Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żak-Gardiol Dorian | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
2 | Kamiński-Żak Aleksander | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
3 | Naczk Hanna | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
4 | Trzciński Kamil | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
5 | Trzcińska Hanna | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
6 | Hołubasz Filip | Lębork | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
7 | KILAR Oliwia | Koszalin | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | SP 5 Koszalin | |
8 | KILAR Igor | Koszalin | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | KTS Koszalinianin Koszalin | SP 5 Koszalin | |
9 | Krystian Marcel | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
10 | Krystian Kornelia | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
11 | Karwowski Piotrek | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Wieśka Tico | |
12 | Karwowski Tomek | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Wieśka Tico | |
13 | Modzelewski Robert | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
14 | Gałęziowska-Modzelewska Jolanta | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
15 | Modzelewski Jerzy | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
16 | Gałęziowski Przemysław | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | SP 5 Gdańsk | |
17 | Rudo Natalia | Juszkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
18 | Pietrzak Marika | Kowale | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
19 | Pietrzak Rafał | Kowale | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
20 | Lewiński Hubert | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
21 | Turowski Marcin | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
22 | Turowska Laura | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
23 | Stalmakov Ilia | Kaliningrad | Rosja | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
24 | naczk Dorota | pruszcz gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
25 | Zienkiewicz Liliana | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole pod Kasztanami | |
26 | Żukwoski Feliks | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
27 | Żukwoski Franciszek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 43 | |
28 | Miranowicz Agnieszka | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |
29 | Miranowicz Marcelina | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |
30 | Miranowicz Milosz | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |
31 | Wydarty Jan | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
32 | Wegnerowski Henryk | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole Leśny Domek | |
33 | Brzozowska Hanna | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
34 | Gojtowski Natan | Rumia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
35 | Mieczkowska Natalia | Reda | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
36 | Mieczkowska Kornelia | Reda | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
37 | Szczepkowski Nikolas | Chwaszczyno | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
38 | Szczepkowski Natan | Chwaszczyno | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
39 | Zieliński Robert | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
40 | Suchorzebska Zofia | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
41 | Michnicki Jonatan | Toruń | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
42 | Suryn Hanna | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
43 | Karpiniak Pola | Wilczkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
44 | Karpiniak Antoni | Wilczkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
45 | Gill Aman | Gdynia | Wielka Brytania | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
46 | Bujarski Adam | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
47 | KUŚ PATRYCJA | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
48 | KUŚ MATEUSZ | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
49 | Doliniec Ignacy | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
50 | Buczyński Arkadiusz | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | VO2max MTB Team | |
51 | Buczynska Joanna | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | VO2max MTB Team | |
52 | Lademann Jan | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
53 | Buczyński Damain | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | SP 60 Gdańsk | |
54 | Kozań Piotr | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Energia z | |
55 | Eron Franciszek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
56 | Jagodziński Tomasz | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
57 | Jagodzińska Alicja | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
58 | Bronk Marta | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
59 | Bronk Piotr | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
60 | Łukasik Antoni Łukasik | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
61 | Rychter Marta | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Rodzinka na 104 | |
62 | Rychter Maja | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
63 | Kujawska-Rychter Kinga | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
64 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Aktywny #GPnS | |
65 | Rokacz Ignacy | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
66 | Paliwoda Jan | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
67 | Paliwoda Tymon | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
68 | Dargacz Jakub | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pikachu | |
69 | Dargacz Nikola | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pikachu | |
70 | Błaszczuk Tomasz | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | TomiBHP | |
71 | Błaszczuk Maja | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Tri Mama Team | |
72 | Błaszczuk Julian | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia | |
73 | BISZCZANIK Maksymilian | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
74 | BISZCZANIK MAGDALENA | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
75 | DARNOWSKI-DASCHKE JAN | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
76 | Hering Nina | Tczew | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
77 | Hering Lena | Tczew | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
78 | Hering Leon | Tczew | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
79 | Ogrodnik Marcel | Pruszcz gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
80 | Siedlecka Zuzanna | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
81 | Siedlecki Tomasz | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
82 | Siedlecki Adam | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | |||
83 | Sowiński Borys | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
84 | Fijołek Szymek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Team Spiderman | |
85 | Fijołek Iga | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Kucyki Pony | |
86 | Dombrzalska Marcelina | gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
87 | dombrzalski bartosz | gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
88 | Dardzińska Martyna | Rumia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
89 | Brenk Jan | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Żłobek nr 216 Gdańsk | |
90 | Brenk Antonina | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 54 | |
91 | Petryczko Nina | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pszczółka | |
92 | Petryczko Lena | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pszczółka | |
93 | Stąporek Stanisław | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
94 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
95 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
96 | Wenta Hania Wenta | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
97 | Wenta Tymek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
98 | Olszonowicz Zofia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
99 | Olszonowicz Natalia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
100 | Markowska Blanka | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych |
Wyświetleń: 8389