Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adametz Róża | słonowice | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | UKL Feniks Świdwin | |
2 | Banasiewicz Zbigniew | Stargard | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
3 | Barden Łukasz | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | Monar Grabowo | opłacono on-line |
4 | Barszczewski Sebastian | Mielenko | Polska | Bieg Wilka 10 km | Błękitny Patrol WWF | opłacono on-line |
5 | Bartha Adrian | Kołobrzeg | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
6 | Bartha Paweł | Kołobrzeg | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | SP 5 Kołobrzeg | |
7 | Bartha Tomasz | Kołobrzeg | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | SP 5 Kołobrzeg | |
8 | Bas Adam | Świnoujście | Polska | Bieg Wilka 5 km | Biegacze Świnoujście / MW RP | opłacono on-line |
9 | Baumagrt Grzegorz | Stargard | Polska | Bieg Wilka 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
10 | Baumgart Katarzyna | Stargard | Polska | Bieg Wilka 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
11 | Bęgowski Jakub | Kamień Pomorski | Polska | Bieg Wilka 10 km | ||
12 | Bęgowski Marek | Kamień Pomorski | Polska | Bieg Wilka 10 km | ||
13 | Bielański Krzysztof | Stargard | Polska | Bieg Wilka 10 km | PACZOCZIKEJKOS | opłacono on-line |
14 | Bielański Mirosław | Stargard | Polska | Bieg Wilka 5 km | PACZOCZIKEJKOS | opłacono on-line |
15 | Bienkowski Sebastian | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
16 | Biernacki Dawid | Brzeźno | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa w Brzeźnie | |
17 | Biernacki Kacper | Brzeźno | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa w Brzeźnie | |
18 | Brodzińska Oliwia | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
19 | Brodziński Miłosz | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | ||
20 | Błaszczyk Nikola | Worowo | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa w Bełcznie | |
21 | Błaszczyk Piotr | Polne | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
22 | Ciastoń Tomasz | Czaplinek | Polska | Bieg Wilka 5 km | Orskov Foods Team | opłacono on-line |
23 | Czynszak Krystian | Stargard | Polska | Bieg Wilka 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
24 | Dąbrowski Tymoteusz | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | TRUCHT ŁOBEZ | |
25 | Draczyński Zygmunt | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | LŁKB TRUCHT | opłacono on-line |
26 | Drozda Łucja | Łobez | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
27 | DUDEK KAZIMIERZ | CHOJNÓW | Polska | Bieg Wilka 10 km | Dom z Keramzytu D.S.Dariusz SYWAK | opłacono on-line |
28 | Dziedzic Marek | Nowogard | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
29 | DZIEMIAN Łukasz | CHOSZCZNO | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | INA STRADZEWO | |
30 | Filipowski Dariusz | Szczecin | Polska | Bieg Wilka 5 km | FehlauRunTeam | opłacono on-line |
31 | Gmerek Adrian | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | ||
32 | GOLIŃSKI Łukasz | Świdwin | Polska | Bieg Wilka 10 km | K.B. SPRINT Świdwin | opłacono on-line |
33 | GOMULSKI Paweł | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
34 | Grużewski Wacław | Stargard | Polska | Bieg Wilka 5 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
35 | Grzesik Eugeniusz | Koszalin | Polska | Bieg Wilka 10 km | TKKF KOSZALIN | |
36 | Gural Anna | Kąkolewice | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
37 | Halak Anna | Świdwin | Polska | Bieg Wilka 5 km | FitOski | opłacono on-line |
38 | Halkiw Wojciech | Płoty | Polska | Bieg Wilka 5 km | Ostatni Wiking Team | opłacono on-line |
39 | Hałka ARKADIUSZ | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
40 | Hałka Justyna | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono on-line |
41 | Hejłasz Katarzyna | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
42 | Hudaszek Grzegorz | Świdwin | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
43 | Ilewicz Bartek | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa nr 2 w Łobzie | |
44 | Jabłońska Danuta | Stargard | Polska | Bieg Wilka 5 km | PACZOCZIKEJKOS | opłacono on-line |
45 | Janowicz Zuzanna | Słubice | Polska | Bieg Wilka 5 km | Słubicka Akademia Biegowa | opłacono |
46 | Jastrowicz Maciek | Dobrzany | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
47 | kamiński grzegorz | łobez | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa nr 2 w Łobzie | |
48 | Kaschuba Olaf | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | ||
49 | Kasprzak Alicja | Gostomin | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa w Radowie Małym | |
50 | Kaźmierczak Agnieszka | Świdwin | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
51 | Kaźmierczak Tomasz | Połczyn Zdrój | Polska | Bieg Wilka 5 km | ||
52 | Kępka Mirosław | Świdwin | Polska | Bieg Wilka 10 km | K.B. SPRINT Świdwin | opłacono on-line |
53 | Kiedrowicz Agata | Łobez | Polska | Bieg Wilka 5 km | TRUCHT ŁOBEZ | opłacono |
54 | Kiedrowicz Natalia | Przytoń | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Słubicka Akademia Biegowa | |
55 | kisz przemysław | szczecin | Polska | Bieg Wilka 10 km | KB.Pionier | opłacono on-line |
56 | Kogut Emil | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
57 | Konczyński Maciej | Słubice | Polska | Bieg Wilka 5 km | Słubicka Akademia Biegowa | opłacono on-line |
58 | Konecki Bartosz | Łobez | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
59 | Konratowski Piotr | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | Monar Grabowo | opłacono on-line |
60 | Kopaczewski Krzysztof | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
61 | Kosmala Lena | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa w Radowie Małym | |
62 | Kowal Tomek | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa w Węgorzynie | |
63 | Kozak Marta | Drawsko Pomorskie | Polska | Bieg Wilka 10 km | ZDRUN EXTREME | opłacono on-line |
64 | KRAKOWIAK ŁUKASZ | Stargard | Polska | Bieg Wilka 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
65 | Kraus Beata | Łobez | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
66 | Kraus Gabriel | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
67 | Król Dominika Król | Miastko | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
68 | Krupa Daniel | Strachocin | Polska | Bieg Wilka 10 km | Stargard. Ja się nie ścigam | opłacono on-line |
69 | Krupa Maria | Strachocin | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | ||
70 | Krynicka Magdalena | Trzebiatów | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
71 | Krynicka Grzyb Małgorzata | Trzebiatow | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
72 | Krystosiak Julia | Łobez | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa nr 2 w Łobzie | |
73 | KUROWSKA IZABELA | Świdwin | Polska | Bieg Wilka 10 km | UKL Feniks Świdwin | opłacono on-line |
74 | Kwietniewski Daniel | Koszalin | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
75 | Kwit jan | Szczecin | Polska | Bieg Wilka 5 km | Wilki Animex | opłacono on-line |
76 | lasota jacek | szczecin | Polska | Bieg Wilka 5 km | ROWERY TUROWSKI TEAM | opłacono on-line |
77 | Leszczyszyn Paweł | Szczecinek | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
78 | Lipertowicz Adrianna | Gryfice | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
79 | Lubawiński Jerzy | Świdwin | Polska | Bieg Wilka 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
80 | Lubczyński Marek | Łobez | Polska | Bieg Wilka 5 km | ŁKB ,,Trucht'' Łobez | opłacono on-line |
81 | MACIEJEWSKA KATARZYNA | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
82 | MACIEJEWSKA LUCYNA | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
83 | MACIEJEWSKI ANDRZEJ | DRAWSKO POMORSKIE | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
84 | Maciejko Witold | Złocieniec | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
85 | Mackojć Krzysztof | Kołobrzeg | Polska | Bieg Wilka 10 km | EL-MACKOJĆ | opłacono on-line |
86 | Mackowiak Nikodem | Szczecin | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
87 | Maduń Łucja | Słonowice | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa w Brzeźnie | |
88 | Majchrzak Anna | Worowo | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa w Bełcznie | |
89 | Majchrzak Krzysztof | Worowo | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa w Bełcznie | |
90 | Majewski Dawid | Wysoka Kamieńska | Polska | Bieg Wilka 10 km | Wysoka Kamieńska | |
91 | Malinowska Anna | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | Monar Grabowo | opłacono on-line |
92 | Marschałkowska Dorota | Koszalin | Polska | Bieg Wilka 5 km | TKKF KOSZALIN | |
93 | Matuła Magdalena | Łobez | Polska | Bieg Wilka 10 km | opłacono on-line | |
94 | Matuła Nikola | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
95 | Męcina Violetta Męcina | Wałcz | Polska | Bieg Wilka 5 km | ||
96 | Melnyk Urbaniak Ilona | Słubice | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Słubicka Akademia Biegowa | |
97 | Mielcarek Karol | Węgorzyno | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | LŁKB ,,Trucht'' Łobez | |
98 | Milcz Hubert | Worowo | Polska | Bieg Wilczka 1,2 km - szkoły podstawowe | Szkoła Podstawowa w Bełcznie | |
99 | Misiak Tomasz | Poczernin | Polska | Bieg Wilka 5 km | opłacono on-line | |
100 | MISZCZYSZYN Bartosz | ŚWIDWIN | Polska | Bieg Wilka 10 km | mareblue team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15725