:56 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
82 82 KŁOS JANINA K 17 K 30-39 7 GDAŃSK 5km 0:24:58 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
83 216 WEGNER DAWID M 66 M 30-39 22 GDYNIA BMW TEAM 5km 0:25:02 11.98 [km/h] 0:05:00 [min/km]
84 107 LELIWA SYLWIA K 18 K 20-29 5 GDAŃSK RUN BEACH MORNING 5km 0:25:10 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
85 92 KORPUSIK MAJA K 19 K 30-39 8 GDAŃSK PSZCZOŁY TRÓJMIASTO 5km 0:25:11 11.91 [km/h] 0:05:02 [min/km]
86 52 GRABOWSKI MATEUSZ M 67 M 20-29 11 GDAŃSK 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
87 50 GĄSKA MACIEJ M 68 M 40-49 21 GDYNIA PĘDZĄCE ŚLIMAKI 5km 0:25:36 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
88 20 BROKOS TOMASZ M 69 M 30-39 23 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5km 0:25:37 11.71 [km/h] 0:05:07 [min/km]
89 83 KŁOSOWSKI MATEUSZ M 70 M 30-39 24 GDAŃSK 5km 0:25:43 11.67 [km/h] 0:05:09 [min/km]
90 235 ZDUŃCZYK SZYMON M 71 M 40-49 22 GDAŃSK 5km 0:25:44 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
91 239 ZIELIŃSKI KAMIL M 72 M 20-29 12 GDAŃSK 5km 0:25:45 11.65 [km/h] 0:05:09 [min/km]
92 72 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 73 M 50-59 9 GDAŃSK 1969 5km 0:25:50 11.61 [km/h] 0:05:10 [min/km]
93 57 HINC STANISŁAW M 74 M 30-39 25 KOWALE SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA 5km 0:25:52 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km]
94 5 BAGINSKI SŁAWOMIR M 75 M 40-49 23 KOWOLE SZKOLA 47 5km 0:25:54 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
95 202 ŚLIWKA WIOLETTA K 20 K 40-49 4 GDANSK 5km 0:25:54 11.58 [km/h] 0:05:11 [min/km]
96 51 GRABOWSKA MARZENA K 21 K 50-59 1 GDAŃSK 5km 0:25:56 11.57 [km/h] 0:05:11 [min/km]
97 193 STROJNOWSKI KONRAD M 76 M 30-39 26 GDAŃSK 5km 0:25:57 11.56 [km/h] 0:05:11 [min/km]
98 30 CHOINSKI MICHAL M 77 M 30-39 27 GDANSK 5km 0:26:06 11.49 [km/h] 0:05:13 [min/km]
99 206 TŁOCZKOWSKI TOMASZ M 78 M 40-49 24 GDAŃSK BIEGAM BO LUBIĘ 5km 0:26:14 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
100 129 NARKIEWICZ DAMIAN M 79 M 40-49 25 GDAŃSK TEAM AQUACLEANING24 5km 0:26:23 11.37 [km/h] 0:05:17 [min/km]
101 68 KAMIŃSKI ADRIAN M 80 M 30-39 28 GDAŃSK FEDEX LOGISTICS RUNNING TEAM 5km 0:26:25 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
102 256 AJTEL JAROSŁAW M 81 M 40-49 26 GDANSK LETJA TEAM 5km 0:26:36 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
103 189 SPECHT MICHAŁ M 82 M 0-19 4 GDAŃSK 5km 0:26:37 11.27 [km/h] 0:05:19 [min/km]
104 88 KOPEĆ ZDZISŁAW M 83 M 50-59 10 GDAŃSK 5km 0:26:49 11.19 [km/h] 0:05:22 [min/km]
105 204 ŚWITAŁA KATARZYNA K 22 K 30-39 9 GDAŃSK FIT KLUB . 5km 0:26:53 11.16 [km/h] 0:05:23 [min/km]
106 207 TOMCZAK DOROTA K 23 K 50-59 2 GDAŃSK 5km 0:26:55 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
107 116 ŁUDCZAK SYLWIA K 24 K 40-49 5 GDAŃSK PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE 5km 0:27:09 11.05 [km/h] 0:05:26 [min/km]
108 135 OLESZCZUK PAWEŁ M 84 M 30-39 29 GDAŃSK 5km 0:27:10 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
109 254 KARAŚ DANIEL M 85 M 20-29 13 BIELKÓWKO 5km 0:27:17 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
110 28 CHARKIEWICZ MONIKA K 25 K 30-39 10 STRASZYN 5km 0:27:19 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
111 48 GAJDUS WIKTOR M 86 M 30-39 30 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 5km 0:27:25 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
112 108 LENKIEWICZ RYSZARD M 87 M 60-69 1 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:27:27 10.93 [km/h] 0:05:29 [min/km]
113 224 WŁADYMIRUK DARIUSZ M 88 M 30-39 31 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5km 0:27:29 10.92 [km/h] 0:05:30 [min/km]
114 243 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 89 M 40-49 27 GDAŃSK 5km 0:27:32 10.90 [km/h] 0:05:30 [min/km]
115 223 WITKIEWICZ RAFAŁ M 90 M 40-49 28 GDAŃSK 5km 0:27:36 10.87 [km/h] 0:05:31 [min/km]
116 123 MECHOWSKA ALEKSANDRA K 26 K 40-49 6 GDAŃSK 5km 0:27:38 10.86 [km/h] 0:05:32 [min/km]
117 45 FILIP KRZYSZTOF M 91 M 40-49 29 DĘBOGÓRZE NOCLUB 5km 0:27:43 10.82 [km/h] 0:05:33 [min/km]
118 6 BARANOWSKA ANNA K 27 K 30-39 11 GDAŃSK 5km 0:27:49 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
119 154 PIEŁUĆ ALICJA K 28 K 0-19 1 GDAŃSK V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 5km 0:27:49 10.78 [km/h] 0:05:34 [min/km]
120 109 LESZCZYNSKA-WILOCH MAGDALENA K 29 K 30-39 12 GDAŃSK THUNDER RUNNER - TEAM 5km 0:28:03 10.70 [km/h] 0:05:37 [min/km]
121 168 RUM KLAUDIA K 30 K 20-29 6 GDAŃSK 5km 0:28:11 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
122 118 ŁUKASZEWICZ BARBARA K 31 K 40-49 7 GDAŃSK MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 5km 0:28:13 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
123 111 LISIECKI JAKUB M 92 M 20-29 14 GDAŃSK WKURW_TEAM 5km 0:28:14 10.63 [km/h] 0:05:39 [min/km]
124 172 RYKOWSKA NATALIA K 32 K 20-29 7 GDAŃSK SP 6 GDAŃSK 5km 0:28:21 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
125 9 BARTUŚ ALAN M 93 M 20-29 15 GDAŃSK 5km 0:28:25 10.56 [km/h] 0:05:41 [min/km]
126 8 BARTUŚ ADRIANA K 33 K 40-49 8 GDAŃSK 5km 0:28:29 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
127 125 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA K 34 K 30-39 13 GDAŃSK 5km 0:28:31 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
128 94 KOWALCZYK JAROSŁAW M 94 M 40-49 30 GDAŃSK 5km 0:28:31 10.52 [km/h] 0:05:42 [min/km]
129 99 KUNCEWICZ MONIKA K 35 K 40-49 9 GDAŃSK 5km 0:28:32 10.51 [km/h] 0:05:42 [min/km]
130 25 BULIŃSKA KINGA K 36 K 40-49 10 GDAŃSK SP 6 GDAŃSK 5km 0:28:34 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
131 162 RACHWALSKI WOJCIECH M 95 M 40-49 31 GDAŃSK 5km 0:28:36 10.49 [km/h] 0:05:43 [min/km]
132 53 GRAJŻUL KATARZYNA K 37 K 20-29 8 GDAŃSK 5km 0:28:39 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
133 4 BACZEWSKI JACEK M 96 M 40-49 32 GDAŃSK 5km 0:28:40 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
134 257 KOZAWSKI PAWEŁ M 97 M 30-39 32 GDAŃKS 5km 0:28:46 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
135 139 OSSOWSKI MICHAŁ M 98 M 30-39 33 GDAŃSK 49BLOT/PRUSZCZ BIEGA 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
136 226 WOJDA-GBUREK JACEK M 99 M 40-49 33 GDAŃSK ZUT 5km 0:28:48 10.42 [km/h] 0:05:46 [min/km]
137 33 CZARNOBAJ MARTYNA K 38 K 20-29 9 GDAŃSK 5km 0:28:49 10.41 [km/h] 0:05:46 [min/km]
138 93 KOSIŃSKI MARCIN M 100 M 40-49 34 GDAŃSK 5km 0:28:51 10.40 [km/h] 0:05:46 [min/km]
139 114 ŁOŚ KAROLINA K 39 K 20-29 10 GDAŃSK PANNY Z WILKA 5km 0:28:52 10.39 [km/h] 0:05:46 [min/km]
140 40 DĄBROWSKA MAGDALENA K 40 K 30-39 14 GDAŃSK PANNY Z WILKA 5km 0:28:58 10.36 [km/h] 0:05:48 [min/km]
141 2 ARENDT AGNIESZKA K 41 K 40-49 11 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 5km 0:29:01 10.34 [km/h] 0:05:48 [min/km]
142 64 JENCZYK MAREK M 101 M 0-19 5 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB OKINAWA SHORIN RYU KARATE 5km 0:29:03 10.33 [km/h] 0:05:49 [min/km]
143 130 NIECHOĆKO AGATA K 42 K 40-49 12 GDAŃSK 5km 0:29:11 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
144 227 WOŁOSIUK OLIWIA K 43 K 30-39 15 GDAŃSK ZAKŁAD UTYLIZACYJNY ZUT 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
145 234 ZAWADZIŃSKI ŁUKASZ M 102 M 30-39 34 GDAŃSK 5km 0:29:18 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
146 10 BARUFFI SANDRA K 44 K 30-39 16 GDAŃSK 5km 0:29:20 10.23 [km/h] 0:05:52 [min/km]
147 203 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 103 M 60-69 2 GDYNIA MIŚ BIEGA 5km 0:29:22 10.22 [km/h] 0:05:52 [min/km]
148 27 CHALECKA JOLA K 45 K 40-49 13 BRANIEWO 5km 0:29:36 10.14 [km/h] 0:05:55 [min/km]
149 246 KAMIŃSKA ANNA K 46 K 30-39 17 GDAŃSK 5km 0:29:55 10.03 [km/h] 0:05:59 [min/km]
150 182 SHTONDA VIKTORIIA K 47 K 30-39 18 GDAŃSK 5km 0:30:02 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
151 126 MILCZAREK KORNELIA K 48 K 30-39 19 GDAŃSK 5km 0:30:12 9.93 [km/h] 0:06:02 [min/km]
152 102 KUROWSKI ROBERT M 104 M 40-49 35 GDAŃSK 5km 0:30:31 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
153 174 RZEPKA KATARZYNA K 49 K 30-39 20 GDAŃSK 5km 0:30:51 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
154 89 KOPROWSKA HANNA K 50 K 30-39 21 GDAŃSK GANG MORSIAKÓW 5km 0:30:52 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
155 173 RZEPKA JAKOB M 105 M 20-29 16 GDAŃSK 5km 0:30:52 9.72 [km/h] 0:06:10 [min/km]
156 181 SCHWAN AGNIESZKA K 51 K 30-39 22 RUMIA 5km 0:31:02 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
157 187 SOŁTYS URSZULA K 52 K 50-59 3 GDANSK 5km 0:31:05 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
158 43 DZIWISZ MAREK M 106 M 50-59 11 GDAŃSK 5km 0:31:06 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
159 176 SAMBALE MARKUS M 107 M 40-49 36 BERLIN 5km 0:31:10 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
160 18 BORZYSZKOWSKA KATARZYNA K 53 K 20-29 11 GDAŃSK 5km 0:31:25 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km]
161 179 SAWICKA OLGA K 54 K 40-49 14 GDAŃSK 5km 0:31:27 9.54 [km/h] 0:06:17 [min/km]
162 221 WILK WOJCIECH M 108 M 40-49 37 GDAŃSK 5km 0:31:29 9.53 [km/h] 0:06:18 [min/km]
163 183 SIEDLECKA AGNIESZKA K 55 K 30-39 23 GDAŃSK 5km 0:31:33 9.51 [km/h] 0:06:19 [min/km]
164 171 RYCHTER KRZYSZTOF M 109 M 40-49 38 GDAŃSK 5km 0:31:34 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
165 184 SIKORSKA AGNIESZKA K 56 K 40-49 15 SOPOT 5km 0:31:40 9.47 [km/h] 0:06:20 [min/km]
166 185 SKOWYRSKA JOLANTA K 57 K 40-49 16 GDANSK 5km 0:31:43 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
167 238 ZIELIŃSKI JAROSŁAW M 110 M 30-39 35 GDAŃSK 5km 0:31:43 9.46 [km/h] 0:06:21 [min/km]
168 188 SOSNOWSKA AGATA K 58 K 30-39 24 PŁOCK 57 5km 0:31:49 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
169 49 GAJEWSKI NIKO M 111 M 20-29 17 OPALENIE 5km 0:31:51 9.42 [km/h] 0:06:22 [min/km]
170 42 DUREJKO ŁUKASZ M 112 M 20-29 18 GDAŃSK 5km 0:31:56 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
171 22 BRZEZIŃSKA DARIA K 59 K 20-29 12 GDAŃSK 5km 0:31:56 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
172 145 PAPROCKI PAWEL M 113 M 30-39 36 GDAŃSK 5km 0:32:06 9.35 [km/h] 0:06:25 [min/km]
173 215 WCISEL JUDYTA K 60 K 20-29 13 MALBORK 5km 0:32:18 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km]
174 143 PADIAS PAWEŁ M 114 M 60-69 3 GDYNIA MKSL 5km 0:32:18 9.29 [km/h] 0:06:28 [min/km]
175 69 KAMIŃSKI JAREK M 115 M 30-39 37 GDAŃSK GUDERSKIEGO TEAM 5km 0:32:35 9.21 [km/h] 0:06:31 [min/km]
176 67 KAMIŃSKA EWA K 61 K 30-39 25 GDAŃSK GUDERSKIEGO TEAM 5km 0:32:36 9.20 [km/h] 0:06:31 [min/km]
177 241 ZIEŃCZUK PIOTR M 116 M 40-49 39 GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 5km 0:32:43 9.17 [km/h] 0:06:33 [min/km]
178 150 PEŁSZYŃSKI MAREK M 117 M 30-39 38 GDAŃSK ZOŚKA RUNNING TEAM 5km 0:32:57 9.10 [km/h] 0:06:35 [min/km]
179 98 KUKUĆ-RACHWALSKA MONIKA K 62 K 30-39 26 GDAŃSK 5km 0:33:08 9.05 [km/h] 0:06:38 [min/km]
180 166 RUBLEWSKI JACEK M 118 M 30-39 39 GDANSK FEDEX LOGISTICS RUNNING TEAM 5km 0:33:15 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
181 160 PRETWIC-KRAJEWSKA AGNIESZKA K 63 K 20-29 14 GDAŃSK 5km 0:33:20 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
182 153 PERZANOWSKA KLAUDIA K 64 K 0-19 2 GDAŃSK 5km 0:33:46 8.88 [km/h] 0:06:45 [min/km]
183 62 JAKUBOWSKA KRYSTYNA K 65 K 60-69 1 KOLBUDY 5km 0:33:48 8.88 [km/h] 0:06:46 [min/km]
184 236 ZELMAŃSKA ANNA K 66 K 20-29 15 WYSOKIE 5km 0:33:51 8.86 [km/h] 0:06:46 [min/km]
185 61 JAKUBOWSKA KATARZYNA K 67 K 30-39 27 PŁOCK 5km 0:33:53 8.85 [km/h] 0:06:47 [min/km]
186 156 PIOTROWICZ-GNYP SYLWIA K 68 K 40-49 17 RÓŻYNY 5km 0:34:14 8.76 [km/h] 0:06:51 [min/km]
187 38 DAŃCZYSZYN MONIKA K 69 K 30-39 28 GDAŃSK 5km 0:34:16 8.75 [km/h] 0:06:51 [min/km]
188 21 BRYŁA ALEKSANDRA K 70 K 20-29 16 KOLECZKOWO 5km 0:34:30 8.70 [km/h] 0:06:54 [min/km]
189 253 WRÓBEL MAŁGORZATA K 71 K 20-29 17 GDAŃSK 5km 0:34:37 8.67 [km/h] 0:06:55 [min/km]
190 101 KUROWSKA SANDRA K 72 K 40-49 18 GDAŃSK 5km 0:34:38 8.66 [km/h] 0:06:56 [min/km]
191 247 STAWISKA MAJA K 73 K 20-29 18 GDAŃSK 5km 0:34:42 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
192 201 SZYMAŃSKA IZABELA K 74 K 30-39 29 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5km 0:34:42 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
193 24 BUDKOWSKA AGNIESZKA K 75 K 30-39 30 GDANSK 5km 0:34:50 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
194 219 WIERZEJSKA AGNIESZKA K 76 K 30-39 31 GDAŃSK 5km 0:34:51 8.61 [km/h] 0:06:58 [min/km]
195 59 JABŁOŃSKA KAROLINA K 77 K 20-29 19 SZPRUDOWO 5km 0:34:59 8.58 [km/h] 0:07:00 [min/km]
196 244 ŻUREK ALEKSANDRA K 78 K 30-39 32 GDAŃSK 5km 0:35:00 8.57 [km/h] 0:07:00 [min/km]
197 119 ŁUSZCZ DOMINIKA K 79 K 30-39 33 GDYNIA 5km 0:35:16 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
198 17 BOGDANOWICZ KAMIL M 119 M 40-49 40 GDAŃSK 5km 0:35:41 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
199 54 GRUCHAŁA IWONA K 80 K 40-49 19 GDAŃSK 5km 0:35:41 8.41 [km/h] 0:07:08 [min/km]
200 81 KŁODOWSKA EDYTA K 81 K 30-39 34 GDAŃSK 5km 0:36:35 8.20 [km/h] 0:07:19 [min/km]
201 56 HAŁAS MARCIN M 120 M 20-29 19 GDAŃSK 5km 0:37:23 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]
202 148 PAŚ ALEKSANDRA K 82 K 30-39 35 GŁOGÓW GEMINI 5km 0:37:25 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]
203 210 TRUSIŃSKA EWA K 83 K 50-59 4 GDAŃSK 5km 0:37:25 8.02 [km/h] 0:07:29 [min/km]
204 249 DĄBROWSKA PATRYCJA K 84 K 20-29 20 TCZEW 5km 0:37:49 7.93 [km/h] 0:07:34 [min/km]
205 169 RYBARCZYK-KAPTURSKA KAROLINA K 85 K 30-39 36 GDAŃSK 5km 0:37:57 7.91 [km/h] 0:07:35 [min/km]
206 137 OSIECKA ALICJA K 86 K 0-19 3 GDAŃSK 5km 0:38:13 7.85 [km/h] 0:07:39 [min/km]
207 138 OSIECKI ADAM M 121 M 40-49 41 GDAŃSK 5km 0:38:14 7.85 [km/h] 0:07:39 [min/km]
208 220 WILK ANNA K 87 K 40-49 20 GDAŃSK 5km 0:38:16 7.84 [km/h] 0:07:39 [min/km]
209 60 JAKRZEWSKA IZABELA K 88 K 40-49 21 GDAŃSK SP 6 GDAŃSK 5km 0:38:41 7.76 [km/h] 0:07:44 [min/km]
210 196 SYREWICZ MAŁGORZATA K 89 K 40-49 22 GDAŃSK SP 47 GDAŃSK 5km 0:40:31 7.40 [km/h] 0:08:06 [min/km]
211 142 PACIOREK KONRAD M 122 M 30-39 40 GDAŃSK SP 6 GDAŃSK 5km 0:41:25 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]
212 141 PACIOREK ANGELIKA K 90 K 30-39 37 GDAŃSK SP 6 GDAŃSK 5km 0:41:26 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ