Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żukwoski Feliks Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
2 Żukwoski Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 43
3 Antkowiak Tosia Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
4 Bienkowski Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych UKS ŻABIANKA
5 Bienkowski Mateusz Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych UKS ŻABIANKA
6 BISZCZANIK MAGDALENA GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
7 BISZCZANIK Maksymilian GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
8 Bizewski Jakub Żukowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
9 Bizewski Kacper Żukowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
10 Brenk Antonina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 54
11 Brenk Jan Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Żłobek nr 216 Gdańsk
12 Bronk Marta Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
13 Bronk Piotr Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
14 Brzozowska Hanna Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
15 Buczynska Joanna Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych VO2max MTB Team
16 Buczyński Arkadiusz Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych VO2max MTB Team
17 Buczyński Damain Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 60 Gdańsk
18 Bujarski Adam Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
19 Błaszczuk Julian Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia
20 Błaszczuk Maja Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Tri Mama Team
21 Błaszczuk Tomasz Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych TomiBHP
22 Czapiewska Alicja Trójmiasto wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
23 Czerniak Julia Elbląg wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole nr 26 Elbląg
24 Dardzińska Martyna Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
25 Dargacz Jakub Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu
26 Dargacz Nikola Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Pikachu
27 DARNOWSKI-DASCHKE JAN GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
28 Doliniec Ignacy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
29 Dombrzalska Marcelina gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
30 dombrzalski bartosz gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
31 Eron Franciszek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
32 Fijołek Iga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Kucyki Pony
33 Fijołek Szymek Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Team Spiderman
34 Florczak Lena Kowale wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
35 Frydrychowicz FRANEK Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych XTrack.com
36 Frydrychowicz RITA Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych XTrack.com
37 Gabała Daria Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
38 Gabała Kacper Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
39 Gabała Kubuś Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
40 Gabała Laura Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
41 Gabała Michał Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
42 Gałęziowska-Modzelewska Jolanta Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
43 Gałęziowski Przemysław Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 5 Gdańsk
44 Gill Aman Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
45 Gojtowski Natan Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
46 Hering Lena Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
47 Hering Leon Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
48 Hering Nina Tczew wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
49 Herzog Natalia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
50 Hołubasz Filip Lębork wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
51 Jagodzińska Alicja Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
52 Jagodziński Tomasz Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
53 Jasiulewicz Franio Elbląg wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole nr 17 Elbląg
54 Jaśkiewicz Łukasz Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m AWFiS Gdańsk
55 Jaśkiewicz Nadia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Wesołe Skrzaty Gdańsk
56 Kamiński-Żak Aleksander Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
57 Karpiniak Antoni Wilczkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
58 Karpiniak Pola Wilczkowo wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
59 Karwowski Piotrek Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Wieśka Tico
60 Karwowski Tomek Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Wieśka Tico
61 KILAR Igor Koszalin wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych KTS Koszalinianin Koszalin | SP 5 Koszalin
62 KILAR Oliwia Koszalin wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych SP 5 Koszalin
63 Kopczyńska Monika Gdansk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
64 Kopczyński Dawid Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych minionki
65 Kopczynski Filip Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki
66 Kozań Piotr Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Energia z
67 Kraśinski Bartek Pruszcz Gdanski wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki
68 Kraśinski Szymon Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Minionki
69 Kruk Robert Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
70 Krystian Kornelia Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
71 Krystian Marcel Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
72 Kujawska-Rychter Kinga Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
73 KUŚ MATEUSZ GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Belta Team Gdańsk
74 KUŚ PATRYCJA GDAŃSK wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
75 Lademann Jan Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
76 Leszczynska-Wiloch Magdalena Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m Thunder Runner -Team
77 Leszczyński Maksymilian Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
78 Leszczyński Nikodem Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
79 Lewiński Hubert Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
80 Manikowska Daria Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
81 Markowska Blanka Gdansk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
82 Michnicki Jonatan Toruń wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
83 Mieczkowska Kornelia Reda wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
84 Mieczkowska Natalia Reda wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
85 Mikołajczak Bruno Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 67 Gdańsk
86 Mikołajczak Lena Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Przedszkole 67 Gdańsk
87 Miranowicz Agnieszka Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
88 Miranowicz Marcelina Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
89 Miranowicz Milosz Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Miranowicz Team
90 Modzelewski Jerzy Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
91 Modzelewski Robert Gdańsk wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m
92 naczk Dorota pruszcz gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
93 Naczk Hanna Pruszcz Gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
94 Narkiewicz Zofia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk
95 Ogrodnik Marcel Pruszcz gdański wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
96 Olszonowicz Natalia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
97 Olszonowicz Zofia Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
98 Osadowski Leonard Gdańsk wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
99 Ożarowski-Golewski Dawid Rumia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych
100 Paliwoda Jan Gdynia wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych


Wyświetleń: 1949

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ