Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blecharz Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
2 | Ból Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
3 | Brokos Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa Nr 76 | |
4 | Cichy Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 47 | |
5 | Ciesielski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
6 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Morska Szkoła Podstawowa | |
7 | Czerwińska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
8 | Dalkowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
9 | Dec Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 47 Gdańsk | |
10 | Drgan Carmen | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Car-Lex SP 47 Gdańsk | |
11 | Dutkiewicz Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
12 | Ellert Zoja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SekcjaSport.pl | |
13 | Garbacz SZYMON | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
14 | Gawinkowska Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
15 | GOTARTOWSKA Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
16 | Gołuńska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
17 | Gronek Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
18 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Gumisie | |
19 | Guss Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
20 | Jakubiak Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
21 | Jarawka Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP Nr 86 Gdańsk | |
22 | Jońca Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
23 | Kaduk Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
24 | Kaleta Miłosz | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 19 Gdańsk | |
25 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
26 | Kondzielewska Tola | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
27 | Kotala Marysia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Fast foot | |
28 | Kropidłowska Basia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP-47 Gdańsk | |
29 | Kropidłowska Krysia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP-47 Gdańsk | |
30 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Bloczek Team Pelplin / PSP Jabłowo | |
31 | Kuchta Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Sp 6 Gdańsk | |
32 | Kłosowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
33 | Lech Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 12 Gdańsk | |
34 | LESZCZYŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | 3Szóstki | |
35 | MARCINKOWSKA Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Sp 27 Gdańsk | |
36 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
37 | MIERZEJEWSKI-DYBEK MICHAŁ | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
38 | Nafalska Zuzia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
39 | Neubauer Kacper | Juszkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
40 | Ogłoziński Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Pozytywna Szkoła Podstawowa Gdańsk ul. Azaliowa | |
41 | Oleszczuk Zosia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 47 | |
42 | Pawłowska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
43 | Pałkowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP Olimpijczyk | |
44 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
45 | Pietrowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa | |
46 | Radkowiak Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Sp 50 Gdańsk | |
47 | Raszpunda Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
48 | Rezmer Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Sp nr 12 Gdańsk | |
49 | Richert Emilka | gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
50 | Rusak Sławek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | PSP Gdańsk | |
51 | Rybalchenko Olena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku | |
52 | Schulz Lena | Kowale | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | De la Salle Gdańsk | |
53 | Sobolewski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 12 Gdańsk | |
54 | Sulley Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP6 GDAŃSK | |
55 | Szwajkowska Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 47 Gdańsk | |
56 | Szyca Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
57 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
58 | Uberman Paulinka | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
59 | Urbanowicz Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Sp 14 Gdańsk | |
60 | wasiewski iwo | gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | szkola podstawowa nr 6 | |
61 | Wiloch Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Thunder Runner -Team | |
62 | Wisniewski Mikolaj | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | BeMontessorri | |
63 | Wojciechowski Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
64 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | |||
65 | WŁADYMIRUK FILIP | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Pruszcz Biega | |
66 | Zajmała Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
67 | Żyromski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
68 | Ługowski Maurycy | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) |
Wyświetleń: 29339