Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojczuk Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
2 | Kordowiecki Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
3 | Zduńczyk Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
4 | Skóra Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
5 | Turska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
6 | Sarosiek Lucyna | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
7 | Roman Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
8 | Nabereźna Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
9 | Trzeciakowski Mieszko | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
10 | BŁAWAT KAROL | GDANSK | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
11 | BŁAWAT MACIEJ | GDANSK | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | ||
12 | Turski Filip | Gdansk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
13 | Wachnicka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
14 | Tomaszewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
15 | Ignatiuk Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
16 | Dagil Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
17 | Adamski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
18 | Stużyńska Jadwiga | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
19 | Tomaszewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
20 | Staszczak Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
21 | Staszczak Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
22 | Sobolewska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
23 | Bochiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
24 | Budzyn Zofia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
25 | Malek Kamil | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
26 | Hrushenko Stanislav | Gdansk | Ukraina | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
27 | Kuzmicz Julia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
28 | Bochińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
29 | Gibała Oliwia | gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
30 | Wachnicka Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
31 | Bartoszewicz Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
32 | Cysewska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | ||
33 | Dalkowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
34 | Paprocki Adrian | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
35 | Czerwińska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
36 | wyszomierska wiktoria | bytom | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | ||
37 | Fik Adrianna | Gdansk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
38 | Klik Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
39 | Winiarska Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
40 | Regliński Krystian | Borucino | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | ||
41 | Regliński Oskar | Borucino | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
42 | Gronek Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
43 | Wasilewska Karina | Straszyn | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
44 | Wasilewska Michalina | Straszyn | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
45 | Pionke Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
46 | Michna Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera niebieski (rocznik 2012) | ||
47 | Dudek Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
48 | Dudek Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
49 | Lenz Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
50 | Peretko Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
51 | Peretko Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
52 | MIERZEJEWSKI-DYBEK MICHAŁ | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
53 | Wierzchowska Jagoda | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
54 | Michna Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
55 | Bobrowska Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
56 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
57 | Klimowicz Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
58 | Mikielska Patrycja | Wocławy | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
59 | Szyca Iza | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
60 | Elmrych Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
61 | Biedrzycka Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | ||
62 | Oryńczak hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
63 | Szyca Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
64 | Kornatowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
65 | Kornatowska Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
66 | Piotrowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
67 | Gutowski Witold | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
68 | Kaszkur Ksawery | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
69 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
70 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
71 | Mróz Marysia | Warzno | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
72 | Garbacz Marta | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
73 | Garbacz Agnieszka | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
74 | Garbacz SZYMON | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
75 | Bosak Jagna | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
76 | SONDEJ RITA | GDAŃSK | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
77 | Jaskulska Oliwia | Sopot | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
78 | Chodyna Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | ||
79 | Chodyna Borys | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
80 | Ciężkowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
81 | Sobolewski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
82 | Olewniak Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
83 | Łopatyński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
84 | KOKOSZKA KACPER | GDAŃSK | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | ||
85 | Grudzińska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
86 | Wilczyński Antoni | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
87 | Zielińska Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
88 | Kusmider Anna | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
89 | Myslak Gabriel | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
90 | Bieliński Szymon | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
91 | Grabowski Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
92 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
93 | Leszczyński Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
94 | Leszczyński Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | ||
95 | Gołuńska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
96 | Szyca Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
97 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
98 | Gawinkowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | ||
99 | Gawinkowska Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | ||
100 | Gawinkowski Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) |
Wyświetleń: 29342