Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sobolewska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
2 | Staszczak Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
3 | Staszczak Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
4 | Tomaszewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
5 | Binkowska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
6 | Stużyńska Jadwiga | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
7 | Stużyńska Irena | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Sokrates | |
8 | Hallmann Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | Przedszkole Bajkowy Domek | |
9 | Hallmann Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP 12 Gdańsk | |
10 | Petryński Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | SP NR 8 Gdańsk | |
11 | hanchar aliaksandra | gdansk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
12 | Mierzwa Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
13 | Adamski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
14 | Dagil Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
15 | Ignatiuk Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
16 | Ciszewska Zuzanna | Jankowo GDańskie | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Nr 62 | |
17 | Ignatiuk Dominic | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | Przedszkole Mali Odkrywcy | |
18 | Ciszewski Antoni | Jankowo Gdańskie | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | Żłobek Dobry Port | |
19 | Tomaszewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
20 | Wachnicka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
21 | Krygier Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | Żłobek Kasztanek | |
22 | Jarocka Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | KS AZS AWFiS Gdańsk | |
23 | Wojczuk Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
24 | BŁAWAT MACIEJ | GDANSK | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | ||
25 | BŁAWAT KAROL | GDANSK | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
26 | Trzeciakowski Mieszko | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
27 | Sobczyk Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 1 w Gdańsku | |
28 | Nabereźna Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
29 | Roman Alicja | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
30 | Turski Filip | Gdansk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
31 | Turska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
32 | Skóra Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
33 | Wesołowski Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
34 | TATARCZUK ZBIGNIEW | Kowale | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
35 | Szofer Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | Szkoła Podstawowa nr 6 | |
36 | Zduńczyk Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
37 | Kordowiecki Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
38 | Dagil Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 6 Gdańsk | |
39 | Macedońska Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Sp 6 Gdańsk | |
40 | Macedoński Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP 6 Gdańsk | |
41 | Ziółkowska Zuzanna | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
42 | Meresińska Natasza | Borkowo | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Metropolitalna Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
43 | Rojek Oliwia | GDAŃSK | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
44 | Alama Agata | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa nr 12 Gdańsk | |
45 | Krolak Klaudia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkola podstawowa nr86 | |
46 | Piwakowska Marysia | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku | |
47 | Wachnicka Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
48 | Sikorski Oliwier | Gdańsk | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | SP-47 Gdańsk | |
49 | Gibała Oliwia | gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
50 | Bochińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg Sorterka zielony (rocznik 2013) | ||
51 | Bochiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
52 | Kostecka Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | SP-47 Gdańsk | |
53 | Kuzmicz Julia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
54 | Hrushenko Stanislav | Gdansk | Ukraina | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
55 | Reptowski Adrian | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
56 | Malek Kamil | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
57 | Jakubowski Damian | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
58 | Napiorkowski Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa | |
59 | Budzyn Zofia | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
60 | Sarosiek Lucyna | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
61 | Grabowski Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
62 | Bieliński Szymon | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
63 | Myslak Gabriel | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
64 | Kusmider Anna | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | ||
65 | Budzyn Marcelina | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | Sp 14 Gdańsk | |
66 | Olszewska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
67 | Olszewska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
68 | Wilczek Ola | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
69 | Szewczyk Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
70 | Bołtromiuk Jan | Banino | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | Johnny B. Goode | |
71 | Nosek Tymek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | SP6 GDAŃSK | |
72 | Zielińska Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
73 | Klawikowski Przemek | gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Pozytywna Szkoła Podstawowa Gdańsk ul. Azaliowa | |
74 | Wilczyński Antoni | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
75 | Grudzińska Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
76 | Fetta Maciej | Gdynia | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | LKS ZORZA GDYNIA | |
77 | Fetta Dominika | Gdynia | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | LKS ZORZA GDYNIA | |
78 | KOKOSZKA KACPER | GDAŃSK | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | ||
79 | Łopatyński Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | ||
80 | Olewniak Jacek | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
81 | Olewniak Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP 47 Gdańsk | |
82 | Sobolewski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Majtka - Maluch z Rodzicem | ||
83 | Cichy Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | SP 47 Gdańsk | |
84 | Ciężkowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
85 | Cichy Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | SP 47 | |
86 | Thrun Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | UKS 2 Morena | |
87 | Chodyna Borys | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | ||
88 | Chodyna Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | ||
89 | Łopatyński Jakub | Gdansk | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | Gdańskie Liceum Ogólnokształcące | |
90 | Łopatyński Adam | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera zielony (rocznik 2010) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
91 | Reszka Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
92 | Kania Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera niebieski (rocznik 2009) | Szkoła Podstawowa 12 w Gdańsku | |
93 | Pietrowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) | Szkoła Podstawowa | |
94 | Jaskulska Oliwia | Sopot | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
95 | Matczak Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Starszego Sortera zielony (rocznik 2007-2006) | Szkoła Podstawowa nr 19 | |
96 | SONDEJ RITA | GDAŃSK | Polska | Bieg Sorterka niebieski (rocznik 2015 i młodsi) | ||
97 | Bosak FRANCISZEK | Gdansk | Polska | Bieg Starszego Sortera żółty (rocznik 2008) | SP-47 Gdańsk | |
98 | Bosak Jagna | Gdansk | Polska | Bieg Sorterka żółty (rocznik 2014) | ||
99 | Balicki Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Super Sortera (rocznik 2005-2004) | Szkoła Podstawowa nr 6 w Gdańsku | |
100 | Garbacz SZYMON | Gdansk | Polska | Bieg Młodszego Sortera żółty (rocznik 2011) |
Wyświetleń: 29314