Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mielczarek NATAN Człuchów Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
2 Czerniak Julia Elbląg Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Truso Elbląg
3 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole 17 Elbląg
4 Drgan Alex Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Car-Lex SP 47 Gdańsk
5 Olobry Zosia Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) szkola podstawowa nr 6
6 Pasieka Wiktoria Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
7 Piechaczek Tymoteusz Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkola podstawowa
8 Piechaczek Alicja Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkola podstawowa
9 Pawłowska Aleksandra Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
10 Kowalska Julia Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
11 Partyka Karolina Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
12 Partyka Bartosz Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
13 Radlińska Zofia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
14 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) familytime.pl
15 Otwinowska Nadia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
16 Bochińska Agnieszka Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
17 Kuśmirek Adam Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Akademia Piłkarska Gdańsk
18 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP6
19 Łukiański Marcin Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
20 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
21 Tuszyńska Weronika Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
22 Pacholska Kinga Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
23 Paprocki Adrian Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
24 Kwieczyński Wojciech Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 15
25 Stec Jarema Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk
26 Sacharuk Szymon Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
27 Rybacka Zofia gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
28 Jaworska Anna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
29 Reda Monika Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
30 Zakrzewski Aaron Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
31 Gliwińska Maja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
32 Rajkowski Sebastian Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Kolorowe Kredki
33 Szamotulski Oskar Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szamo Family Lechia Gdańsk
34 Świtała Patrycja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Mądry Miś
35 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
36 Bulkowska Martyna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
37 Martuzalski Jan Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
38 Wilk Kuba Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
39 Utko Tymon Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
40 Kamiński Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
41 Rogacka Hanna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Mały Skarb Gdańsk
42 Wojciechowski Ignacy Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
43 Potaszkin Jan Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
44 Shtonda Denys Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP 85 Gdańsk
45 KOWALSKI LEON Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
46 Tłoczkowska Adrianna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP nr 80 Gdańsk
47 Zachariasz Maja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
48 Kapturska Hanna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
49 Prystasz Antoni Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
50 Krzemiński Artur Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole
51 Biernaczyk Ewa Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła podstawowa nr 69 w Gdańsku
52 Kuchta Maria Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Kolorowe Kredki
53 Konieczna Liliana Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
54 Ból Julia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
55 Babkowska Agata Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
56 Kłos Alicja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
57 Mojżuk Jakub Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP 58
58 Wędrocha Kamila Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole nr 75 Gdańsk
59 Krym Aleksander Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
60 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp40 Gdynia
61 Michańska Karolina Kowale Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
62 Schulz Natalia Kowale Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) De la Salle Gdańsk
63 Cybulski Wojciech Malbork Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
64 Kitowski Kajetan Pruszcz Gdański Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) WŚLiiiZG Team Pruszcz Gdański
65 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
66 Wolańska Lena Rumia Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
67 Hering Lena Tczew Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
68 Hering Leon Tczew Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)


Wyświetleń: 12432

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ