Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sobczyk Martyna Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku
2 Dagil Adam Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 6 Gdańsk
3 Macedońska Nina Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 6 Gdańsk
4 Macedoński Aleksander Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP 6 Gdańsk
5 Ziółkowska Zuzanna Borkowo Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach
6 Meresińska Natasza Borkowo Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach
7 Alama Agata Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 12 Gdańsk
8 Nosek Tymek Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP6 GDAŃSK
9 Fetta Maciej Gdynia Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) LKS ZORZA GDYNIA
10 Łopatyński Adam Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
11 Thrun Hanna Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) UKS 2 Morena
12 Łopatyński Adam Gdansk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
13 Wielkopolan Michał Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP 12 Gdańsk
14 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
15 Antoniewicz-Bartczak Wiktor GDAŃSK Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
16 Kurowska Malwina Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) AZS
17 Wapniarski Dawid Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdańsku
18 Szyca Kacper Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
19 Kolibski Maciek Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
20 Szyca Iza Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
21 Nazaruk Gabriel Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP6 GDAŃSK
22 Lenz Julia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
23 Cołbecka Julia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku
24 Wasilewska Karina Straszyn Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
25 Wiśniewska Bianka Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 6 Gdańsk
26 Gonera Hanna Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
27 Neumann Hubert Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 6 Gdańsk
28 Chudy Adrian Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) sp.12 Gdańsk
29 Kowalczyk Kacper Kowalczyk Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
30 Kasprzycka Emilia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk
31 Pęczek Maja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Happy Kids Osowa
32 Misiąg Maja Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła podstawowa nr 86 w Gdańsku
33 Kozłowski Krzysztof Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP-47 Gdańsk
34 Nyk Mateusz Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku
35 Bartoszewicz Maciej Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
36 Ojczenasz Agata Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 6 Gdańsk
37 Majewski Tomasz Gdynia Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
38 Macuda Antoni GDańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
39 Zapadka Zuzanna Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
40 Truszkowska Amelia Rumia Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP 6 Rumia
41 Świtała Mateusz Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku
42 Włodarska Weronika Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
43 Rachfał Adrian Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
44 Cebela Lena Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku
45 Szumacher Jerzy Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 6 Gdańsk
46 wandtke zofia szemud Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
47 Zienkiewicz Liwia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
48 Meyer Wiktor Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
49 Moksik KACPER Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP 12 Gdańsk
50 Paziuk Fedar Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
51 Leszczyńska Milana Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
52 Dzik Ksawery Elblag Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
53 Gałęziowski Przemysław Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
54 Kłos Julia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP 12 Gdańsk
55 Rybacki Oskar gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
56 Kubiak Filip Gdansk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 27 Gdansk
57 Abraham Zosia Gdansk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
58 Gliwiński Kacper Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Victoria Gdańsk
59 Ciesielska Amelia Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
60 Błądek Michał Malbork Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
61 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) GTS Borkowo
62 Januszkiewicz KInga Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Sp 27 Gdańk
63 Kuncewicz Tymon Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
64 Sierzanowska Filip Rotmanka Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010)
65 Byczuk Dariusz Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) Byku Team
66 Pestka Jędrzej Gdańsk Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP Nr 86 Gdańsk
67 Słomion Kinga Borkowo Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) SP Nr 86 Gdańsk


Wyświetleń: 7910

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ