Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobczyk Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku | |
2 | Dagil Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 6 Gdańsk | |
3 | Macedońska Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 6 Gdańsk | |
4 | Macedoński Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP 6 Gdańsk | |
5 | Ziółkowska Zuzanna | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
6 | Meresińska Natasza | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
7 | Alama Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 12 Gdańsk | |
8 | Nosek Tymek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP6 GDAŃSK | |
9 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | LKS ZORZA GDYNIA | |
10 | Łopatyński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
11 | Thrun Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | UKS 2 Morena | |
12 | Łopatyński Adam | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
13 | Wielkopolan Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP 12 Gdańsk | |
14 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
15 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
16 | Kurowska Malwina | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | AZS | |
17 | Wapniarski Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku | |
18 | Szyca Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
19 | Kolibski Maciek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
20 | Szyca Iza | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
21 | Nazaruk Gabriel | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP6 GDAŃSK | |
22 | Lenz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
23 | Cołbecka Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
24 | Wasilewska Karina | Straszyn | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
25 | Wiśniewska Bianka | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 6 Gdańsk | |
26 | Gonera Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
27 | Neumann Hubert | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 6 Gdańsk | |
28 | Chudy Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | sp.12 Gdańsk | |
29 | Kowalczyk Kacper Kowalczyk | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
30 | Kasprzycka Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk | |
31 | Pęczek Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Happy Kids Osowa | |
32 | Misiąg Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku | |
33 | Kozłowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP-47 Gdańsk | |
34 | Nyk Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
35 | Bartoszewicz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
36 | Ojczenasz Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 6 Gdańsk | |
37 | Majewski Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
38 | Macuda Antoni | GDańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
39 | Zapadka Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
40 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP 6 Rumia | |
41 | Świtała Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
42 | Włodarska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
43 | Rachfał Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
44 | Cebela Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
45 | Szumacher Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 6 Gdańsk | |
46 | wandtke zofia | szemud | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
47 | Zienkiewicz Liwia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
48 | Meyer Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
49 | Moksik KACPER | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP 12 Gdańsk | |
50 | Paziuk Fedar | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
51 | Leszczyńska Milana | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
52 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
53 | Gałęziowski Przemysław | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
54 | Kłos Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP 12 Gdańsk | |
55 | Rybacki Oskar | gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
56 | Kubiak Filip | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 27 Gdansk | |
57 | Abraham Zosia | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
58 | Gliwiński Kacper | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Victoria Gdańsk | |
59 | Ciesielska Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
60 | Błądek Michał | Malbork | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
61 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | GTS Borkowo | |
62 | Januszkiewicz KInga | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 27 Gdańk | |
63 | Kuncewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
64 | Sierzanowska Filip | Rotmanka | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
65 | Byczuk Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Byku Team | |
66 | Pestka Jędrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP Nr 86 Gdańsk | |
67 | Słomion Kinga | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP Nr 86 Gdańsk |
Wyświetleń: 29345