Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Teska Patrycja Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
2 Parkitny Leon Pruszcz Gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
3 Parkitna Ada Pruszcz Gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
4 Pytel Julia Pruszcz Gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański
5 Czerniak Julia Elbląg wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole nr 26 Elbląg
6 Bizewski Jakub Żukowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
7 Bizewski Kacper Żukowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
8 Leszczyński Maksymilian Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
9 Leszczyński Nikodem Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
10 Świetlicki Borys Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
11 Świetlicki Aleksander Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
12 Waleńska Emilia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych 5W
13 Waleński Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych 5W
14 Waleński Stanisław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych 5W
15 Potaszkin Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
16 Frydrychowicz RITA Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych XTrack.com
17 Frydrychowicz FRANEK Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych XTrack.com
18 Antkowiak Tosia Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
19 Florczak Lena Kowale wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
20 Jasiulewicz Franio Elbląg wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole nr 17 Elbląg
21 Osadowski Leonard Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
22 Piernicki Staś Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
23 Piernicki Szymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
24 Bienkowski Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych UKS ŻABIANKA
25 Bienkowski Mateusz Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych UKS ŻABIANKA
26 Wątły Kacper Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 40 Gdynia
27 Uzdowska Jessica Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
28 Szwedowski. Łukasz Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
29 Szwedowska Julia Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
30 Szwedowska Martyna Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych ZKiW Kulice
31 Szwedowska Laura Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych ZKiW Kulice
32 Szwedowski Kacper Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych ZKiW Kulice
33 Szwedowska Anna Kulice wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
34 Mikołajczak Lena Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 67 Gdańsk
35 Mikołajczak Bruno Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 67 Gdańsk
36 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
37 Jaśkiewicz Nadia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Wesołe Skrzaty Gdańsk
38 Gabała Kacper Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
39 Gabała Kubuś Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
40 Słomion Julia Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
41 Słomion Kinga Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
42 Gabała Laura Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
43 Zieliński Jakub Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
44 Ożarowski-Golewski Dawid Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
45 Zawadzińska Maja Radunica wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
46 Zawadziński Oliwier Radunica wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
47 Czapiewska Alicja Trójmiasto wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
48 Wiloch Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Thunder Runner -Team
49 SOBIERAJ JAN GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
50 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
51 Kruk Robert Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
52 Paszkowski Leszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
53 Manikowska Daria Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
54 Narkiewicz Zofia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk
55 Herzog Natalia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
56 Skowronek Amelia Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
57 Skowronek Bartosz Borkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
58 Kopczynski Filip Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki
59 Kopczyński Dawid Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych minionki
60 Kraśinski Szymon Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki
61 Kraśinski Bartek Pruszcz Gdanski wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki
62 Markowska Blanka Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
63 Olszonowicz Natalia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
64 Olszonowicz Zofia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
65 Wenta Tymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
66 Wenta Hania Wenta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
67 Tokarska Laura Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
68 Tokarska Wiktoria Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
69 Stąporek Stanisław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
70 Petryczko Lena Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pszczółka
71 Petryczko Nina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pszczółka
72 Brenk Antonina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 54
73 Brenk Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Żłobek nr 216 Gdańsk
74 Dardzińska Martyna Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
75 Dombrzalska Marcelina gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
76 Fijołek Iga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Kucyki Pony
77 Fijołek Szymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Team Spiderman
78 Sowiński Borys Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
79 Siedlecki Adam Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
80 Siedlecki Tomasz Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
81 Siedlecka Zuzanna Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
82 Ogrodnik Marcel Pruszcz gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
83 Hering Leon Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
84 Hering Lena Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
85 Hering Nina Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
86 DARNOWSKI-DASCHKE JAN GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
87 BISZCZANIK MAGDALENA GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
88 BISZCZANIK Maksymilian GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
89 Błaszczuk Julian Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia
90 Błaszczuk Maja Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Tri Mama Team
91 Błaszczuk Tomasz Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych TomiBHP
92 Dargacz Nikola Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu
93 Dargacz Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu
94 Paliwoda Tymon Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
95 Paliwoda Jan Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
96 Rokacz Ignacy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
97 Kujawska-Rychter Kinga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
98 Rychter Maja Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku
99 Rychter Marta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Rodzinka na 104
100 Łukasik Antoni Łukasik Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych


Wyświetleń: 1776

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ