Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Kraśinski Bartek | Pruszcz Gdanski | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Minionki | |
102 | Kraśinski Szymon | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Minionki | |
103 | Kopczyński Dawid | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | minionki | |
104 | Kopczynski Filip | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Minionki | |
105 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
106 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
107 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
108 | Herzog Natalia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
109 | Narkiewicz Zofia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk | |
110 | Manikowska Daria | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
111 | Paszkowski Leszek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
112 | Kruk Robert | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
113 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
114 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
115 | Wiloch Jakub | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Thunder Runner -Team | |
116 | Leszczynska-Wiloch Magdalena | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Thunder Runner -Team | |
117 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Thunder Runner -Team | |
118 | Czapiewska Alicja | Trójmiasto | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
119 | Zawadziński Oliwier | Radunica | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
120 | Zawadzińska Maja | Radunica | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
121 | Ożarowski-Golewski Dawid | Rumia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
122 | Zieliński Jakub | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
123 | Gabała Laura | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
124 | Gabała Michał | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
125 | Gabała Daria | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
126 | Słomion Kinga | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
127 | Słomion Julia | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
128 | Gabała Kubuś | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
129 | Gabała Kacper | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
130 | Jaśkiewicz Nadia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Wesołe Skrzaty Gdańsk | |
131 | Jaśkiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | AWFiS Gdańsk | |
132 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
133 | Mikołajczak Bruno | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 67 Gdańsk | |
134 | Mikołajczak Lena | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 67 Gdańsk | |
135 | Szwedowska. Anna | Kulice | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
136 | Szwedowska Anna | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
137 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ZKiW Kulice | |
138 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ZKiW Kulice | |
139 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ZKiW Kulice | |
140 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
141 | Szwedowski. Łukasz | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
142 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
143 | Uzdowska Jessica | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
144 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | SP 40 Gdynia | |
145 | Bienkowski Mateusz | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | UKS ŻABIANKA | |
146 | Bienkowski Jakub | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | UKS ŻABIANKA | |
147 | Piernicki Szymek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
148 | Piernicki Staś | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
149 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
150 | Jasiulewicz Franio | Elbląg | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole nr 17 Elbląg | |
151 | Florczak Lena | Kowale | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
152 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |
153 | Frydrychowicz FRANEK | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | XTrack.com | |
154 | Frydrychowicz RITA | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | XTrack.com | |
155 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
156 | Waleński Stanisław | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |
157 | Waleński Franciszek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |
158 | Waleńska Emilia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |
159 | Świetlicki Aleksander | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
160 | Świetlicki Borys | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
161 | Leszczyński Nikodem | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
162 | Leszczyński Maksymilian | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
163 | Bizewski Kacper | Żukowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
164 | Bizewski Jakub | Żukowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
165 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
166 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |
167 | Parkitna Ada | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
168 | Parkitny Leon | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
169 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych |
Wyświetleń: 8383