Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Słomion Julia | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
2 | Słomion Kinga | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
3 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
4 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
5 | Szczepkowski Natan | Chwaszczyno | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
6 | Szczepkowski Nikolas | Chwaszczyno | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
7 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
8 | Jasiulewicz Franio | Elbląg | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole nr 17 Elbląg | |
9 | Bienkowski Jakub | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | UKS ŻABIANKA | |
10 | Bienkowski Mateusz | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | UKS ŻABIANKA | |
11 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Thunder Runner -Team | |
12 | Wiloch Jakub | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Thunder Runner -Team | |
13 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
14 | Kopczyński Dawid | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | minionki | |
15 | Kraśinski Szymon | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Minionki | |
16 | Markowska Blanka | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
17 | Dargacz Nikola | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pikachu | |
18 | Dargacz Jakub | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pikachu | |
19 | Bronk Piotr | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
20 | Buczyński Damain | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | SP 60 Gdańsk | |
21 | Lademann Jan | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
22 | Buczynska Joanna | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | VO2max MTB Team | |
23 | Buczyński Arkadiusz | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | VO2max MTB Team | |
24 | Bujarski Adam | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
25 | Krystian Kornelia | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
26 | Krystian Marcel | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
27 | Leszczyński Maksymilian | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
28 | Leszczyński Nikodem | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
29 | Świetlicki Borys | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
30 | Świetlicki Aleksander | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
31 | Waleńska Emilia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |
32 | Waleński Franciszek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |
33 | Waleński Stanisław | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |
34 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
35 | Frydrychowicz RITA | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | XTrack.com | |
36 | Frydrychowicz FRANEK | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | XTrack.com | |
37 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
38 | Piernicki Staś | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
39 | Piernicki Szymek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
40 | Uzdowska Jessica | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
41 | Mikołajczak Lena | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 67 Gdańsk | |
42 | Mikołajczak Bruno | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 67 Gdańsk | |
43 | Jaśkiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | AWFiS Gdańsk | |
44 | Jaśkiewicz Nadia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Wesołe Skrzaty Gdańsk | |
45 | Gabała Kacper | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
46 | Gabała Kubuś | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
47 | Gabała Daria | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
48 | Gabała Michał | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
49 | Gabała Laura | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
50 | Zieliński Jakub | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
51 | Leszczynska-Wiloch Magdalena | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Thunder Runner -Team | |
52 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
53 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
54 | Kruk Robert | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
55 | Paszkowski Leszek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
56 | Manikowska Daria | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
57 | Narkiewicz Zofia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk | |
58 | Herzog Natalia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
59 | Kopczynski Filip | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Minionki | |
60 | Olszonowicz Natalia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
61 | Olszonowicz Zofia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
62 | Wenta Tymek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
63 | Wenta Hania Wenta | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
64 | Stąporek Stanisław | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
65 | Petryczko Lena | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pszczółka | |
66 | Petryczko Nina | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pszczółka | |
67 | Brenk Antonina | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 54 | |
68 | Brenk Jan | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Żłobek nr 216 Gdańsk | |
69 | dombrzalski bartosz | gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
70 | Dombrzalska Marcelina | gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
71 | Fijołek Iga | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Kucyki Pony | |
72 | Fijołek Szymek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Team Spiderman | |
73 | Sowiński Borys | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
74 | Siedlecki Adam | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | |||
75 | Siedlecki Tomasz | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
76 | Siedlecka Zuzanna | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
77 | DARNOWSKI-DASCHKE JAN | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
78 | BISZCZANIK MAGDALENA | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
79 | BISZCZANIK Maksymilian | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
80 | Rokacz Ignacy | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
81 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Aktywny #GPnS | |
82 | Kujawska-Rychter Kinga | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
83 | Rychter Maja | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
84 | Rychter Marta | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Rodzinka na 104 | |
85 | Bronk Marta | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
86 | Jagodzińska Alicja | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
87 | Jagodziński Tomasz | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
88 | Eron Franciszek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
89 | Kozań Piotr | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Energia z | |
90 | Doliniec Ignacy | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
91 | KUŚ MATEUSZ | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
92 | KUŚ PATRYCJA | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
93 | Suryn Hanna | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
94 | Suchorzebska Zofia | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
95 | Zieliński Robert | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
96 | Wegnerowski Henryk | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole Leśny Domek | |
97 | Wydarty Jan | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
98 | Miranowicz Milosz | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |
99 | Miranowicz Marcelina | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |
100 | Miranowicz Agnieszka | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team |
Wyświetleń: 8349