Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żak-Gardiol Dorian | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
2 | Zienkiewicz Liliana | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole pod Kasztanami | |
3 | Zieliński Robert | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
4 | Zieliński Jakub | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
5 | Zawadziński Oliwier | Radunica | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
6 | Zawadzińska Maja | Radunica | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
7 | Wydarty Jan | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
8 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Thunder Runner -Team | |
9 | Wiloch Jakub | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Thunder Runner -Team | |
10 | Wenta Tymek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
11 | Wenta Hania Wenta | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
12 | Wegnerowski Henryk | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole Leśny Domek | |
13 | Wątły Kacper | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | SP 40 Gdynia | |
14 | Waleński Stanisław | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |
15 | Waleński Franciszek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |
16 | Waleńska Emilia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |
17 | Uzdowska Jessica | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
18 | Turowski Marcin | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
19 | Turowska Laura | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
20 | Trzciński Kamil | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
21 | Trzcińska Hanna | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
22 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
23 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
24 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
25 | Świetlicki Borys | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
26 | Świetlicki Aleksander | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
27 | Szwedowski. Łukasz | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
28 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
29 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ZKiW Kulice | |
30 | Szwedowska. Anna | Kulice | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
31 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ZKiW Kulice | |
32 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ZKiW Kulice | |
33 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
34 | Szwedowska Anna | Kulice | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
35 | Szczepkowski Nikolas | Chwaszczyno | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
36 | Szczepkowski Natan | Chwaszczyno | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
37 | Suryn Hanna | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
38 | Suchorzebska Zofia | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
39 | Stąporek Stanisław | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
40 | Stalmakov Ilia | Kaliningrad | Rosja | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
41 | Sowiński Borys | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
42 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
43 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
44 | Słomion Kinga | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
45 | Słomion Julia | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
46 | Skowronek Bartosz | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
47 | Skowronek Amelia | Borkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
48 | Siedlecki Tomasz | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
49 | Siedlecki Adam | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | |||
50 | Siedlecka Zuzanna | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
51 | Rychter Marta | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Rodzinka na 104 | |
52 | Rychter Maja | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |
53 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Aktywny #GPnS | |
54 | Rudo Natalia | Juszkowo | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
55 | Rokacz Ignacy | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
56 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |
57 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
58 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
59 | Pietrzak Rafał | Kowale | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
60 | Pietrzak Marika | Kowale | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
61 | Piernicki Szymek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
62 | Piernicki Staś | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
63 | Petryczko Nina | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pszczółka | |
64 | Petryczko Lena | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pszczółka | |
65 | Paszkowski Leszek | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
66 | Parkitny Leon | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
67 | Parkitna Ada | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
68 | Paliwoda Tymon | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
69 | Paliwoda Jan | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
70 | Ożarowski-Golewski Dawid | Rumia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
71 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
72 | Olszonowicz Zofia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
73 | Olszonowicz Natalia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
74 | Ogrodnik Marcel | Pruszcz gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
75 | Narkiewicz Zofia | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk | |
76 | Naczk Hanna | Pruszcz Gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
77 | naczk Dorota | pruszcz gdański | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
78 | Modzelewski Robert | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||
79 | Modzelewski Jerzy | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
80 | Miranowicz Milosz | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |
81 | Miranowicz Marcelina | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |
82 | Miranowicz Agnieszka | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |
83 | Mikołajczak Lena | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 67 Gdańsk | |
84 | Mikołajczak Bruno | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 67 Gdańsk | |
85 | Mieczkowska Natalia | Reda | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
86 | Mieczkowska Kornelia | Reda | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
87 | Michnicki Jonatan | Toruń | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
88 | Markowska Blanka | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
89 | Manikowska Daria | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
90 | Łukasik Antoni Łukasik | Gdynia | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
91 | Lewiński Hubert | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
92 | Leszczyński Nikodem | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
93 | Leszczyński Maksymilian | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
94 | Leszczynska-Wiloch Magdalena | Gdańsk | Polska | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Thunder Runner -Team | |
95 | Lademann Jan | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
96 | KUŚ PATRYCJA | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
97 | KUŚ MATEUSZ | GDAŃSK | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |
98 | Kujawska-Rychter Kinga | Gdańsk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
99 | Krystian Marcel | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||
100 | Krystian Kornelia | Gdansk | Polska | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych |
Wyświetleń: 8374