Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Staszczak Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
2 | Stużyńska Irena | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Sokrates | |
3 | Adamski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
4 | Dagil Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
5 | Ciszewska Zuzanna | Jankowo GDańskie | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Nr 62 | |
6 | Ignatiuk Dominic | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Mali Odkrywcy | |
7 | Roman Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
8 | Wilczyński Antoni | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
9 | Bosak Jagna | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
10 | Garbacz Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
11 | Garbacz Marta | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
12 | Piotrowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
13 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
14 | Matczak Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole nr 85 w Gdańsku | |
15 | Kwiatkowska Helena | Rumia | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | WieWiór Team | |
16 | Dudek Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
17 | Smalec Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Bajkowy Domek | |
18 | Gronek Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
19 | Czechowski Natan | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | sp.12 Gdańsk | |
20 | Siedlecki Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Kolorowe Kredki | |
21 | Janiak Natasza | Gdynia | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedzkole nr 47 Leśna Pętelka | |
22 | Ignacek Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole nr 11 | |
23 | Majewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
24 | Ostas Radosław | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole | |
25 | Wojcieszak Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Parkowe Wzgórze | |
26 | Bróździński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
27 | Pawłowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
28 | Okoński Dominik | Borkowo | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
29 | Łukasiewicz Jan | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
30 | Jersak Bruno | Skowarcz | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
31 | Figel Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole nr 9 Pod Bukami w Gdańsku | |
32 | Kwiatkowska Marta | Gdynia | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
33 | Lech Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole | |
34 | Ryńska Julia | Borkowo | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Horyzoncik | |
35 | Szadkowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
36 | Kuc Igor | Owidz | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
37 | Kowa Marcelina | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Marcela | |
38 | Guss Karina | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
39 | Klimkiewicz Zuzia | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | PPP2 | |
40 | Miglin-Kozawski Emil | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Mały Skarb Gdańsk | |
41 | WIJATYK ANIA | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
42 | Raszpunda Ada | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
43 | Schulz Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
44 | Jarzębińska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole muzyczne Start | |
45 | Urbanowicz Kajetan | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Chatka Puchatka Gdańsk, ul.Szara | |
46 | Kosińska Celina | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
47 | Toboła Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Szybki Skład | |
48 | Zakaszewska Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
49 | Kuncewicz Aleks | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
50 | Zawadzińska Maja | Radunica | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
51 | Zarembska Nikola | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
52 | Wodzikowski Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
53 | Wodzikowski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
54 | Byczuk Nikola | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Byku Team | |
55 | Richert Asia | gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Szkoła podstawowa nr 86 | |
56 | Gawinkowski Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
57 | Rogacki Henryk | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Mały Skarb Gdańsk | |
58 | Plewa Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole |
Wyświetleń: 29315