Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bołtromiuk Jan | Banino | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | Johnny B. Goode | |
2 | Gumowska Laura | Banino | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | Gumisie | |
3 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Gumisie | |
4 | Rosińska Nadia | Bojano | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | PRO-CARS | |
5 | Ziółkowska Zuzanna | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
6 | Meresińska Natasza | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
7 | Ryńska Julia | Borkowo | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Horyzoncik | |
8 | Okoński Dominik | Borkowo | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
9 | Okoński Grzegorz | Borkowo | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
10 | Słomion Julia | Borkowo | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP Nr 86 Gdańsk | |
11 | Słomion Kinga | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP Nr 86 Gdańsk | |
12 | Wardęcka Michalina | Borkowo | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
13 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | GTS Borkowo | |
14 | Plata Nela | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
15 | Plata Pola | Borkowo | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | Przedszkole Krzyś | |
16 | Regliński Krystian | Borucino | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | ||
17 | Regliński Oskar | Borucino | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
18 | wyszomierska wiktoria | bytom | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | ||
19 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
20 | Skarbek Kinga | Chwaszczyno | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | Happy Kids Osowa | |
21 | Rokita Mikolaj | Czarne | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
22 | Mielczarek NATAN | Człuchów | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
23 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
24 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Truso Elbląg | |
25 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Przedszkole 17 Elbląg | |
26 | Klimkiewicz Zuzia | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | PPP2 | |
27 | Ługowski Maurycy | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
28 | Lezny Marian | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkola podstawowa | |
29 | Piechaczek Tymoteusz | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Szkola podstawowa | |
30 | Piechaczek Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Szkola podstawowa | |
31 | Drgan Carmen | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Car-Lex SP 47 Gdańsk | |
32 | Drgan Alex | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Car-Lex SP 47 Gdańsk | |
33 | Lewandowska Lena | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 50 Gdańsk | |
34 | wasiewski iwo | gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | szkola podstawowa nr 6 | |
35 | Milczyński Antoni | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
36 | Pasieka Oliwia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | ||
37 | Pasieka Wiktoria | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
38 | Łukasiewicz Jan | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
39 | Jurkowski Ksawery | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Sp 6 Gdańsk | |
40 | Kowalska Julia | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
41 | Kordalski Olivier | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
42 | Kuzniewska Iga | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku | |
43 | Kurdziel Kajetan | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 47 Gdańsk | |
44 | Rżysko Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
45 | Bienkowski Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | UKS Żabianka | |
46 | Bienkowski Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | UKS Żabianka | |
47 | Wiloch Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Thunder Runner -Team | |
48 | Pawłowska Aleksandra | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
49 | Abraham Oliwia | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
50 | Abraham Zosia | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
51 | Kubiak Filip | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 27 Gdansk | |
52 | Berlik Roman | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
53 | GOTARTOWSKA Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
54 | Budzyn Zofia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
55 | hanchar aliaksandra | gdansk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
56 | BŁAWAT MACIEJ | GDANSK | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | ||
57 | BŁAWAT KAROL | GDANSK | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
58 | Roman Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
59 | Turski Filip | Gdansk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
60 | Krolak Klaudia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkola podstawowa nr86 | |
61 | Napiorkowski Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
62 | Jakubowski Damian | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
63 | Malek Kamil | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
64 | Reptowski Adrian | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
65 | Kuzmicz Julia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
66 | Hrushenko Stanislav | Gdansk | Ukraina | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
67 | Sarosiek Lucyna | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
68 | Fik Emilia | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | szkola podstawowa nr 6 | |
69 | Fik Adrianna | Gdansk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
70 | Olobry Zosia | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | szkola podstawowa nr 6 | |
71 | Chojnacka Oliwia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
72 | Garbacz Marta | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
73 | Garbacz Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
74 | Garbacz SZYMON | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
75 | Bosak Jagna | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
76 | Bosak FRANCISZEK | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
77 | Łopatyński Adam | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
78 | Łopatyński Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | Gdańskie Liceum Ogólnokształcące | |
79 | Budzyn Marcelina | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | Sp 14 Gdańsk | |
80 | Kusmider Anna | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
81 | Myslak Gabriel | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
82 | Bieliński Szymon | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
83 | Grabowski Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
84 | Bartoszewicz Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
85 | Steenackers Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
86 | Piepiórka Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
87 | Szwajkowski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
88 | Mylim Milena | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
89 | Wesołowski Igncy | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
90 | Kalita Krzysiek | GDAŃSK | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
91 | Borejko Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
92 | Cysewska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | ||
93 | Świątek Tymek | Gdańsk | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | SP 47 Gdańsk | |
94 | Świątek Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP 47 Gdańsk | |
95 | Klósak Róża | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
96 | Kondzielewska Tola | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Olimpijczyk | |
97 | Kościk Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP 47 Gdańsk | |
98 | Dalkowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
99 | Radlińska Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | Sp 6 Gdańsk | |
100 | Ignacek Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP 47 Gdańsk |
Wyświetleń: 29318