Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cichy Bartosz Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP 47
2 Pietrowska Zuzanna Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa
3 Garbacz SZYMON Gdansk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
4 Zajmała Patryk Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
5 Pałkowska Zuzanna Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP Olimpijczyk
6 Szyca Liliana Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
7 Jońca Igor Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
8 Szwajkowska Anna Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP 47 Gdańsk
9 Sulley Szymon Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP6 GDAŃSK
10 Matczak Dawid Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku
11 MIERZEJEWSKI-DYBEK MICHAŁ Pruszcz Gdański Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
12 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
13 Gronek Antonina Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
14 Wojciechowski Maksymilian Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Olimpijczyk
15 Kropidłowska Krysia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP-47 Gdańsk
16 Kropidłowska Basia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP-47 Gdańsk
17 Kaleta Miłosz GDAŃSK Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP 19 Gdańsk
18 Kaduk Adrian Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku
19 Ogłoziński Franciszek Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Pozytywna Szkoła Podstawowa Gdańsk ul. Azaliowa
20 Kuchta Małgorzata Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Sp 6 Gdańsk
21 Czerwińska Maja Pruszcz Gdański Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
22 Dalkowski Jan Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
23 Kondzielewska Tola Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Olimpijczyk
24 Sobolewski Tymon Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP 12 Gdańsk
25 wasiewski iwo gdansk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) szkola podstawowa nr 6
26 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Olimpijczyk
27 Nafalska Zuzia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Olimpijczyk
28 Rybalchenko Olena Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku
29 Dutkiewicz Filip Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku
30 Dec Mateusz Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP 47 Gdańsk
31 Lech Mikołaj Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP 12 Gdańsk
32 Drgan Carmen Gdansk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Car-Lex SP 47 Gdańsk
33 Neubauer Kacper Juszkowo Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
34 Ból Zosia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
35 Ługowski Maurycy Gdansk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
36 Kuc Jakub Owidz Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo
37 Rezmer Emilia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Sp nr 12 Gdańsk
38 Oleszczuk Zosia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP 47
39 Rusak Sławek Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) PSP Gdańsk
40 Guss Izabela Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
41 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
42 Wolańska Julia Rumia Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
43 GOTARTOWSKA Paulina Gdansk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
44 Szymichowski Łukasz Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
45 MARCINKOWSKA Iga Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Sp 27 Gdańsk
46 Raszpunda Iga Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
47 Kotala Marysia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Fast foot
48 WŁADYMIRUK FILIP PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Pruszcz Biega
49 Wisniewski Mikolaj Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) BeMontessorri
50 Urbanowicz Kacper Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Sp 14 Gdańsk
51 Uberman Paulinka Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Olimpijczyk
52 Ellert Zoja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SekcjaSport.pl
53 Żyromski Tymon Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
54 Blecharz Zofia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku
55 Pawłowska Alicja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
56 Ciesielski Michał Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
57 LESZCZYŃSKI SZYMON GDAŃSK Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) 3Szóstki
58 Kłosowska Maja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
59 Schulz Lena Kowale Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) De la Salle Gdańsk
60 Brokos Wiktor Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa Nr 76
61 Gumowska Lena Banino Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Gumisie
62 Wiloch Jakub Gdansk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Thunder Runner -Team
63 Jarawka Jakub Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) SP Nr 86 Gdańsk
64 Richert Emilka gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
65 Radkowiak Kamil Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Sp 50 Gdańsk
66 Gawinkowska Marianna Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
67 Gołuńska Maja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011)
68 Cieślińska Marlena Gdańsk Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) Morska Szkoła Podstawowa


Wyświetleń: 7522

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ