Gdańskie Rodzinne Zawody na Kółkach

Nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika - odbiór nagród Biuro Kompleks Sportowy Grunwaldzka 244

- Numer Nazwisko Imię
NAJMŁODSZY UCZESTNIK 167 TUROWSKA LAURA
NAJSTARSZY UCZESTNIK 123 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ

Do 2 lat dziewczynki

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub Wynik
1 67 PARKITNA ADA K K 0-2 PRUSZCZ GDAŃSKI 0:00:28
2 167 TUROWSKA LAURA K K 0-2 GDAŃSK 0:00:47
3 192 ZIELIŃSKA KAROLINA K K 0-2 GDAŃSK 0 0:00:58

3 - 4 lat dziewczynki

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub Wynik
1 37 HERING NINA K K 3-4 TCZEW 0:01:33
2 39 JAGODZIŃSKA ALICJA K K 3-4 GDAŃSK 0:01:43
3 61 OLSZONOWICZ NATALIA K K 3-4 GDAŃSK 0:01:46
4 27 FRYDRYCHOWICZ RITA K K 3-4 GDAŃSK XTRACK.COM 0:01:49
5 199 NARLOCH LILIANA K K 3-4 GDAŃSK 0 0:02:13
6 62 OLSZONOWICZ ZOFIA K K 3-4 GDAŃSK 0:02:20
7 114 WENTA HANIA K K 3-4 GDAŃSK 0:02:23
8 200 SIELSKA ANNA K K 3-4 GDANSK 0 0:03:18
9 81 SIEDLECKA ZUZANNA K K 3-4 GDAŃSK 0:03:23
10 191 WIŚNIEWSKA MELANIA K K 3-4 GDAŃSK VELOGD 0:03:45
11 196 LEWANDOWSKA ZOFIA K K 3-4 GDANSK 0 0:03:53
12 80 RYCHTER MARTA K K 3-4 GDAŃSK RODZINKA NA 104 0:04:14
13 165 TRZCIŃSKA HANNA K K 3-4 GDAŃSK 0:05:15

5 - 6 lat dziewczynki

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 95 SZWEDOWSKA MARTYNA K K 5-6 KULICE ZKIW KULICE 800m 0:02:20
2 35 HERING LENA K K 5-6 TCZEW 800m 0:02:21
3 16 CZERNIAK JULIA K K 5-6 ELBLĄG PRZEDSZKOLE NR 26 ELBLĄG 800m 0:02:28
4 23 FIJOŁEK IGA K K 5-6 GDAŃSK KUCYKI PONY 800m 0:02:35
5 155 NACZK DOROTA K K 5-6 PRUSZCZ GDAŃSKI 800m 0:02:39
6 118 ZAWADZIŃSKA MAJA K K 5-6 RADUNICA 800m 0:02:41
7 181 BULKOWSKA MARTYNA K K 5-6 GDAŃSK 800m 0:02:45
8 4 BISZCZANIK MAGDALENA K K 5-6 GDAŃSK 800m 0:02:54
9 142 KRYSTIAN KORNELIA K K 5-6 GDANSK 800m 0:03:00
10 17 DARDZIŃSKA MARTYNA K K 5-6 RUMIA 800m 0:03:04
11 11 BRENK ANTONINA K K 5-6 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 54 800m 0:03:09
12 76 PYTEL JULIA K K 5-6 PRUSZCZ GDAŃSKI PRZEDSZKOLE BURSZTYNEK PRUSZCZ GDAŃSKI 800m 0:03:10
13 184 - - - - - - 800m 0:03:21
14 172 ZIENKIEWICZ LILIANA K K 5-6 GDAŃSK PRZEDSZKOLE POD KASZTANAMI 800m 0:03:33
15 1 ANTKOWIAK TOSIA K K 5-6 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK 800m 0:03:35
16 58 MIKOŁAJCZAK LENA K K 5-6 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 67 GDAŃSK 800m 0:03:36
17 70 PETRYCZKO LENA K K 5-6 GDAŃSK PSZCZÓŁKA 800m 0:03:37
18 144 KUŚ PATRYCJA K K 5-6 GDAŃSK 800m 0:03:46
19 176 GIL HELENE K 0 GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 43 W GDYNI 800m 0:03:51
20 23 FIJOŁEK IGA K K 5-6 GDAŃSK KUCYKI PONY 800m 0:03:59

7 - 8 lat dziewczynki

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 84 SKOWRONEK AMELIA K K 7-8 BORKOWO 1200m 0:03:08
2 110 WALEŃSKA EMILIA K K 7-8 GDAŃSK 5W 1200m 0:03:34
3 19 DARGACZ NIKOLA K K 7-8 GDANSK PIKACHU 1200m 0:03:52
4 121 BRZOZOWSKA HANNA K K 7-8 GDYNIA 1200m 0:03:58
5 180 JANIEC MALWINA K K 7-8 GDAŃSK 1200m 0:04:01
6 109 UZDOWSKA JESSICA K K 7-8 GDAŃSK 1200m 0:04:14
7 159 RUDO NATALIA K K 7-8 JUSZKOWO 1200m 0:04:23

9 - 10 lat dziewczęta

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 87 SŁOMION KINGA K K 9-10 BORKOWO BELTA TEAM GDAŃSK 1200m 0:02:41
2 25 FLORCZAK LENA K K 9-10 KOWALE BELTA TEAM GDAŃSK 1200m 0:02:42
3 94 SZWEDOWSKA LAURA K K 9-10 KULICE ZKIW KULICE 1200m 0:02:58
4 79 RYCHTER MAJA K K 9-10 GDAŃSK MORSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W GDAŃSKU 1200m 0:02:58
5 71 PETRYCZKO NINA K K 9-10 GDAŃSK PSZCZÓŁKA 1200m 0:03:46
6 202 ŻUCHOWSKA WIKTORIA K K 9-10 0 0 1200m 0:04:16

11 - 12 lat dziewczęta

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 86 SŁOMION JULIA K K 11-12 BORKOWO BELTA TEAM GDAŃSK 1600m 0:03:26
2 15 CZAPIEWSKA ALICJA K K 11-12 TRÓJMIASTO 1600m 0:03:29
3 106 TESKA PATRYCJA K K 11-12 GDYNIA 1600m 0:03:44

13 - 15 lat dziewczęta

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 108 TOKARSKA WIKTORIA K K 13-15 GDYNIA 1600m 0:04:23
2 107 TOKARSKA LAURA K K 13-15 GDYNIA 1600m 0:04:46

Do 2 lat chłopcy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub Wynik
1 12 BRENK JAN M M 0-2 GDAŃSK ŻŁOBEK NR 216 GDAŃSK 0:00:28
2 126 DOLINIEC IGNACY M M 0-2 GDAŃSK 0:00:29
3 187 RATAJCZYK JULIAN M M 0-2 GDAŃSK 0 0:00:31
4 112 WALEŃSKI STANISŁAW M M 0-2 GDAŃSK 5W 0:00:39

3 - 4 lat chłopcy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub Wynik
1 147 MICHNICKI JONATAN M M 3-4 TORUŃ 0:01:22
2 63 OSADOWSKI LEONARD M M 3-4 GDAŃSK 0:01:26
3 137 KARWOWSKI TOMEK M M 3-4 GDYNIA WIEŚKA TICO 0:01:39
4 169 WEGNEROWSKI HENRYK M M 3-4 GDAŃSK PRZEDSZKOLE LEŚNY DOMEK 0:01:48
5 197 ZESZUTEK ZIEMOWIT M M 3-4 GDAŃSK 0:01:54
6 131 GOJTOWSKI NATAN M M 3-4 RUMIA 0:01:54
7 5 BISZCZANIK MAKSYMILIAN M M 3-4 GDAŃSK 0:02:17
8 188 ZDANKO MIŁOSZ M M 3-4 GDAŃSK 0:02:19
9 53 LESZCZYŃSKI NIKODEM M M 3-4 GDAŃSK 0:02:20
10 182 BULKOWSKI ALEKSANDER M M 3-4 GDAŃSK 0 0:02:36
11 119 ZAWADZIŃSKI OLIWIER M M 3-4 RADUNICA 0:02:40
12 75 PTACH MATEUSZ M M 3-4 PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:43
13 57 MIKOŁAJCZAK BRUNO M M 3-4 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 67 GDAŃSK 0:02:44
14 125 BUJARSKI ADAM M M 3-4 GDANSK 0:02:57
15 183 DARNOWSKI-DASCHKE ANTONI M M 3-4 GDAŃSK 0:03:38
16 199 NARLOCH LILIANA K K 3-4 GDAŃSK 0 0:04:17
17 185 ZAMOROWSKI PAWEŁ M M 3-4 GDAŃSK 0:05:06
18 189 BARANOWSKA KLUADIA K K 3-4 GDANSK 0 0:05:08

5 - 6 lat chłopcy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 160 STALMAKOV ILIA M M 5-6 KALININGRAD 800m 0:02:12
2 64 OŻAROWSKI-GOLEWSKI DAWID M M 5-6 RUMIA 800m 0:02:21
3 26 FRYDRYCHOWICZ FRANEK M M 5-6 GDAŃSK XTRACK.COM 800m 0:02:23
4 77 ROKACZ IGNACY M M 5-6 GDAŃSK 800m 0:02:29
5 74 POTASZKIN JAN M M 5-6 GDAŃSK 800m 0:02:32
6 100 ŚWIETLICKI ALEKSANDER M M 5-6 GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK 800m 0:02:32
7 90 SOWIŃSKI BORYS M M 5-6 GDAŃSK 800m 0:02:53
8 36 HERING LEON M M 5-6 TCZEW 800m 0:02:53
9 6 BIZEWSKI JAKUB M M 5-6 ŻUKOWO 800m 0:02:55
10 115 WENTA TYMEK M M 5-6 GDAŃSK 800m 0:02:57
11 193 BRZEZIŃSKI ALAN M M 5-6 800m 0:02:58
12 174 ŻUKOWSKI FELIKS M M 5-6 GDAŃSK 800m 0:03:00
13 41 JASIULEWICZ FRANIO M M 5-6 ELBLĄG PRZEDSZKOLE NR 17 ELBLĄG 800m 0:03:03
14 68 PARKITNY LEON M M 5-6 PRUSZCZ GDAŃSKI 800m 0:03:08
15 49 KRUK ROBERT M M 5-6 GDAŃSK 800m 0:03:12
16 146 LEWIŃSKI HUBERT M M 5-6 GDAŃSK 800m 0:03:15
17 20 DARNOWSKI-DASCHKE JAN M M 5-6 GDAŃSK 800m 0:03:16
18 175 ŻUKOWSKI FRANCISZEK M M 5-6 GDAŃSK PRZEDSZKOLE 43 800m 0:03:19
19 82 SIEDLECKI ADAM M M 5-6 GDAŃSK 800m 0:03:41
20 24 FIJOŁEK SZYMEK M M 5-6 GDAŃSK TEAM SPIDERMAN 800m 0:03:49
21 8 BŁASZCZUK JULIAN M M 5-6 GDYNIA TRIMAMA / PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA 800m 0:04:48

7 -8 lat chłopcy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 170 WYDARTY JAN M M 7-8 GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK 1200m 0:02:51
2 186 JUSTIN 0 M M 7-8 ROSJA 0 1200m 0:02:52
3 198 BARANOWSKI FRANCISZEK M M 7-8 0 0 1200m 0:03:08
4 136 KARWOWSKI PIOTREK M M 7-8 GDYNIA WIEŚKA TICO 1200m 0:03:11
5 204 JEZUSEK MATEUSZ M M 7-8 0 0 1200m 0:03:15
6 7 BIZEWSKI KACPER M M 7-8 ŻUKOWO 1200m 0:03:24
7 194 BRZEZIŃSKI JULIUSZ M M 7-8 0 0 1200m 0:03:27
8 60 OGRODNIK MARCEL M M 7-8 PRUSZCZ GDAŃSKI 1200m 0:04:08

9 -10 lat chłopcy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 201 CIEŚLIK TOMASZ M M 9-10 0 0 1200m 0:02:31
2 101 ŚWIETLICKI BORYS M M 9-10 GDAŃSK BELTA TEAM GDAŃSK 1200m 0:02:37
3 113 WĄTŁY KACPER M M 9-10 GDYNIA SP 40 GDYNIA 1200m 0:02:56
4 129 GAŁĘZIOWSKI PRZEMYSŁAW M M 9-10 GDAŃSK SP 5 GDAŃSK 1200m 0:02:56
5 203 NOWAK DOMINIK M M 9-10 0 0 1200m 0:03:06
6 52 LESZCZYŃSKI MAKSYMILIAN M M 9-10 GDAŃSK 1200m 0:03:11
7 145 LADEMANN JAN M M 9-10 GDANSK 1200m 0:03:12
8 111 WALEŃSKI FRANCISZEK M M 9-10 GDAŃSK 5W 1200m 0:03:16
9 18 DARGACZ JAKUB M M 9-10 GDANSK PIKACHU 1200m 0:03:45
10 163 SZCZEPKOWSKI NATAN M M 9-10 CHWASZCZYNO 1200m 0:03:46

11 -12 lat chłopcy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 97 SZWEDOWSKI KACPER M M 11-12 KULICE ZKIW KULICE 1600m 0:04:01
2 124 BUCZYŃSKI DAMAIN M M 11-12 GDANSK SP 60 GDAŃSK 1600m 0:04:33

13 - 15 lat chłopcy

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 206 MYŚLIŃSKI ALEX M M 13-15 GDAŃSK BELTA TEAM 1600m 0:02:44
2 207 WĄTŁY TOMASZ M M 13-15 GDAŃSK 0 1600m 0:03:27

Wyścig rodziców z wózkami w biegu na 400 metrów - Panie

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Wynik
1 161 SUCHORZEBSKA ZOFIA K GDAŃSK 0:01:46
2 177 ZMYSŁOWSKA-WŁOCH TATIANA K GDYNIA 0:02:22

Wyścig rodziców z wózkami w biegu na 400 metrów - Panowie

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Wynik
1 40 JAGODZIŃSKI TOMASZ M GDAŃSK 0:01:12
2 78 RYCHTER KRZYSZTOF M GDAŃSK AKTYWNY #GPNS 0:01:25

16 lat i starsi

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 205 OZGA MICHAŁ M M 16+ 0 0 1600m 0:02:33
2 166 TRZCIŃSKI KAMIL M M 16+ GDAŃSK 1600m 0:02:38
3 123 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M M 16+ GDANSK VO2MAX MTB TEAM 1600m 0:02:39
4 122 BUCZYNSKA JOANNA K K 16+ GDANSK VO2MAX MTB TEAM 1600m 0:02:59
5 10 BŁASZCZUK TOMASZ M M 16+ GDYNIA TOMIBHP 1600m 0:02:59
6 99 SZWEDOWSKI. ŁUKASZ M M 16+ KULICE 1600m 0:03:24
7 9 BŁASZCZUK MAJA K K 16+ GDYNIA TRI MAMA TEAM 1600m 0:03:53

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ