Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mościcka Magdalena Pruszcz Gdański Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem darmowy udział
2 Krzemiński Artur Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole darmowy udział
3 Krzemiński Patryk Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) Szkoła Podstawowa darmowy udział
4 Jarzębińska Maja Gdańsk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) Pozytywna Szkoła Podstawowa Gdańsk ul. Azaliowa darmowy udział
5 Jarzębińska Zuzanna Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) Przedszkole muzyczne Start darmowy udział
6 Zachariasz Hanna Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) darmowy udział
7 Zachariasz Maja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
8 Jaworski Karol Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) darmowy udział
9 Jaworska Anna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
10 Banacki Wojtek Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) Olimpijczyk darmowy udział
11 Urbanowicz Kacper Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Sp 14 Gdańsk darmowy udział
12 Urbanowicz Kajetan Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem Przedszkole Chatka Puchatka Gdańsk, ul.Szara darmowy udział
13 Kuśmirek Adam Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Akademia Piłkarska Gdańsk darmowy udział
14 Kuśmirek Szymon Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) SP 85 Gdańsk darmowy udział
15 Michańska Karolina Kowale Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
16 Uberman Paulinka Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Olimpijczyk darmowy udział
17 Sosler Lena Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) darmowy udział
18 Kapturska Amelia Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) darmowy udział
19 Molfa MILENA juszkowo Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa darmowy udział
20 Pietkiewicz Zuzanna Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem darmowy udział
21 Ellert Zoja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SekcjaSport.pl darmowy udział
22 Ellert Iga Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SekcjaSport.pl darmowy udział
23 Rybacki Oskar gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) darmowy udział
24 Rybacka Zofia gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
25 Kwieczyński Wojciech Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 15 darmowy udział
26 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek darmowy udział
27 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP6 darmowy udział
28 Plata Pola Borkowo Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) Przedszkole Krzyś darmowy udział
29 Plata Nela Borkowo Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach darmowy udział
30 Kubiak Filip Gdansk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 27 Gdansk darmowy udział
31 Abraham Zosia Gdansk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) darmowy udział
32 Abraham Oliwia Gdansk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) darmowy udział
33 Krym Aleksander Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
34 Żyromski Tymon Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) darmowy udział
35 Żyromska Iga Gdańsk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) darmowy udział
36 Żyromski Wojciech Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) darmowy udział
37 Blecharz Wojciech Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) Przedszkole nr 83 darmowy udział
38 Blecharz Zofia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku darmowy udział
39 Wojciechowski Ignacy Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
40 Kwiatkowski Mateusz Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 18 darmowy udział
41 Dzioba Łukasz Sopot Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) SP 77 Gdańsk darmowy udział
42 Dzioba Joanna Sopot Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) SP 77 Gdańsk darmowy udział
43 Dzioba Mateusz Sopot Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) LO IX Gdańsk darmowy udział
44 Pacholska Iga Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) darmowy udział
45 Pacholska Kinga Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
46 Pawłowska Alicja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) darmowy udział
47 Pawłowska Aleksandra Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
48 Tłoczkowska Adrianna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP nr 80 Gdańsk darmowy udział
49 Bukowski Jakub gdańsk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) SP 80 Gdańsk darmowy udział
50 Pietruszka Jakub Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem darmowy udział
51 Gliwiński Kacper Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Victoria Gdańsk darmowy udział
52 Gliwińska Maja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
53 Ciesielska Oliwia Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) darmowy udział
54 Ciesielska Amelia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) darmowy udział
55 Ciesielski Michał Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) darmowy udział
56 Pałkowski Ignacy Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) darmowy udział
57 Pałkowski Wojciech Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) darmowy udział
58 Błądek Natalia Malbork Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) darmowy udział
59 Błądek Michał Malbork Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) darmowy udział
60 Reda Monika Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
61 LESZCZYŃSKI SZYMON GDAŃSK Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) 3Szóstki darmowy udział
62 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) familytime.pl darmowy udział
63 Kłosowska Maja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) darmowy udział
64 Kłosowska Marianna Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem darmowy udział
65 Rogocka Nicole Gdynia Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) GENETIX Team/SP 39 Gdynia darmowy udział
66 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) darmowy udział
67 Schulz Natalia Kowale Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) De la Salle Gdańsk darmowy udział
68 Schulz Lena Kowale Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) De la Salle Gdańsk darmowy udział
69 Schulz Olaf Kowale Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) De la Salle Gdańsk darmowy udział
70 Owczarczyk Jerzy Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) darmowy udział
71 Wysocki Wiktor Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) Podstawowa nr 92 darmowy udział
72 Wysocka Łucja Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) Przedszkole Trzynastka darmowy udział
73 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) Stamar darmowy udział
74 Rychter Marta Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem Morskie Przedszkole w Gdańsku darmowy udział
75 Rychter Maja Gdańsk Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku darmowy udział
76 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa Nr 76 darmowy udział
77 Brokos Nataniel Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem darmowy udział
78 Mikielska Natalia Wocławy Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) darmowy udział
79 Łukwińska Lidia Gdańsk Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) darmowy udział
80 Łukwiński Krzysztof Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem darmowy udział
81 Łudczak Bartosz Gdańsk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) Parkrun Gdańsk-Południe darmowy udział
82 Gumowska Lena Banino Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Gumisie darmowy udział
83 Gumowska Laura Banino Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem Gumisie darmowy udział
84 Wilk Kuba Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
85 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
86 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) GTS Borkowo darmowy udział
87 Zakrzewski Aaron Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) darmowy udział
88 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) darmowy udział
89 Gołąbko Szymon Suchy Dąb Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) darmowy udział
90 Januszkiewicz Tymon Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) Sp 27 Gdańk darmowy udział
91 Januszkiewicz KInga Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 27 Gdańk darmowy udział
92 Staniszewska Aniela Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem Sportevo darmowy udział
93 Nowakowski Jakub Gdańsk Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) Szkółka Piłkarska PIKI darmowy udział
94 Nowakowski Szymon Gdańsk Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk darmowy udział
95 Tokarska Wiktoria Gdynia Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) darmowy udział
96 Tokarska Laura Gdynia Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) darmowy udział
97 Staniszewski Kajetan Gdańsk Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem Sportevo darmowy udział
98 Wera Paulina Pruszcz Gdański Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015) Przedszkole Jedyneczka Pruszcz Gdanski darmowy udział
99 Wera Dominik Pruszcz Gdański Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) Akademia Sportu Piłeczka Pruszcz Gdański darmowy udział
100 Hinc Hubert Gdynia Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) Sp 42 darmowy udział


Wyświetleń: 1526

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ