Czyste Miasto Gdańsk - Bieg Główny - Biegi dla Dzieci
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 TATARCZUK ZBIGNIEW Kowale Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach
2 Rojek Oliwia GDAŃSK Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa
3 Krolak Klaudia Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkola podstawowa nr86
4 Gibała Oliwia gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
5 Kostecka Wiktoria Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP-47 Gdańsk
6 Kuzmicz Julia Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
7 Hrushenko Stanislav Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
8 Reptowski Adrian Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa
9 Malek Kamil Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
10 Jakubowski Damian Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa
11 Napiorkowski Krzysztof Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa
12 Budzyn Zofia Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
13 Sarosiek Lucyna Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
14 Grabowski Mateusz Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
15 Bieliński Szymon Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
16 Myslak Gabriel Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
17 Klawikowski Przemek gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Pozytywna Szkoła Podstawowa Gdańsk ul. Azaliowa
18 Grudzińska Marta Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
19 Chodyna Borys Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
20 Matczak Filip Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 19
21 Kaszkur Krescencja Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP 12 Gdańsk
22 Filipek Tomasz Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Sp 6 Gdańsk
23 Sulkowski Tomasz Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
24 Mylim Antoni Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 47
25 Wierzchowska Jagoda Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
26 Kiszewski Mikołaj Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Gdańska Szkoła Lingwista w Gdańsku
27 Wasilewska Michalina Straszyn Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
28 Regliński Oskar Borucino Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
29 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W GDYNI
30 Moritz Oliwia Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP-47 Gdańsk
31 Ogórek Natalia Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP-47 Gdańsk
32 Wąsowicz Aleksander Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP-47 Gdańsk
33 Batorski Mikołaj Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP-47 Gdańsk
34 GÓRSKA AMELIA GDAŃSK Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP-47 Gdańsk
35 Kozłowski Mateusz Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP-47 Gdańsk
36 Bretes Marta Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 86
37 Żółkiewicz Patrycja Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP12 Gdańsk
38 Kościk Patrycja Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP 47 Gdańsk
39 Klósak Róża Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku
40 Borejko Oliwia Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
41 Bartoszewicz Aleksandra Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
42 Kurdziel Kajetan Gdansk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP 47 Gdańsk
43 Ojczenasz Izabella Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Sp 6 Gdańsk
44 Lachowicz Maciek Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP 47 Gdańsk
45 Makarska Emilia Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
46 Guzicki Przemyslaw Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP 12 Gdańsk
47 Guzicki Radek Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP 12 Gdańsk
48 Rożek Julia Rożek GDAŃSK Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP-47 Gdańsk
49 Mentel Zuzanna Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła podstawowa 6
50 Organiak Kinga Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP 47 Gdańsk
51 DREWING GRACJAN Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła podstawowa 6
52 Kazyaka Szymon Reda Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
53 wandtke franciszek szemud Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
54 Bulińska CELINA Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP 6 GDAŃSK
55 Jarząb Daria Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku
56 Partyka Rafał Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
57 Mechowska Daria Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP 12 Gdańsk
58 Molfa MILENA juszkowo Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Szkoła Podstawowa
59 Ellert Iga Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SekcjaSport.pl
60 Żyromski Wojciech Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
61 Schulz Olaf Kowale Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) De la Salle Gdańsk
62 Owczarczyk Jerzy Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
63 Stec Ksenia Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP Nr 86 im. prof. Jerzego Sampa Gdańsk
64 Dombrowski Dawid Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
65 Dombrowski Adam Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
66 Sierzanowska Natalia Rotmanka Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006)
67 Słomion Julia Borkowo Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) SP Nr 86 Gdańsk
68 Plewa Jakub Gdańsk Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) Nr.12


Wyświetleń: 7789

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ