Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cichy Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 47 | |
2 | Pietrowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa | |
3 | Garbacz SZYMON | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
4 | Zajmała Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
5 | Pałkowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP Olimpijczyk | |
6 | Szyca Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
7 | Jońca Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
8 | Szwajkowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 47 Gdańsk | |
9 | Sulley Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP6 GDAŃSK | |
10 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
11 | MIERZEJEWSKI-DYBEK MICHAŁ | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
12 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
13 | Gronek Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
14 | Wojciechowski Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
15 | Kropidłowska Krysia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP-47 Gdańsk | |
16 | Kropidłowska Basia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP-47 Gdańsk | |
17 | Kaleta Miłosz | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 19 Gdańsk | |
18 | Kaduk Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
19 | Ogłoziński Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Pozytywna Szkoła Podstawowa Gdańsk ul. Azaliowa | |
20 | Kuchta Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Sp 6 Gdańsk | |
21 | Czerwińska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
22 | Dalkowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
23 | Kondzielewska Tola | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
24 | Sobolewski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 12 Gdańsk | |
25 | wasiewski iwo | gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | szkola podstawowa nr 6 | |
26 | Jakubiak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
27 | Nafalska Zuzia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
28 | Rybalchenko Olena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku | |
29 | Dutkiewicz Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
30 | Dec Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 47 Gdańsk | |
31 | Lech Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 12 Gdańsk | |
32 | Drgan Carmen | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Car-Lex SP 47 Gdańsk | |
33 | Neubauer Kacper | Juszkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
34 | Ból Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
35 | Ługowski Maurycy | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
36 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
37 | Rezmer Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Sp nr 12 Gdańsk | |
38 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 47 | |
39 | Rusak Sławek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | PSP Gdańsk | |
40 | Guss Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
41 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
42 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | |||
43 | GOTARTOWSKA Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
44 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
45 | MARCINKOWSKA Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Sp 27 Gdańsk | |
46 | Raszpunda Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
47 | Kotala Marysia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Fast foot | |
48 | WŁADYMIRUK FILIP | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Pruszcz Biega | |
49 | Wisniewski Mikolaj | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | BeMontessorri | |
50 | Urbanowicz Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Sp 14 Gdańsk | |
51 | Uberman Paulinka | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
52 | Ellert Zoja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SekcjaSport.pl | |
53 | Żyromski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
54 | Blecharz Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
55 | Pawłowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
56 | Ciesielski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
57 | LESZCZYŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | 3Szóstki | |
58 | Kłosowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
59 | Schulz Lena | Kowale | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | De la Salle Gdańsk | |
60 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
61 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Gumisie | |
62 | Wiloch Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Thunder Runner -Team | |
63 | Jarawka Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP Nr 86 Gdańsk | |
64 | Richert Emilka | gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
65 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Sp 50 Gdańsk | |
66 | Gawinkowska Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
67 | Gołuńska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
68 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Morska Szkoła Podstawowa |
Wyświetleń: 29349