Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Partyka Karolina Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
2 Partyka Bartosz Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
3 Radlińska Zofia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
4 Drgan Alex Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Car-Lex SP 47 Gdańsk
5 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) familytime.pl
6 Czerniak Julia Elbląg Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Truso Elbląg
7 Kitowski Kajetan Pruszcz Gdański Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) WŚLiiiZG Team Pruszcz Gdański
8 Michańska Karolina Kowale Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
9 Otwinowska Nadia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
10 Bochińska Agnieszka Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
11 Kuśmirek Adam Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Akademia Piłkarska Gdańsk
12 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP6
13 Łukiański Marcin Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
14 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
15 Tuszyńska Weronika Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
16 Pacholska Kinga Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
17 Olobry Zosia Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) szkola podstawowa nr 6
18 Paprocki Adrian Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
19 Kwieczyński Wojciech Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 15
20 Stec Jarema Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk
21 Sacharuk Szymon Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
22 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
23 Rybacka Zofia gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
24 Jaworska Anna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
25 Reda Monika Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
26 Zakrzewski Aaron Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
27 Pasieka Wiktoria Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
28 Gliwińska Maja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
29 Rajkowski Sebastian Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Kolorowe Kredki
30 Szamotulski Oskar Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szamo Family Lechia Gdańsk
31 Świtała Patrycja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Mądry Miś
32 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
33 Bulkowska Martyna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
34 Martuzalski Jan Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
35 Wilk Kuba Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
36 Utko Tymon Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
37 Kamiński Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
38 Rogacka Hanna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Mały Skarb Gdańsk
39 Wojciechowski Ignacy Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
40 Potaszkin Jan Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
41 Shtonda Denys Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP 85 Gdańsk
42 KOWALSKI LEON Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
43 Tłoczkowska Adrianna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP nr 80 Gdańsk
44 Zachariasz Maja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
45 Piechaczek Tymoteusz Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkola podstawowa
46 Piechaczek Alicja Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkola podstawowa
47 Hering Lena Tczew Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
48 Hering Leon Tczew Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
49 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp40 Gdynia
50 Pawłowska Aleksandra Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
51 Cybulski Wojciech Malbork Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
52 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole 17 Elbląg
53 Kapturska Hanna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
54 Wolańska Lena Rumia Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
55 Prystasz Antoni Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
56 Krzemiński Artur Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole
57 Mielczarek NATAN Człuchów Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
58 Biernaczyk Ewa Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła podstawowa nr 69 w Gdańsku
59 Kowalska Julia Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
60 Kuchta Maria Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Kolorowe Kredki
61 Konieczna Liliana Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
62 Ból Julia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
63 Babkowska Agata Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
64 Kłos Alicja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
65 Mojżuk Jakub Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP 58
66 Wędrocha Kamila Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole nr 75 Gdańsk
67 Schulz Natalia Kowale Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) De la Salle Gdańsk
68 Krym Aleksander Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)


Wyświetleń: 12430

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ