Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Winnicka Antonina | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Nasielsk Baszta Team | |
2 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | Nordic Walking | Koci Pazur | |
3 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Nordic Walking | Koci Pazur | |
4 | Pontek-Łuniewska Ewa | WIELISZEW | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
5 | Żyro Mateusz | Nasielsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
6 | Malinowski Łukasz | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
7 | Jankowska Agnieszka | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
8 | Reda Kinga | Wieliszew | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | opłacono on-line |
9 | Karwowski Wojciech | Łuków | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | opłacono on-line |
10 | Żabik Marek | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | Baszta Nasielsk Team | |
11 | Pietras Tomasz Pietras | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
12 | Gołębiewska Izabela Gołębiewska | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
13 | Ruciński Jarosław | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
14 | Rucińska Jolanta | Nasielsk | Polska | Nordic Walking | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
15 | Kowalski Oskar | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | ||
16 | Kowalska Małgorzata | Psucin | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
17 | Chmurski Miłosz | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | ||
18 | Chmurski Szymon | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | SP2 Nasielsk | |
19 | Zawadzki Filip | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | ||
20 | Wrzos Joanna Wrzos | Michów | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
21 | Konerberger Szymon | Nasielsk | Polska | Bieg główny | ||
22 | Antoniewicz Mateusz | Nasielsk | Polska | Bieg główny | ||
23 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Polska | Nordic Walking | Pasja Nordic Walking | opłacono on-line |
24 | Żmuda Krystian | Warszawa | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
25 | Korytkowska Aleksandra | Paulinowo | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | ||
26 | Żmuda Franciszek | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | ||
27 | Banasiak Antoni | Pomiechówek | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | ||
28 | Olszewska Oliwia | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | |
29 | Żyła Arkadiusz | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
30 | Gadomski Krzysztof | Warszawa | Polska | Nordic Walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
31 | Szarszewski Tymoteusz | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | SP Pieścirogi | |
32 | Szarszewski Stanisław | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | SP Pieścirogi | |
33 | Rucińska Zofia | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | Nasielsk Baszta Team | |
34 | Grad Justyna | Legionowo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
35 | Szarszewski Gabriel | Głogowo | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | ||
36 | Szarszewski Artur | Głogowo | Polska | Bieg główny | ||
37 | Sierzputowski Marceli | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Nasielsk Baszta Team | |
38 | Sierzputowska Michalina | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Nasielsk Baszta Team | |
39 | Tomasiński Paweł | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
40 | Żelechowicz Martyna | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
41 | Tracz Natalia | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Nasielsk Baszta Team | |
42 | Tracz Krzysztof | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Baszta Nasielsk Team | |
43 | Smietanska Julia | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Baszta Nasielsk Team | |
44 | Smietanski Filip | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Baszta Nasielsk Team | |
45 | Smietanski Piotr | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg główny | ||
46 | Salwin Sławomir | Wieliszew | Polska | Bieg główny | Wieliszew Heron team | opłacono on-line |
47 | Podgrudna Zofia | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | P 130 | |
48 | Podgrudny Stanisław | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | SP 391 | |
49 | Podgrudny Radosław | Warszawa | Polska | Bieg główny | Rescue Team | opłacono on-line |
50 | Jezierski Paweł | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
51 | Krzewski Oliwier | Żabiczyn | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Nasielsk Baszta Team | |
52 | Chmurska Aneta | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
53 | Saliszewski Piotr | Kosewo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
54 | Saliszewska Zofia | Kosewo | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | ||
55 | Renkiewicz-Saliszewska Karolina | Kosewo | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
56 | Jakubowski Dariusz | Winnica | Polska | Bieg główny | Lider Winnica | opłacono on-line |
57 | Gryz Jacek | Janówek Pierwszy | Polska | Bieg główny | Bravehearts Legionowo | opłacono on-line |
58 | Gryz Ewa | Janówek Pierwszy | Polska | Nordic Walking | Bravehearts Legionowo | opłacono on-line |
59 | Wysocka Inga | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | SZ P Brożka | |
60 | Wysocka Maja | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | SZ P Brożka | |
61 | Wysocka Agnieszka | Warszawa | Polska | Bieg główny | Bractwo Biegowe BGK | opłacono on-line |
62 | Świstek Dariusz | Wieliszew | Polska | Nordic Walking | Wieliszew Heron team | opłacono on-line |
63 | Zgodzińska Aleksandra | Czosnów | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
64 | Roszak Krzysztof | Nasielsk | Polska | Bieg główny | LO Komornica | opłacono on-line |
65 | Niezgoda Miłosz | Nuna | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | SP Budy Siennickie/ Żbik Nasielsk | |
66 | Niezgoda Oliwia | Nuna | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | SP Budy Siennickie | |
67 | Tomasińska Barbara | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Szkoła nr 2 w Naielsku | |
68 | Tomasinska Katarzyna | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
69 | Łosiewicz Dariusz | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
70 | Uszyńska Magdalena | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Szkoła nr 2 w Naielsku | |
71 | Uszyński Piotr | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Żbik Nasielsk | |
72 | Krawczyk Krystian | Winnica | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Lider Winnica | |
73 | Krawczyk Tomasz | Winnica | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | Lider Winnica | |
74 | Krawczyk Paweł | Winnica | Polska | Bieg główny | Lider Winnica | opłacono on-line |
75 | Skrzynski Adam | Plonsk | Polska | Bieg główny | ||
76 | Debska Joanna | Plonsk | Bieg główny | |||
77 | Karasiewicz Paweł | Winnica | Polska | Bieg główny | Lider Winnica | opłacono on-line |
78 | Piotrowska Amelia | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Baszta Nasielsk Team | |
79 | PIOTROWSKI ARTUR | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Baszta Nasielsk Team | opłacono on-line |
80 | Kowalik Damian | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Żbik Nasielsk | |
81 | Tomczak Stanisław | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | ||
82 | Dalecki Łukasz | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
83 | Dalecki Jakub | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | ||
84 | Hulanicki Andrzej | WARSZAWA | Polska | Bieg główny | Goggle PAE | opłacono on-line |
85 | Hulanicka Irina | WARSZAWA | Polska | Bieg główny | Goggle PAE | opłacono on-line |
86 | Rakowska Kinga | NASIELSK | Polska | Nordic Walking | Nasielsk Baszta Team | |
87 | osiński Marcin osiński | Nasielsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
88 | Walczak Daniel | Ząbki | Polska | Bieg główny | BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM | opłacono on-line |
89 | Szarszewski Marcin | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg główny | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
90 | Darkowski Rafał | Winnica | Polska | Bieg główny | Lider Winnica | opłacono on-line |
91 | Pietras Maja | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 800 m - powyżej 6 lat | Nasielsk Baszta Team | |
92 | Krzewski Marcin | Żabiczyn | Polska | Nordic Walking | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
93 | Krzewska Monika | Żabiczyn | Polska | Nordic Walking | Nasielsk Baszta Team | opłacono |
94 | Walczak Oliwier | Ząbki | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM | |
95 | Kwiatkowski Marcin | Nasielsk | Polska | Bieg główny | Nasielscy Patrioci | |
96 | Kowalska Marianna | Psucin | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | ||
97 | Kowalska Helena | Psucin | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | ||
98 | Antonowicz Maciej | Kosewko | Polska | Bieg główny | ||
99 | Żyro Karol | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat | Nasielsk Baszta Team | |
100 | Jankowski Kacper | Nasielsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m - poniżej 6 lat |
Wyświetleń: 9340