Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Babkowska Agata Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
2 Biernaczyk Ewa Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła podstawowa nr 69 w Gdańsku
3 Bochińska Agnieszka Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
4 Ból Julia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
5 Bulkowska Martyna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
6 Cybulski Wojciech Malbork Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
7 Czerniak Julia Elbląg Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Truso Elbląg
8 Drgan Alex Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Car-Lex SP 47 Gdańsk
9 Gliwińska Maja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
10 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) familytime.pl
11 Hering Lena Tczew Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
12 Hering Leon Tczew Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
13 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole 17 Elbląg
14 Jaworska Anna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
15 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
16 Kamiński Franciszek Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
17 Kapturska Hanna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
18 Kitowski Kajetan Pruszcz Gdański Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) WŚLiiiZG Team Pruszcz Gdański
19 Konieczna Liliana Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
20 Kowalska Julia Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
21 KOWALSKI LEON Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
22 Krym Aleksander Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
23 Krzemiński Artur Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole
24 Kuchta Maria Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Kolorowe Kredki
25 Kuśmirek Adam Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Akademia Piłkarska Gdańsk
26 Kwieczyński Wojciech Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 15
27 Kłos Alicja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
28 Martuzalski Jan Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
29 Michańska Karolina Kowale Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
30 Mielczarek NATAN Człuchów Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
31 Mojżuk Jakub Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP 58
32 Olobry Zosia Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) szkola podstawowa nr 6
33 Otwinowska Nadia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
34 Pacholska Kinga Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
35 Paprocki Adrian Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
36 Partyka Bartosz Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
37 Partyka Karolina Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
38 Pasieka Wiktoria Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
39 Pawłowska Aleksandra Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
40 Piechaczek Alicja Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkola podstawowa
41 Piechaczek Tymoteusz Gdansk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szkola podstawowa
42 Potaszkin Jan Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
43 Prystasz Antoni Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
44 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP6
45 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
46 Radlińska Zofia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
47 Rajkowski Sebastian Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Kolorowe Kredki
48 Reda Monika Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
49 Rogacka Hanna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Mały Skarb Gdańsk
50 Rybacka Zofia gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
51 Sacharuk Szymon Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp 6 Gdańsk
52 Schulz Natalia Kowale Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) De la Salle Gdańsk
53 Shtonda Denys Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP 85 Gdańsk
54 Stec Jarema Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk
55 Świtała Patrycja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Mądry Miś
56 Szamotulski Oskar Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Szamo Family Lechia Gdańsk
57 Tuszyńska Weronika Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
58 Tłoczkowska Adrianna Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) SP nr 80 Gdańsk
59 Utko Tymon Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
60 Wędrocha Kamila Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole nr 75 Gdańsk
61 Wilk Kuba Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
62 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Sp40 Gdynia
63 Wojciechowski Ignacy Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
64 Wolańska Lena Rumia Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
65 Zachariasz Maja Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
66 Zakrzewski Aaron Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)
67 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) Przedszkole Bajkowy Domek
68 Łukiański Marcin Gdańsk Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013)


Wyświetleń: 12389

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ