Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5W | |||||||||
1 | Waleński Stanisław | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |||||
2 | Waleński Franciszek | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |||||
3 | Waleńska Emilia | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | 5W | |||||
AWFiS Gdańsk | |||||||||
4 | Jaśkiewicz Łukasz | Gdańsk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | AWFiS Gdańsk | |||||
Aktywny #GPnS | |||||||||
5 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Aktywny #GPnS | |||||
Belta Team Gdańsk | |||||||||
6 | Wydarty Jan | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |||||
7 | KUŚ MATEUSZ | GDAŃSK | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |||||
8 | Słomion Kinga | Borkowo | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |||||
9 | Słomion Julia | Borkowo | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |||||
10 | Florczak Lena | Kowale | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |||||
11 | Świetlicki Aleksander | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |||||
12 | Świetlicki Borys | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Belta Team Gdańsk | |||||
Energia z | |||||||||
13 | Kozań Piotr | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Energia z | |||||
KTS Koszalinianin Koszalin | SP 5 Koszalin | |||||||||
14 | KILAR Igor | Koszalin | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | KTS Koszalinianin Koszalin | SP 5 Koszalin | |||||
Kucyki Pony | |||||||||
15 | Fijołek Iga | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Kucyki Pony | |||||
Minionki | |||||||||
16 | Kraśinski Bartek | Pruszcz Gdanski | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Minionki | |||||
17 | Kraśinski Szymon | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Minionki | |||||
18 | Kopczynski Filip | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Minionki | |||||
Miranowicz Team | |||||||||
19 | Miranowicz Agnieszka | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |||||
20 | Miranowicz Marcelina | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |||||
21 | Miranowicz Milosz | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Miranowicz Team | |||||
Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |||||||||
22 | Rychter Maja | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |||||
Pikachu | |||||||||
23 | Dargacz Jakub | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pikachu | |||||
24 | Dargacz Nikola | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pikachu | |||||
Przedszkole 43 | |||||||||
25 | Żukwoski Franciszek | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 43 | |||||
Przedszkole 54 | |||||||||
26 | Brenk Antonina | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 54 | |||||
Przedszkole 67 Gdańsk | |||||||||
27 | Mikołajczak Bruno | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 67 Gdańsk | |||||
28 | Mikołajczak Lena | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole 67 Gdańsk | |||||
Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |||||||||
29 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole Bursztynek Pruszcz Gdański | |||||
Przedszkole Leśny Domek | |||||||||
30 | Wegnerowski Henryk | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole Leśny Domek | |||||
Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |||||||||
31 | Antkowiak Tosia | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | |||||
Przedszkole nr 17 Elbląg | |||||||||
32 | Jasiulewicz Franio | Elbląg | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole nr 17 Elbląg | |||||
Przedszkole nr 26 Elbląg | |||||||||
33 | Czerniak Julia | Elbląg | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole nr 26 Elbląg | |||||
Przedszkole pod Kasztanami | |||||||||
34 | Zienkiewicz Liliana | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Przedszkole pod Kasztanami | |||||
Pszczółka | |||||||||
35 | Petryczko Nina | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pszczółka | |||||
36 | Petryczko Lena | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Pszczółka | |||||
Rodzinka na 104 | |||||||||
37 | Rychter Marta | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Rodzinka na 104 | |||||
SP 5 Gdańsk | |||||||||
38 | Gałęziowski Przemysław | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | SP 5 Gdańsk | |||||
SP 5 Koszalin | |||||||||
39 | KILAR Oliwia | Koszalin | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | SP 5 Koszalin | |||||
SP 40 Gdynia | |||||||||
40 | Wątły Kacper | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | SP 40 Gdynia | |||||
SP 60 Gdańsk | |||||||||
41 | Buczyński Damain | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | SP 60 Gdańsk | |||||
Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk | |||||||||
42 | Narkiewicz Zofia | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Szkoła Podstawowa nr 35 Gdańsk | |||||
Szkoła Podstawowa w Kowalach | |||||||||
43 | Pietrzak Marika | Kowale | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Szkoła Podstawowa w Kowalach | |||||
Team Spiderman | |||||||||
44 | Fijołek Szymek | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Team Spiderman | |||||
Thunder Runner -Team | |||||||||
45 | Wiloch Jakub | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Thunder Runner -Team | |||||
46 | Leszczynska-Wiloch Magdalena | Gdańsk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Thunder Runner -Team | |||||
47 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | Thunder Runner -Team | |||||
TomiBHP | |||||||||
48 | Błaszczuk Tomasz | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | TomiBHP | |||||
TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia | |||||||||
49 | Błaszczuk Julian | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia | |||||
Tri Mama Team | |||||||||
50 | Błaszczuk Maja | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Tri Mama Team | |||||
UKS ŻABIANKA | |||||||||
51 | Bienkowski Mateusz | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | UKS ŻABIANKA | |||||
52 | Bienkowski Jakub | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | UKS ŻABIANKA | |||||
VO2max MTB Team | |||||||||
53 | Buczyński Arkadiusz | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | VO2max MTB Team | |||||
54 | Buczynska Joanna | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | VO2max MTB Team | |||||
Wesołe Skrzaty Gdańsk | |||||||||
55 | Jaśkiewicz Nadia | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Wesołe Skrzaty Gdańsk | |||||
Wieśka Tico | |||||||||
56 | Karwowski Piotrek | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Wieśka Tico | |||||
57 | Karwowski Tomek | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Wieśka Tico | |||||
XTrack.com | |||||||||
58 | Frydrychowicz FRANEK | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | XTrack.com | |||||
59 | Frydrychowicz RITA | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | XTrack.com | |||||
ZKiW Kulice | |||||||||
60 | Szwedowski Kacper | Kulice | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ZKiW Kulice | |||||
61 | Szwedowska Laura | Kulice | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ZKiW Kulice | |||||
62 | Szwedowska Martyna | Kulice | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ZKiW Kulice | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
63 | Żak-Gardiol Dorian | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
64 | Kamiński-Żak Aleksander | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
65 | Naczk Hanna | Pruszcz Gdański | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
66 | Trzciński Kamil | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
67 | Trzcińska Hanna | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
68 | Hołubasz Filip | Lębork | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
69 | Krystian Marcel | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
70 | Krystian Kornelia | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
71 | Modzelewski Robert | Gdańsk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
72 | Gałęziowska-Modzelewska Jolanta | Gdańsk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
73 | Modzelewski Jerzy | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
74 | Rudo Natalia | Juszkowo | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
75 | Pietrzak Rafał | Kowale | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
76 | Lewiński Hubert | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
77 | Turowski Marcin | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
78 | Turowska Laura | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
79 | Stalmakov Ilia | Kaliningrad | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
80 | naczk Dorota | pruszcz gdański | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
81 | Żukwoski Feliks | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
82 | Brzozowska Hanna | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
83 | Gojtowski Natan | Rumia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
84 | Mieczkowska Natalia | Reda | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
85 | Mieczkowska Kornelia | Reda | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
86 | Szczepkowski Nikolas | Chwaszczyno | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
87 | Szczepkowski Natan | Chwaszczyno | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
88 | Zieliński Robert | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
89 | Suchorzebska Zofia | Gdańsk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
90 | Michnicki Jonatan | Toruń | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
91 | Suryn Hanna | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
92 | Karpiniak Pola | Wilczkowo | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
93 | Karpiniak Antoni | Wilczkowo | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
94 | Gill Aman | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
95 | Bujarski Adam | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
96 | KUŚ PATRYCJA | GDAŃSK | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
97 | Doliniec Ignacy | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
98 | Lademann Jan | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
99 | Eron Franciszek | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
100 | Jagodziński Tomasz | Gdańsk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
101 | Jagodzińska Alicja | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
102 | Bronk Marta | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
103 | Bronk Piotr | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
104 | Łukasik Antoni Łukasik | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
105 | Kujawska-Rychter Kinga | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
106 | Rokacz Ignacy | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
107 | Paliwoda Jan | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
108 | Paliwoda Tymon | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
109 | BISZCZANIK Maksymilian | GDAŃSK | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
110 | BISZCZANIK MAGDALENA | GDAŃSK | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
111 | DARNOWSKI-DASCHKE JAN | GDAŃSK | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
112 | Hering Nina | Tczew | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
113 | Hering Lena | Tczew | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
114 | Hering Leon | Tczew | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
115 | Ogrodnik Marcel | Pruszcz gdański | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
116 | Siedlecka Zuzanna | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
117 | Siedlecki Tomasz | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
118 | Siedlecki Adam | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
119 | Sowiński Borys | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
120 | Dombrzalska Marcelina | gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
121 | dombrzalski bartosz | gdańsk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
122 | Dardzińska Martyna | Rumia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
123 | Stąporek Stanisław | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
124 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
125 | Tokarska Laura | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
126 | Wenta Hania Wenta | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
127 | Wenta Tymek | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
128 | Olszonowicz Zofia | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
129 | Olszonowicz Natalia | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
130 | Markowska Blanka | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
131 | Kopczyńska Monika | Gdansk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
132 | Skowronek Bartosz | Borkowo | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
133 | Skowronek Amelia | Borkowo | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
134 | Herzog Natalia | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
135 | Manikowska Daria | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
136 | Paszkowski Leszek | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
137 | Kruk Robert | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
138 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
139 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
140 | Czapiewska Alicja | Trójmiasto | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
141 | Zawadziński Oliwier | Radunica | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
142 | Zawadzińska Maja | Radunica | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
143 | Ożarowski-Golewski Dawid | Rumia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
144 | Zieliński Jakub | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
145 | Gabała Laura | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
146 | Gabała Michał | Gdańsk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
147 | Gabała Daria | Gdańsk | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
148 | Gabała Kubuś | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
149 | Gabała Kacper | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
150 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
151 | Szwedowska. Anna | Kulice | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
152 | Szwedowska Anna | Kulice | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
153 | Szwedowska Julia | Kulice | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
154 | Szwedowski. Łukasz | Kulice | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
155 | Szwedowski Łukasz | Kulice | wyścigi rodziców z wózkami w biegu 400 m | ||||||
156 | Uzdowska Jessica | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
157 | Piernicki Szymek | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
158 | Piernicki Staś | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
159 | Osadowski Leonard | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
160 | Potaszkin Jan | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
161 | Leszczyński Nikodem | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
162 | Leszczyński Maksymilian | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
163 | Bizewski Kacper | Żukowo | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
164 | Bizewski Jakub | Żukowo | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
165 | Parkitna Ada | Pruszcz Gdański | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
166 | Parkitny Leon | Pruszcz Gdański | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
167 | Teska Patrycja | Gdynia | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | ||||||
minionki | |||||||||
168 | Kopczyński Dawid | Gdansk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | minionki | |||||
Żłobek nr 216 Gdańsk | |||||||||
169 | Brenk Jan | Gdańsk | wyścigi na kółkach wg. kategorii wiekowych | Żłobek nr 216 Gdańsk |
Wyświetleń: 8410