Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hering Leon | Tczew | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | |||
2 | Hering Lena | Tczew | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | |||
3 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | |||
4 | Kitowski Kajetan | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | WŚLiiiZG Team Pruszcz Gdański | |
5 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
6 | Cybulski Wojciech | Malbork | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
7 | Michańska Karolina | Kowale | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
8 | Schulz Natalia | Kowale | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | De la Salle Gdańsk | |
9 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Sp40 Gdynia | |
10 | Partyka Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
11 | Partyka Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
12 | Tuszyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
13 | Sacharuk Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Sp 6 Gdańsk | |
14 | Shtonda Denys | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | SP 85 Gdańsk | |
15 | Rajkowski Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole Kolorowe Kredki | |
16 | Kamiński Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
17 | Ból Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
18 | Babkowska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
19 | Mojżuk Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | SP 58 | |
20 | Utko Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole Bajkowy Domek | |
21 | Łukiański Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
22 | Świtała Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole Mądry Miś | |
23 | Wędrocha Kamila | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole nr 75 Gdańsk | |
24 | Radlińska Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Sp 6 Gdańsk | |
25 | Szamotulski Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Szamo Family Lechia Gdańsk | |
26 | Paprocki Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
27 | Kapturska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Sp 6 Gdańsk | |
28 | Prystasz Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole Bajkowy Domek | |
29 | Kuchta Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole Kolorowe Kredki | |
30 | Konieczna Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Sp 6 Gdańsk | |
31 | Otwinowska Nadia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Sp 6 Gdańsk | |
32 | Bochińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
33 | Krzemiński Artur | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole | |
34 | Rogacka Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole Mały Skarb Gdańsk | |
35 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
36 | Martuzalski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
37 | Bulkowska Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
38 | Biernaczyk Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Szkoła podstawowa nr 69 w Gdańsku | |
39 | KOWALSKI LEON | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
40 | Stec Jarema | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk | |
41 | Zakrzewski Aaron | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
42 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
43 | Wilk Kuba | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
44 | Grabowski Oskar | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | familytime.pl | |
45 | Reda Monika | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
46 | Gliwińska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
47 | Tłoczkowska Adrianna | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | SP nr 80 Gdańsk | |
48 | Krym Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
49 | Kłos Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole Bajkowy Domek | |
50 | Zachariasz Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
51 | Jaworska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
52 | Kuśmirek Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Akademia Piłkarska Gdańsk | |
53 | Rybacka Zofia | gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
54 | Kwieczyński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Szkoła Podstawowa nr 15 | |
55 | Zasada Nadia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole Bajkowy Domek | |
56 | Przeździecka Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | SP6 | |
57 | Wojciechowski Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
58 | Pacholska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
59 | Pawłowska Aleksandra | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
60 | Kowalska Julia | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
61 | Piechaczek Tymoteusz | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Szkola podstawowa | |
62 | Pasieka Wiktoria | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
63 | Piechaczek Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Szkola podstawowa | |
64 | Olobry Zosia | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | szkola podstawowa nr 6 | |
65 | Drgan Alex | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Car-Lex SP 47 Gdańsk | |
66 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole 17 Elbląg | |
67 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Truso Elbląg | |
68 | Mielczarek NATAN | Człuchów | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) |
Wyświetleń: 29348