Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kozań Piotr Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Energia z darmowy udział
2 Eron Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
3 Jagodziński Tomasz Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m darmowy udział
4 Jagodzińska Alicja Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
5 Bronk Marta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
6 Bronk Piotr Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
7 Łukasik Antoni Łukasik Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
8 Rychter Marta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Rodzinka na 104 darmowy udział
9 Rychter Maja Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku darmowy udział
10 Kujawska-Rychter Kinga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
11 Rychter Krzysztof Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m Aktywny #GPnS darmowy udział
12 Rokacz Ignacy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
13 Paliwoda Jan Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
14 Paliwoda Tymon Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
15 Dargacz Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu darmowy udział
16 Dargacz Nikola Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu darmowy udział
17 Błaszczuk Tomasz Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych TomiBHP darmowy udział
18 Błaszczuk Maja Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Tri Mama Team darmowy udział
19 Błaszczuk Julian Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia darmowy udział
20 BISZCZANIK Maksymilian GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
21 BISZCZANIK MAGDALENA GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
22 DARNOWSKI-DASCHKE JAN GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
23 Hering Nina Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
24 Hering Lena Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
25 Hering Leon Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
26 Ogrodnik Marcel Pruszcz gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
27 Siedlecka Zuzanna Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
28 Siedlecki Tomasz Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
29 Siedlecki Adam Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
30 Sowiński Borys Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
31 Fijołek Szymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Team Spiderman darmowy udział
32 Fijołek Iga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Kucyki Pony darmowy udział
33 Dombrzalska Marcelina gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
34 dombrzalski bartosz gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m darmowy udział
35 Dardzińska Martyna Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
36 Brenk Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Żłobek nr 216 Gdańsk darmowy udział
37 Brenk Antonina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 54 darmowy udział
38 Petryczko Nina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pszczółka darmowy udział
39 Petryczko Lena Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pszczółka darmowy udział
40 Stąporek Stanisław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
41 Tokarska Wiktoria Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
42 Tokarska Laura Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
43 Wenta Hania Wenta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
44 Wenta Tymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
45 Olszonowicz Zofia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
46 Olszonowicz Natalia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
47 Markowska Blanka Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
48 Kraśinski Bartek Pruszcz Gdanski wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki darmowy udział
49 Kraśinski Szymon Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki darmowy udział
50 Kopczyński Dawid Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych minionki darmowy udział
51 Kopczynski Filip Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki darmowy udział
52 Kopczyńska Monika Gdansk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m darmowy udział
53 Skowronek Bartosz Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
54 Skowronek Amelia Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
55 Herzog Natalia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
56 Teska Michal Gdynia wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m darmowy udział
57 Narkiewicz Zofia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk darmowy udział
58 Manikowska Daria Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
59 Paszkowski Leszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
60 Kruk Robert Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
61 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
62 SOBIERAJ JAN GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
63 Wiloch Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Thunder Runner -Team darmowy udział
64 Leszczynska-Wiloch Magdalena Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m Thunder Runner -Team darmowy udział
65 Wiloch Radoslaw Gdansk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m Thunder Runner -Team darmowy udział
66 Czapiewska Alicja Trójmiasto wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
67 Zawadziński Oliwier Radunica wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
68 Zawadzińska Maja Radunica wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
69 Ożarowski-Golewski Dawid Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
70 Zieliński Jakub Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
71 Gabała Laura Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
72 Gabała Michał Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m darmowy udział
73 Gabała Daria Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m darmowy udział
74 Słomion Kinga Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk darmowy udział
75 Słomion Julia Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk darmowy udział
76 Gabała Kubuś Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
77 Gabała Kacper Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
78 Jaśkiewicz Nadia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Wesołe Skrzaty Gdańsk darmowy udział
79 Jaśkiewicz Łukasz Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m AWFiS Gdańsk darmowy udział
80 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
81 Mikołajczak Bruno Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 67 Gdańsk darmowy udział
82 Mikołajczak Lena Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 67 Gdańsk darmowy udział
83 Szwedowska. Anna Kulice wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m darmowy udział
84 Szwedowska Anna Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
85 Szwedowski Kacper Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych ZKiW Kulice darmowy udział
86 Szwedowska Laura Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych ZKiW Kulice darmowy udział
87 Szwedowska Martyna Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych ZKiW Kulice darmowy udział
88 Szwedowska Julia Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
89 Szwedowski. Łukasz Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
90 Szwedowski Łukasz Kulice wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m darmowy udział
91 Uzdowska Jessica Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
92 Wątły Kacper Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 40 Gdynia darmowy udział
93 Bienkowski Mateusz Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych UKS ŻABIANKA darmowy udział
94 Bienkowski Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych UKS ŻABIANKA darmowy udział
95 Piernicki Szymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
96 Piernicki Staś Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
97 Osadowski Leonard Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych darmowy udział
98 Jasiulewicz Franio Elbląg wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole nr 17 Elbląg darmowy udział
99 Florczak Lena Kowale wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk darmowy udział
100 Antkowiak Tosia Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek darmowy udział


Wyświetleń: 810

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ