Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żak-Gardiol Dorian Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
2 Kamiński-Żak Aleksander Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
3 Naczk Hanna Pruszcz Gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
4 Trzciński Kamil Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
5 Trzcińska Hanna Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
6 Hołubasz Filip Lębork wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
7 KILAR Oliwia Koszalin wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 5 Koszalin
8 KILAR Igor Koszalin wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych KTS Koszalinianin Koszalin | SP 5 Koszalin
9 Krystian Marcel Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
10 Krystian Kornelia Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
11 Karwowski Piotrek Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Wieśka Tico
12 Karwowski Tomek Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Wieśka Tico
13 Modzelewski Jerzy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
14 Gałęziowski Przemysław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 5 Gdańsk
15 Rudo Natalia Juszkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
16 Pietrzak Marika Kowale wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa w Kowalach
17 Lewiński Hubert Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
18 Turowski Marcin Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
19 Turowska Laura Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
20 Stalmakov Ilia Kaliningrad wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
21 naczk Dorota pruszcz gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
22 Zienkiewicz Liliana Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole pod Kasztanami
23 Żukwoski Feliks Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
24 Żukwoski Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 43
25 Miranowicz Agnieszka Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
26 Miranowicz Marcelina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
27 Miranowicz Milosz Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
28 Wydarty Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
29 Wegnerowski Henryk Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole Leśny Domek
30 Brzozowska Hanna Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
31 Gojtowski Natan Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
32 Mieczkowska Natalia Reda wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
33 Mieczkowska Kornelia Reda wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
34 Szczepkowski Nikolas Chwaszczyno wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
35 Szczepkowski Natan Chwaszczyno wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
36 Zieliński Robert Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
37 Michnicki Jonatan Toruń wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
38 Suryn Hanna Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
39 Karpiniak Pola Wilczkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
40 Karpiniak Antoni Wilczkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
41 Gill Aman Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
42 Bujarski Adam Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
43 KUŚ PATRYCJA GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
44 KUŚ MATEUSZ GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
45 Doliniec Ignacy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
46 Buczyński Arkadiusz Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych VO2max MTB Team
47 Buczynska Joanna Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych VO2max MTB Team
48 Lademann Jan Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
49 Buczyński Damain Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 60 Gdańsk
50 Kozań Piotr Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Energia z
51 Eron Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
52 Jagodzińska Alicja Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
53 Bronk Marta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
54 Bronk Piotr Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
55 Łukasik Antoni Łukasik Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
56 Rychter Marta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Rodzinka na 104
57 Rychter Maja Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
58 Kujawska-Rychter Kinga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
59 Rokacz Ignacy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
60 Paliwoda Jan Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
61 Paliwoda Tymon Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
62 Dargacz Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu
63 Dargacz Nikola Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu
64 Błaszczuk Tomasz Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych TomiBHP
65 Błaszczuk Maja Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Tri Mama Team
66 Błaszczuk Julian Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia
67 BISZCZANIK Maksymilian GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
68 BISZCZANIK MAGDALENA GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
69 DARNOWSKI-DASCHKE JAN GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
70 Hering Nina Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
71 Hering Lena Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
72 Hering Leon Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
73 Ogrodnik Marcel Pruszcz gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
74 Siedlecka Zuzanna Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
75 Siedlecki Tomasz Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
76 Siedlecki Adam Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
77 Sowiński Borys Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
78 Fijołek Szymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Team Spiderman
79 Fijołek Iga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Kucyki Pony
80 Dombrzalska Marcelina gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
81 Dardzińska Martyna Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
82 Brenk Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Żłobek nr 216 Gdańsk
83 Brenk Antonina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 54
84 Petryczko Nina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pszczółka
85 Petryczko Lena Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pszczółka
86 Stąporek Stanisław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
87 Tokarska Wiktoria Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
88 Tokarska Laura Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
89 Wenta Hania Wenta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
90 Wenta Tymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
91 Olszonowicz Zofia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
92 Olszonowicz Natalia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
93 Markowska Blanka Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
94 Kraśinski Bartek Pruszcz Gdanski wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki
95 Kraśinski Szymon Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki
96 Kopczyński Dawid Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych minionki
97 Kopczynski Filip Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki
98 Skowronek Bartosz Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
99 Skowronek Amelia Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
100 Herzog Natalia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych


Wyświetleń: 1583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ