Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bochińska Agnieszka Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
2 Olobry Zosia Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) szkola podstawowa nr 6
3 Otwinowska Nadia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
4 Konieczna Liliana Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
5 Kuchta Maria Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Kolorowe Kredki
6 Prystasz Antoni Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
7 Kapturska Hanna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
8 Paprocki Adrian Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
9 Szamotulski Oskar Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szamo Family Lechia Gdańsk
10 Radlińska Zofia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
11 Cybulski Wojciech Malbork Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
12 Wędrocha Kamila Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole nr 75 Gdańsk
13 Kowalska Julia Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
14 Mielczarek NATAN Człuchów Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
15 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole 17 Elbląg
16 Świtała Patrycja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Mądry Miś
17 Łukiański Marcin Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
18 Pasieka Wiktoria Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
19 Sacharuk Szymon Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
20 Drgan Alex Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Car-Lex SP 47 Gdańsk
21 Mojżuk Jakub Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP 58
22 Babkowska Agata Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
23 Piechaczek Alicja Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkola podstawowa
24 Piechaczek Tymoteusz Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkola podstawowa
25 Ból Julia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
26 Kamiński Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
27 Rajkowski Sebastian Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Kolorowe Kredki
28 Shtonda Denys Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP 85 Gdańsk
29 Hering Leon Tczew Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
30 Hering Lena Tczew Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
31 Tuszyńska Weronika Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
32 Partyka Bartosz Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
33 Partyka Karolina Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
34 Utko Tymon Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
35 Wolańska Lena Rumia Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
36 Kitowski Kajetan Pruszcz Gdański Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) WŚLiiiZG Team Pruszcz Gdański
37 Kłos Alicja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
38 Krzemiński Artur Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole
39 Zachariasz Maja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
40 Jaworska Anna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
41 Kuśmirek Adam Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Akademia Piłkarska Gdańsk
42 Michańska Karolina Kowale Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
43 Rybacka Zofia gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
44 Kwieczyński Wojciech Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 15
45 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
46 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP6
47 Krym Aleksander Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
48 Wojciechowski Ignacy Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
49 Pacholska Kinga Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
50 Pawłowska Aleksandra Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
51 Tłoczkowska Adrianna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP nr 80 Gdańsk
52 Gliwińska Maja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
53 Reda Monika Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
54 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) familytime.pl
55 Schulz Natalia Kowale Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) De la Salle Gdańsk
56 Wilk Kuba Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
57 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
58 Zakrzewski Aaron Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
59 Stec Jarema Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk
60 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp40 Gdynia
61 KOWALSKI LEON Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
62 Biernaczyk Ewa Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła podstawowa nr 69 w Gdańsku
63 Bulkowska Martyna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
64 Czerniak Julia Elbląg Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Truso Elbląg
65 Martuzalski Jan Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
66 Potaszkin Jan Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
67 Rogacka Hanna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Mały Skarb Gdańsk
68 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)


Wyświetleń: 7791

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ